Москаль очікувано очолив виборчий штаб Порошенка на Закарпатті

Чинний голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль очолює виборчий штаб претендента в кандидати Петра Порошенка на виборах президента України 2019 року.

Москаль очікувано очолив виборчий штаб Порошенка на Закарпатті

Про це сам Г.Москаль повідомив у ефірі телеканалу М-студіо:

– Окрім голови обласної державної адміністрації я ще депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Ще очолюю групу з 15 осіб в обласній раді Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Я очолюю осередок партійної організації Блоку Петра Порошенка "Солідарність". І ще одночасно є керівником виборчого штабу, і, під кінець, ще VIP-агітатором.

Саме Заанґажованістю Г.Москаля у процес виборів політичні аналітики пов'язували блокування ним процесу децентралізації на Закаратті, загравання з керованими офіційним Будапештом угорськими політиками Закарпаття тощо.

З огляду нате, що в руках Г.Москаля зосереджено всю адміністративну владу регіону, яку він повномасштабно застосовував в ході попередніх виборчих кампаній, на майбутніх знову очікується масштабне застосування адміністративного ресурсу.

21 січня 2019р.

Теги: виблори, Порошенко, Москаль

Коментарі

до-Правда 2019-01-25 / 10:48:45
А ко вто-в Міжгірї ПОЖАР??Який Пожар.Шо вже пожар?Де?.не поняв..Та ще "Чеснота"каже-"цигани..пожар"Та шо циганський табор горить?Ніт?..Та треба запалити..шоб цигани не голосували-бо вони ПРОДАЖНІ

Чеснота 2019-01-24 / 17:56:32
Вже Москаль встиг зібрати всіх Ромських баронів Закарпаття - та прямо їм запропонував, що за кожен голос на користь Пооршенка він особисто сам буде давати по 1 тис. грн. А Ви кажете, який буде електорат? Циганський!.... Що іще добавити?

Правда 2019-01-23 / 09:48:29
Маразм наступає; в Ужгороді Маскаль в Міжгір"ї Пожар лижуть обисрану гузицю Мальдівського туриста. Черговий раз 5 років втратили. Та ще би хоть агітували якісь авторитетні люди, так ні- агітує той хто в селі "глум".

Вуву 2019-01-23 / 06:22:36
Цікаво як тепер хунський еректо ... Електорат буде голосувати за пороха ... І це все після того як груба ороска із бриндзовичем так підбурювали хунів проти всього украйінського і украйіни взагалі.
І всі ті виступи в бударпешті ... І всяке горлопання і крики - зойки про утиски в освіті і мові.
На що потрох надіється ...
Що дасть команду і відвалить йім бабло а та трійця проведе розяснювальну роботу серед хунського еректо ... Фу ти ...
Електорату.
Петруха невже ти думаєш що сепаратисти до мозга костєй будуть віддавати за тебе свойі голоси.???
Петя ти ідіот.

вальцман 2019-01-22 / 20:40:09
гено проведи по цьому питанню якийсь фестиваль в області нехай люди погуляють а ти пропєш державні гроші адже вам скоро і так кінець

виборець 2019-01-22 / 11:03:42

С.Крук журиться за Порошенка та за його кадри на виборах?)))
Пане Крук, ну визнайте вже прилюдно, що ви "порохобот", який гнобить "патріотично" на ЗО тільки Москаля, бо має власне бачення служіння засновнику ПР та "Рошену" П.Мальдівському та його команді)))

А, як на мене, все по-чесному. Бо ця остання політична "лебедина пісня" пенсіонера-гастарбайтера Москаля разом з усім списком закарпатських депутатів, чиновників, інших "порохоботів"-запроданців штабу БПП, які ще не втікли з цього "корабля-примари", має звучати саме зараз на політичних похоронах президентської компанії Порошенка перед... відкритим судовим процесом по справі Порошенка і Ко у їх рідному Печерському суді, думаю, десь восени - взимку ще цього року при ЛЮБІЙ НОВІЙ владі в Україні)
Бо такого дикого пограбунку, зубожіння та масової втечі населення з рідної землі ВІД ВЛАДИ Україна не знала за всі роки своєї Незалежності!

Марія 2019-01-22 / 10:48:03
А я завжди думала, що Москаль справедливий, що він завжди боровся за правду і справедливість. А він такий, як всі. Гроші не пахнуть.

Микола 2019-01-22 / 09:26:33
ооо, скільки диванних москальоненависників....

Вуву 2019-01-22 / 08:51:39
Два злодія бариги ...
Якби волошин перед втечею йіх десь замочив із свого 47 ...
Я би його зауважав.
А так тоже злодій і барига ... "Біжинець". :-)) :-)) :-)) :-)) !!!

Товстій. Ілдію 2019-01-22 / 08:47:25
Того не бринзовича ... Штоби било кому лєнти перерізати на похоронних вінках маскальви.

Товста Ілдія 2019-01-22 / 08:11:16
А чому керівником
штабу поклали не брензовича?

Микола Уж 2019-01-22 / 02:42:39
Це було прогнозовано. Незря ж Президент протягнув зміни до законодавства і зробив голів адміністрацій недержслужбовцями, щоб тепер ті мали право займатись спокійно політичною агітацією. Гнати старого маразматика разом із його баригою шефом Порошенком чи подалі і бажано взагалі з України

Степан Крук 2019-01-21 / 22:33:44
Окрім цього інваліда Порошенко не мав кого поставити очолити свій штаб???

тато 2019-01-21 / 22:12:42
сьгодни ихав з хуста до ужгорода дорога ужас пане москалю такщо потрибно вам и ваший команди йти на х ....

читач 2019-01-21 / 21:53:58
Хто б та які штаби не очолював, якщо виборрці проявлять свідомість і будуть думати мозгами, то керівники штабів нічого не вдіють, хіба що обісруться. Відносно Москаля, то він вже понад 9 років тому повинен був сидіти на пенсії та покурювати люльку. Справа в тому, що наш гарант Конституції - Основного Закону України, перший її порушує. Тому й треба міняти пороха, бо він є брехло та барига, який зовсім не дбає про народ, а тільки про власне збагачення. До влади повинні прийти нові обличчя, які б покращили, а не погіршили життя українців. Яку державу вони збудують, так і будуть жити їхні нащадки. За жодного із кандидатів в Президенти, хто хо один раз був у владі, не слід голосувати, бо вони всі брехуни.

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК