США - Будапешту: якщо Україні не вдасться, Угорщина опиниться на передовій агресії РФ

Посол США в Будапешті Девід Корнштейн закликав Угорщину відновити добрі відносини з Україною і не намагатися заблокувати співпрацю Києва з НАТО.

США - Будапешту: якщо Україні не вдасться, Угорщина опиниться на передовій агресії РФ

Про це пише Reuters.

"Якщо Україні не вдасться, Угорщина опиниться на передній лінії російської агресії", - сказав він парламентському комітету.

За його словами, Угорщина має "визначити пріоритети альянсів", адже Росія несе нову загрозу Україні та Європі.

"Зараз більше, ніж коли-небудь, Росія випробовує Захід", - сказав Корнштейн.

"Ми глибоко переконані, що для союзників по НАТО найкращий спосіб просувати реформи в Україні - це розмовляти з Україною, а не блокувати участі України в НАТО", - додав він.

Корнштейн сказав, що Угорщина, яка сильно залежить від російської нафти й газу, грає з вогнем, заграючи з президентом РФ Владіміром Путіним.

"Нам слід пам'ятати про загальну картину. Путін не зацікавлений в національному суверенітеті. Його бачення є неоімперським. Якщо Україні не вдасться, Угорщина буде на передній лінії російської агресії", - сказав він.

Державний секретар Міністерства закордонних справ Левенте Мадьяр сказав парламентському комітету, що розбіжності між США та Угорщиною не є стратегічними, і він сподівається, що діалог допоможе виправити їх, повідомляє державне інформаційне агентство MTI.

Угорщина блокує зустрічі в рамках співпраці України з ЄС і НАТО через ухвалений Києвом закон про освіту, який набрав чинності 28 вересня 2017 року.

13 грудня 2018р.

Теги: Угорщина, Росія, НАТО

Коментарі

Микола 2018-12-15 / 20:52:04
До вуву https://take-profit.org/statistics/gdp/hungary/

Микола 2018-12-15 / 20:51:17
До Вуву...Погано знаєете економіку пане ввп Угорщіни 139 мілярдів долларів 2018 і 4.9 ріст

Микола 2018-12-15 / 20:46:38
До Бубу...https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%8E%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%82_%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%81%D0%BE%D1%8E%D0%B7%D0%B0

Микола 2018-12-15 / 20:45:03
До Вуву дотації ЄС мадярам трохі більше 3 мілярдів баксів при доході бюджету 67 мілярдів.(Не такі ті дотації і великі)

Вуву 2018-12-15 / 18:44:41
Як кому треба в ізрайіль ... То на ваш будаРпешт ... Клати таку велику "БАЛАЛУЛУ" ... Разом з вашими термальними водами і приготельною бударептською проституцією .
А на відень йідеться в обйізд смердючого БОЛОТОну ... Через гостинну словаччину ... І БРАТИ.СЛАВУ.

Вуву 2018-12-15 / 18:38:15
Тут треба розрізняти самих хунів як простий народ ... і тих сука під*рас*в хунів ... які мутять таку політику.
А якщо по суті ... То в самій хунійі є сільске господарство (тбт. Аграрний сектор) ... Переробна промисловість і туризм + (біля) 6.млрд. € дотацій кожного року.
І ТО ВСЕ.
"ціганота чардашна".

TURBO 2018-12-15 / 09:38:26
До Вуву. Ваша файта сама звідки приперлася? Чи ви самі теж ніколи не перлися через х(г)унів ,наприклад, транзитом до Австрії...,кідь там вам цей народ так неприємний, то треба літаком через нього проходити, а як на шопінг то до хунів, як на термали то до хунів, як дітям освіту то до хунів,як кось хворий то теж хунів, як до Ізраїлю то у аеропорт в Будапешт...

