На тлі акції "євробляхерів" в Ужгороді в соцмережах розкручують сепаратистські гасла

Наразі в Ужгороді, на площі Народні, біля стін Закарпатської ОДА продовжується акція «евробляхарів». А тим часом на її тлі в соціальних мережах російські боти почали розкручувати сепаратистську риторику.

На тлі акції "євробляхерів" в Ужгороді в соцмережах розкручують сепаратистські гасла

«В Ужгороді звучать пропозиції поставити на перевалах блок-пости і відкрити кордон з ЄС. Ми ж в ЄС хочеме», «Не КПП треба блокувати, а усі три перевали, і там класти КПП. І лиш тоді нас почують!!!», - такі гасла поширюються у Фейсбуку.

У новинному сегменті тему розкручують окремі "русинські" сайти.

А тим часом, на тлі спроб дестабілізації в середині держави, росіяни застосували зброю по кораблях України, є поранений.

25 листопада 2018р.

Теги: євробляхи, сепаратизм, Росія

Коментарі

Копча 2018-11-27 / 11:29:09
Як можна поважати тирана

Микола Уж 2018-11-26 / 23:05:32
Копча так можна одночасно із залишенням тієї країни назавжди. Або поважати або йти нахєр

Вуву 2018-11-26 / 20:58:47
Стьопа ти мене зрозумів правильно ... А на данацка рівнятись не треба. Про шо мова.

Бобо 2018-11-26 / 19:30:39
Всіх на фронт.Русини мля це ті ж самі українці,а русскіе то скот вкравший нашу самоназву.А тут скотів половина кацапур інтернет фсбшників і провокаторів відписалось,Вас дибілів ніхто ніде не читае,запамятайте і не тре вам так чітко українською писать,вас видно ,пишіть на сваем конченом языке.

Степан Крук -Вуву 2018-11-26 / 13:39:57
Ага! Данацко-сепаратист також рушійна сила проти влади?

Вуву 2018-11-26 / 12:21:43
Неможна кидатись на бляхарів як на ворогів. Це не так.
Вони це Ми ... це як ми всі члени однієйі сімйі ... чи родини.
Так вони відстоюють свойі ... А разом з тим і наші інтереси. Хай ці інтереси меркантильні ... Чи фінансові.
Але це ми ... І ми всі разом.
Власне такі як наші бариги і на цьому прагнуть зробити колотнечу між людьми.
Щоб мали привід посилити контроль над всіма ... Або ... Створити не контрольовану ситуацію на короткий період (термін часу).
Для чого ?
Для того щоб показати себе миротворцями ... Лідерами наційі і народу ... Які прагнуть нам добра миру ... Які про нас піклуються .
Що вони просто хороші ... Хороші на стільки ... Що тільки за того х*я чи ту "підозру" (люлю) треба йти і голосувати.
Так от
Нівякому разі !
А те що бляхарі стали рушійною силою проти влади ... Правда.
Як і те що хтось теж використовує ситуацію протесту людей на сво передвиборчу кампанію.

Степан Крук 2018-11-26 / 09:39:49
У зв"язку із військовою агресією Росії в Азовському морі та можливим введенням військового стану всякі дії "євробляхарів" розцінювати, як спробу підриву української державності, обороноздатності та потурання ворогу! Виявляти цих посібників ворога та проводити із ними "профілактичну роботу"

Роман 2018-11-26 / 09:36:38
Воєнний стан і всіх євро бляхерів на фронт!

Степан Крук -Вуву 2018-11-26 / 09:09:52
Маємо владу таку, яку маємо! Але це краще, ніж ніяка. Маємо також великі проблеми із рашенрейхом. Мусимо визначитись: потрошити нам Пороха, чи консолідуватися навколо президента та, протистояти зовнішній агресії і "пятій колоні" і розбудовувати державу? Я однозначно це питання для себе вирішив! Для тебе "бляхарі" -рушійна сила! Для мене вони дешеві бариги, котрих використовує в своїх цілях зовнішній і внутрішній ворог. Все інше (інфляція, комуналка, пенсії, корупція) - це результат бездіяльності кабінету міністрів, ВР та економічної кризи, котру кабмін не спромігся подолати. В Україні згідно Конституції - розподіл гілок влади. Щодо зовнішньої політики, котру проводить Порох - маємо хороші результати: підтримка світової спільноти, кредитування, військово-технічна допомога Світу, успіхи в реалізації створення українсько помісної церкви, безвіз, ізоляція від цивілізованого світу ворога, Росії... Якщо б не було цих досягнень, то Україну б вже згноїли. Будьмо об"ктивними, даймося правді!

