Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів шостого туру

Минулого тижня у спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» пройшли ігри шостого туру УФЛ.

Суперліга (Зона другої ліги України)

«Медея» – «Олімпік» – 6:6

Голи: Ковач 8, 12, 36, Машталір 18, 21, Микула 28 – Варваринець 31, Русин Є. 23, Шукаль 26, 37, 39, Бако 40.

Ця гра стала яскравим прикладом, що необхідно боротися впритул до фінального свистка. «Медея» вдало провела першу половину зустрічі й була попереду 3:0. Наступні 15 хв. матчу проходили в напруженій боротьбі, а рахунок на табло став 6:3. Здавалося, господарі повинні легко довести справу до перемоги, але ні. «Олімпік» на завершальних хвилинах поєдинку провів три результативні атаки і звів матч до нічиєї (6:6).

«Вікінг» – «Юніпов» – 5:5

Голи: Лазар 8, 25, Роботишин 10, 12, Жентичко 31 – Боішко,15, 25, 38, Повхан 24, Назаренко 38.

Гра вийшла цікавою і тримала в напрузі з першої і до завершальної хвилини. «Вікінги» більшість ігрового часу володіли ініціативою і були близькими до звитяги, але наприкінці двобою припустилися кількох помилок, які вартували перемоги.

«УТЕІ» – «Кам'яниця» – 9:1

Голи: Горняк 8, 30, Михайловський 10, 12, Павліш А. 18, 36, Дячук 25, Павліш І. 32, Добровольський 34 – Сегедій 17.

Зустріч сусідів у турнірній таблиці завершилася розгромом. «УТЕІ» зіграв надійно в обороні та потужно в нападі, що дозволило піти на перерву з гандикапом у три м’ячі (4:1). На досягнутому господарі не зупинилися і в другій 20-хвилинці зробили рахунок непристойним – 9:1.

«Вопак» – «Ужнет» – 4:7

Голи: Рущак Я. 9, Левкулич 15, Ільчук 28 (а.г.), Чульба 35 – Ковальчук 6, Білан 17, 22, 31, Кривка 30, Мирончук 32, 38.

Якщо у першому таймі команди діяли на рівних (2:2), то у другій 20-хвилинці перевагою володіли гості. Завдяки хет-трику Білана та дублю Мирончука «Ужнет» дотиснув свого суперника й здобув бажану перемогу.

Вища ліга

«Беркут» – «Штурм» – 6:2

Голи: Матвієнко 2, 17, Делеган 3, Мкртчян 19, 31, Брецко 21 – Клочанко 4, Ковач 28.

Лідер чемпіонату не мав особливих проблем у грі з командою з нижньої частини турнірної таблиці. «Беркут» вже на стартових хвилинах провів дві результативні атаки й показав, що націлюється винятково на перемогу. Господарі впевнено контролювали хід зустрічі й здобули п’яту перемогу в сезоні.

«Перечин» – «СМЕ» – 7:4

Голи: Фрайтик 15, 40, Щербанич 18, 23, Лаб'як 28, Головей 30, 33 – Гряділь 8, Слободін 14, Сугоняк 25, Яхимець 30.

Гості зуміли нав’язати супернику боротьбу, однак зачепитися за позитивний результат не вдалося. Перша половина протистояння проходила у рівній боротьбі й завершилася внічию – 2:2. Розв’язка гри припала на завершальну 10-хвилинку. Її краще провели перечинці, які в підсумку й здобули перемогу (7:4).

«Коритняни» – «Невицький замок» – 3:5

Голи: Ковтан 32, 33, Чобаль 35 – Лаба 12, Ганчак 13, 39, Волонтир 21, 36.

Вже на початку другого тайму перевага гостей сягнула трьох м’ячів (3:0), але згодом серія помилок призвела до того, що коритнянці зуміли наздогнати свого суперника (3:3). І все-ж, фортуна цього дня була на боці «Невицького замку». Результативні удари Волонтира та Ганчака наприкінці зустрічі принесли гостям другу перемогу в чемпіонаті.

«Худльово» – «Епіцентр» – 3:3

Голи: Ференцик 2, 25, Баркасі 15 – Турега 12, 14, Баб’як 13.

Вийшло цікаве протистояння із низкою забитих м’ячів. Команди показали змістовну гру й ніхто не заслуговував програти. Результативна нічия 3:3 стала справедливим підсумком гри.