Вуву 2018-12-15 / 00:11:01
Он вичитав на що хунський парламент прийняв "рабський закон" про нормативний робочий час.
Тбт. Тепер хуни повинні будуть працювати по 10 годин (кожен день) ... а в деяких випадках і по суботах до півдня.
Звийчайно йім за це проплатять .
Але скільки хунів по цьому захоче вийіхати із своєйі родіни ... Не кажучи вже про закарпатських хунів які туди приперлися на заробіти аби підробити.?
Хтось із особистих міркувань може і лишиться бо он забор і там хижа ... Далеко йіхати не треба.
Але більшість тепер подумає ... Чи не краще горбатитись десь в голандійі чи бельгійі чи ще десь де більше платять аніж в тій самій хунійі.
Але хотіли фідеса ... Хотіли орбанутого ... НУ ТО МАЄТЕ.
(ЦЕ ТАК САМО ЯК УКРАЙІНЦІ ЛОХАНУЛИСЬ ІЗ ВАЛЬЦМАНОМ "потрошенком").
Може тепер хуни з украйінців сміятись не будуть ... Бо йіх тепер цим законом свойі запхали мордою в гав ....
"В шоколад". :-))

Вуву 2018-12-14 / 21:00:09
До сраки той дисбаланс ... Який тримається на ЄСівських грошах ...
... А НЕ НА ВНУТРІШНЬОМУ УСВІДОМЛЕННІ
Як перестануть розкидатися грошима ... То ті хунські "сраколизи" вже на другий день почнуть шукати інших ... Хто буде йім бабло підкидати.
І побіжать писатися папуасами і вчити йіхню мову.
І повірте що ніхто ... навіть самі хуни не будуть від цього вражені.

ференц 2018-12-14 / 20:44:27
угорське керівництво мислить не етнічно а територіально їх суто угорці не дуже цікавлять бо це і так свої їх цікавлять колишні втрачені території а для їх повернення потрібні не стільки угорці як українці ось і скуповують всіх і вся благо на закарпатті таких немало для прикладу порівняйте скільки угорців записалися вивчати українську мову і скільки українців угорську ви будете вражені дисбалансом на їхню користь

В. Піпаш 2018-12-14 / 19:50:47
Круте застереження американця: "Ви що, прагнете, щоб кордон між Росією (тобто вже російською імперією) та Угорщиною був біля Чопа?"
Але мадяри того, у своєму дрібному шовінізмі, того не розуміють, що їм не дай Боже з цією імпперією мати сусідство (наразі - то є карма України) - Росія їх ковтне як акула маленьку рибку (населення Мадярщини вчетверо менше ніж і Україні). Тож, для них краще, щоб ніж Росією і Мадярщиною був барєр - Україна. Одна,к мадяри не хочуть цього усвідомлювати. Бо - дурні. Якийсь америанець, з поза океану мусить таку просту річь цим дибілам пояснювати.

Дідо 2018-12-14 / 17:26:39
Невже ще і я доживу до цих, днів щасливих?

Вуву до ференца 2018-12-14 / 13:16:18
Ти знаєш це правда .
Угорцям чомусь притаманно останнім часом дивитись на оточуючий світ "ВИВЕРНУТИМИ ОЧИМА" через ідеологічну лупу великойі хунгарійі.
І в такий спосіб ... Вони не хочуть вписуватись і нівяке інше суспільство ... Де вони живуть.
Навіть в себе дома в хунійі ... Вони на підсвідомому рівні відчувають "безвихідь" ... Яка передалась йім від предків ... Які в свою чергу прийшовши і варварськи захопивши певну територію ... Опинились в "болотонському котлі" ... І з якого йім вже вирватись ... (щоби вернутись назад звідки прийшли) ... Шансу не буде.
Так вони в європі ... Але всюди ... Деб вони не опинилися ... Через свою мову вони відчуваються відірваними і окремішними від інших ... Бо немають ніякойі спорідненості нізким.
(Навіть і з фінами)
А всяка адаптація йім дається важко ... Трансформація болісно .
Тому така "оригінальність" з одного боку йіх самих "возвеличує до 10 го неба ... І разом з тим РЕАЛЬНІСТЬ безжально бє і опускає на останнє дно.