Степан Крук 2018-11-26 / 08:47:48
Будьмо пильними! Провокації будуть однозначно. Все залежить від нашої мудрості, громадянської позиці та бажання недопустити анархії та ескалаці. Бо тоді нам буде не до дешевих "євроблях"... Все не так просто, як видається!

Вуву 2018-11-26 / 08:28:47
З євробляхарами не все так однозначно як видається ... Але.
Але так як гвалтує потрох і вся ппровлана банда свій народ ... То "бляхарі по часі стали тою рущійною силою ... Які несли реально певну загрозу владі бандитів і бариг "при законі ."
При таких цінах ... Зарплатах ... Пенсіях ... Рівню інфляційі ... Безробіттю ...
обвальному рівню виживання
Обрізання по максимуму вміх компенсацій і субсидій
А НАЙСТРАШНІШЕ ... НЕПОМІРНОМУ РОЗКРАДАННЮ ДЕРЖАВНИХ ГРОШЕЙ і самозбагаченню .
Ця влада заслужила ... РЕАЛЬНО ЗАСЛУЖИЛА ... ГААГСЬКИЙ ТРИБУНАЛ.

БУКВАЛЬНО ПОЗАВЧОРА відкрили памятник ... НОВІТНЬОМУ ... ГОЛОДОМОРУ І ЕТНОЦИДУ УКРАЙІНЦІВ.

PS. A СЬОГОДНІ оголосили військовий стан.
ЯКЩО ВИДАДУТЬ ЗБРОЮ ЧОЛОВІКАМ ...
ЗЯВИТЬСЯ НЕЙМОВІРНА НАГОДА ПОЙІХАТИ ..." В ГОСТІ НА ВІДВІДИНИ " ...
ДО ЦІЄЙІ БАНДИТСЬКОЙІ ВЛАДИ .

О.Д. 2018-11-26 / 07:20:59


Воєнний стан. Подзвін по Майдану


сергій 2018-11-26 / 04:14:41
...там коментар був стосовно держ боргу в АТО *видати повістки всім тим євробляхерам і хай йдуть виконувати на фронт свій конституційний та чоловічий обовязок перед Батьківщиною*- скажу просто, мій чоловічий обовязок перед дружиною та дітиною, а щоб щось бути обязаним державі то треба щось отримувати від неї, мені багато нетреба, нормальні закони для людей а не такі щоб я почувався як бомж в цій державі...

Сергій 2018-11-26 / 04:08:55
Які ви всі йбануті.... гавном оди одного поливаєте... в одному краї живете... завтра один в одного стріляти будете??? я одне скажу за мітинги бляхерів, молодці!!! Відстоюйте свою думку!!!
Стосовно дестабілізації- це держава своїми діями з нами таке робить, не медведчук не путін, це тариф, це мито, і ми винні втому самі... наша країна навідь школярам безкоштовний проїзд зробити невзмозі... а ви один на одгого ричите як пси....

Богдан 2018-11-26 / 01:37:55
Євровідро які блокпости, ще мало та не треба буде поліції. Прості люди їх покладуть на місто.

Вуву 2018-11-26 / 01:17:46
Це чітко спланована акція по дестабілізаційі.
Таємні зустрічі з медведчуком ... Починають реалізовуватись.

патріот 2018-11-26 / 01:12:58
Можна змінювати країну, яку любиш і вважаєш своєю. Зокрема і зміннюючи владу

Копча 2018-11-26 / 01:01:42
А можна відмовитися від громадянства держави яку зневажаєш?

Микола Уж 2018-11-25 / 23:57:58
видати повістки всім тим євробляхерам і хай йдуть виконувати на фронт свій конституційний та чоловічий обовязок перед Батьківщиною!

антиєвробляхер 2018-11-25 / 23:57:46
Вам дали "зверскі розтаможки" на цуря і нормальні - на нормальні авто. Тому, думайте, як заробити і купити добру машину, а не як завезти цурбак, який не жалко кинути при ДТП чи на контрабанді

НОВИНИ: Політика

03:04
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"