Перша ліга

«Тімвір» – «Рятівник» – 6:4

Голи: Антошин Д. 5, 31, 38, Антошин О. 8, 28, Пайдич 30 – Полянський 20, 35, Є. Бібіков 34, Пустовіт 40.

Зустріч лідерів Першої ліги завершилася тріумфом господарів. «Тімвір» вже на старті поєдинку забив два м’ячі й зробив вагому заявку на перемогу. «Рятівник» намагався не відставати від суперника, але бажаного результату ці спроби не принесли. Господарі в цьому матчі виглядали яскравіше й цілком закономірно здобули шосту звитягу поспіль.

«Сторожниця» – «Шипіт» – 7:2

Голи: Кононенко 9, 36, Павлик 22, Курта 34, 38, Маріаш 35, Куцик 36 –Кривка В. 27, Мишанич 37.

Усього команди провели 9 результативних атак, 8 з яких у другому таймі. Більше шансів на перемогу було в команди, гравці якої більш фізично підготовлені, адже основний перебіг подій припав на завершальну 10-хвилинку. Господарі більшість своїх гольових моментів втілили у забиті м’ячі, у той час як у гостей були проблеми з реалізацією. Підсумковий результат на табло (7:2) засвідчив про перемогу «Сторожниці».

«Фенікс» – «Будівельник» – 1:5

Голи: Проданюк 7 – Симкович 5, 33, Крупа 22, Вакула 38, 40.

Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 1:1, тож вияснення стосунків перенесли на другий тайм. Після перепочинку «Будівельник» відчутно додав і забив чотири «сухі» м’ячі, які в підсумку принесли команді впевнену перемогу.

«Інваспорт» – «Трактор» – 1:7

Голи: Тарапунець 26 – Кінах 10, 29, Чийпеш 13, Шкорка 22, 39, 40, Абакумов 40.

«Трактор» зі стартових хвилин взяв гру під свій контроль і без особливих зусиль оформив вікторію. Вагомий внесок у звитягу своєї команди зробив Шкорка, який цього дня відзначився хет-триком.

Друга ліга

«Зіна» – «Лугош» – 7:9

Голи: Данкулинець 18, Русин 28, 29, Козуб 30, Купар 36, 37, Качаєв Вас. 38 – Грицкевич 2, 12, 23, 30, Сердюк 5, Скунзяк 15, 27, 40, Зам’ятін 25.

«Лугош» помітно виділяється на фоні інших учасників Другої ліги і є головним претендентом на золоті медалі. Господарі вже на стартових хвилин створили комфортний гандикап і впевнено йшли до своєї мети. «Зіна» не змогла зупинити переможну ходу суперника і відпустила його на відстань 5-и очок.

«КС Ужгород» – «Ужнет+» – 9:4

Голи: Черевка 16, 19, 40, Гора 18, 29, Левченко 30 (а.г.), Іванов 35, 36, Матолчі 39 – Левченко 7, Попович 14, Задорожний 17, Черевка 26 (а.г.).

«Ужнет+» протягом першого тайму володів перевагою у два м’ячі, але незлагоджені дії в обороні привели до того, що «КС Ужгород» вирівняв становище (3:3). На початку другої 20-хвилинки гості вдруге вийшли вперед, але цього виявилося замало. Господарі видали потужну кінцівку зустрічі й відігралися з 3:4 на 9:4.

«Прімалекс» – «Ядзакі» – 9:2

Голи: Король 3, 26, 35, Русин 13, 22, 23, Бейреш 28, Шуфрич 33, Юдик 40 – Сабіщенко 18, Авраменко 38.

Обидві команди до звітного протистояння підходили з невтішною статистикою – 6 поразок у 6-и матчах. Як господарі так і гості налаштовувалися у цьому двобою тільки на перемогу. Зі старту гри «Прімалекс» заволодів м’ячем і з плином часу наближався до своєї цілі. Пропустивши два м’ячі, господарі відповіли дев’ятьма точними пострілами. «Ядзакі» знову програє і не відомо завдяки чому ця команда збирається підніматися із низин турнірної таблиці.

«Імперія» – «Верховина» – 7:3

Голи: Антал 7, 8, Легерда 9, Курта 23, Зізич 31, Янцо 38, 40 – Ільків 19, Фанта 20, Сеніна 33.

«Імперія» не стала відкладати справу в довгий ящик і швидко провела кілька результативних атак, які дозволили комфортно почуватися на майданчику. Протидіяти супернику на рівних «верховинці» не змогли. Господарі контролювали хід зустрічі й довели справу до переконливої перемоги.