Ференцу 2018-12-14 / 13:05:46
Якщо українці такі погані, що ви хочете від них відмежуватися, то якого дідька ви живете з ними в одній країні?
Я не буду казати за всіх угорців, а от особисто Ви. Що Вам заважає репатріюватися на історичну батьківщину? Немає за що придбати квиток до Будапешта? Можу допомогти ;)

ференц 2018-12-14 / 10:23:01
на жаль ні в сща ні в україні ніхто не думає за варіант що угорці не те що бояться від того що росіяни знову будуть в чопі а навпаки вони цього хочуть і добиваються лякати їх російською агресією безглуздя вони її чекають це як з мовою міністр освіти не розуміє чому угорці так протестують проти такого блага яке ніби допоможе їм розширити свої можливості в україні а що як угорці не хотять вписуватися в українське суспільство а навпаки хочуть відмежуватися від нього при цьому фінансовими вливаннями уже тотально корумпували місцевих українських чиновників купивши їх лояльність на майбутнє

українець. 2018-12-14 / 09:27:15
Хуни дограються своєю "дружбою" з пуйлом.вони і нам рахувались колись "браттями".а тепер маємо що маємо.так сиярто з орбаном обсеруться...

Вуву 2018-12-14 / 06:56:05
Я так думаю що як на наступний рік хунам ... ЄС ... Відріже 6 млрд € дотацій ...
То в них швидко прийде розуміння реального стану речей ...
Хто вони насправді є ... І де йіхнє місце.!?
(Як казала одна хунка ... "Тогда бістуш бистро прийде розум по мазгам").

Вуву 2018-12-14 / 06:48:16
Звичано ... що між хунами і сша ... Розбіжності ... НЕ Є ... стратегічними.
А чого він ... лаванда мадьяр не сказав ...
Що між хунами і украйіною нема СТРАТЕГІЧНИХ РОЗБІЖНОСТЕЙ. ?
Значить вони є .
ТО ВІН ШО ХОЧЕ ... (ЯК НАШ ПОТРОХ З МЕДВЕДЧУКОМ) ...
.... ОБЕРНУТИ ВЕСЬ ДЕРЖВІДДІЛ США "НА ДУРНОГО" ... :-)) :-)) :-)) ?!

НОВИНИ: Політика

00:42
/ 36
Викладачі угорського інституту в Берегові, завдяки яким виш отримує акредитацію, постійно проживають в Угорщині чи зовсім не викладають
17:14
/ 24
НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо мера Берегова Бабяка
01:23
/ 24
Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, відвідуючи окупований Крим, "засвітив" свій угорський паспорт
00:08
/ 12
В Угорщині виник конфлікт через участь закарпатців з подвійним громадянством у тамтешніх виборах
00:34
/ 40
Угорщина почала створення на Закарпатті власної мережі закладів професійної підготовки
16:28
/ 26
22 грудня у 9 ОТГ на Закарпатті пройдуть місцеві вибори
13:47
/ 27
Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко озвучив заяву щодо "формули Штайнмайєра"
17:19
/ 37
Ужгородці вийшли на акцію проти капітуляції
16:58
/ 32
"Відродженці" з Закарпатської облради, ексрегіонали і медведчуківці, хочуть позачерговою сесією підтримати план Зеленського по Донбасу
22:36
/ 19
"Прем’єра" проросійської "Підкарпатської Русі" Гецка заочно засудили до 12 років ув'язнення
12:10
/ 7
Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом видачі угорських паспортів на Закарпатті
21:46
/ 8
Гайдай, якого Бондаренко не хотів бачити першим заступником голови Закарпатської ОДА, очолить Кіровоградську ОДА
22:46
/ 12
Ужгородська громада: тест на цивілізованість
13:24
/ 11
Україна-Угорщина: чи сприятиме діалогу ідея створення Притисянської ОТГ?
14:34
/ 3
"Кремлівськорусинські" "друзі" Земана незаконно навідалися в окупований Росією Крим
12:05
/ 20
Україна і жест Земана
00:46
/ 17
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 9
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3