Біля Закарпатської ОДА "євробляхарі" запалили шини (ФОТО, ВІДЕО)

На площі Народній в Ужгороді, біля споруди Закарпатської ОДА, зібралося кілька сотень власників авто іноземної реєстрації.

Біля Закарпатської ОДА "євробляхарі" запалили шини (ФОТО, ВІДЕО)

Станом на тепер учасники акції підпалили кілька шин.

При цьому скандували "Слава Україні!"

Висловлюються наміри, щоби акція тривала всю ніч.

Відео з події можна подивитися за цим посиланням.

Під головну адміністративну споруду області "євробляхарі" з'їхалися з-під стадіону "Авангард", де у них був збір.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, організація "ДОСТА Закарпаття", яку очолює псевдлоактивіст Павло Павлов, розпочала поширення в соціальній меержі Фейсбук закликів до блокування пункту пропуску "Тиса", що в місті Чоп, на українсько-угорському кордоні.

Акцію анонсовано на 9.00 понеділка, 26 листопада.

Раніше організація організовувала незаконнне блокування доріг на території Закарпатської області. Жодних дієвих заходів по припиненню цих акцій поліцією Закарпаття вжито не було.

П.Павлова вважають особою, маніпульованою керівництвом закарпатської поліції. Торік П.Павлов скоїв смертельну ДТП, розслідування якої штучно затягується поліцією. Після цього він спалив власне авто іноземної реєстрації як основний доказ ДТП.

Нагадаємо, згідно зі змінами до Податкового та Миного кодексів, які вступили в дію 25 листопада, власники автомобілів на єворономерах, що є резидентами України, при в’їзді на територію країни мають їх розмитнювати або ввозити в реживі транзиту, сплативни грошову заставу, у розмірі митних платежів.

Станом на тепер власники автомобілів з іноземною реєстрацією блокують пункти пропуску на західній ділянці кордону.

Про це повідомляє в неділю Державна прикордонна служба.

На Закарпатті повідомляється про блокування ПП "Малий Березний". Вказану інформацію підтверджують користувачі соціальної мережі Фейсбук.

Закарпаття онлайн Фото Власти Негрі та Ігоря Пильника

25 листопада 2018р.

Теги: євробляха, шини, ОДА

Коментарі

Роман 2018-11-26 / 19:26:02
Лемко 2018-11-25 / 21:53:13
тільки тупе бидло не бачить, що ліс ріжуть в рази меньще, ніж при папередніках, а доріг за останні два роки відремонтовано більше, ніж за попередні двадцять
++++++++++++++
Погоджуюсь! З цих БляХерів більшість за контрабанду і беззаконня. А такого Президента ми ніколи не мали! Вже пішов рух України в перед, а у путлера від цього ломка і він хоче усунути Порошенка! Я за Порошенка і буду за нього боротись!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Андрій 2018-11-26 / 19:21:24
Мені подобається назва БляХери! На КПП Яготин один сміливець на фурі трохи почавив цих недоумків БляХерів https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/26/7199390/

О.Д. 2018-11-26 / 07:21:36


Воєнний стан. Подзвін по Майдану


пенсіонер 2018-11-26 / 07:19:24
Так їй таку задачу поставлено. Спровокувати військовий стан.
Правда деякі барани, що палять шини цього не зрозуміли.
Затримати всіх і в окопи на Донбас.

Лемко 2018-11-25 / 23:31:31
Буде оголошено воєнний стан. Готові бляхери?

Пенсіонер 2018-11-25 / 22:52:46


Антиукраїнська, проросйська пропаганда. Коментар видалено. Адмін


*** 2018-11-25 / 22:03:20
Лемко, тоді я тупе бидло. Та не сліпе.

*** 2018-11-25 / 21:58:51
Степан,ну ви розумна людина, ну якщо важко хворі вийдуть проти зменшення фінансування медицини, вони також будуть порушувати наше життя, ми здорові теж їх не будемо розуміти. Хто вирішує, яке зібрання правильне,а яке ні. Я проти революцій. Та я проти і геноциду українського народу. А найстрашніше ,це усвідомлення того, що наші діти будуть повертати величезні борги.

Лемко 2018-11-25 / 21:53:13
тільки тупе бидло не бачить, що ліс ріжуть в рази меньще, ніж при папередніках, а доріг за останні два роки відремонтовано більше, ніж за попередні двадцять

патріот 2018-11-25 / 21:48:45
Щось я нікого з цього бидла на ужгородському майдані не бачив

*** 2018-11-25 / 21:42:08
Лемко,закон? По закону вивозять ліс? По закону ми їздимо по розбитих дорогах, по закону прийнятий бюджет України на наступний рік???

Степан Крук -*** 2018-11-25 / 21:41:18
Хто забирав право у "євробляхарів" мати автомобіль? Купи (можна і за кордоном) і катайся! Але роби це згідно із законодавством , митним кодексом. Назвіть мені, які права захищають у даному випадку ці люди? Вони борються за своє "право" чхати на державу та її закони!

Лемко 2018-11-25 / 21:35:28
які такі свої права? одні живуть за законом, платять податки, а ці контробасники хіба хабарі митникам. є закон, поганий чи добрий, але його треба виконувати - інакше відповідай за порушення.

Рома 2018-11-25 / 21:33:27
Все заплановано в ФСБ.

*** 2018-11-25 / 21:32:06
Степан,за горілку +. Ця отрута теж не краща Путіна.

Рома 2018-11-25 / 21:31:44
Всіх евро бляхерів на фронт! В Наших на Азові стріляють!

*** 2018-11-25 / 21:27:43
Степан, якщо є у грязної влади світу план,що до України,то тут пересічний громадянин не зарадить. Чомусь у інших державах можна боротись за свої права.

Степан Крук 2018-11-25 / 21:23:54
Індентифікуй провокатора і бий його в пику! Слава Украні! Всі, блін, пищать: Їсти нема чого, народ гине. А всі жруть, горілкою заливаються і пяними їздять на автомобілях!

Цензор 2018-11-25 / 21:23:16
Це яким треба бути гнусом, щоб своїх спввітчизників називати "євробляхерами". Це такі ж самі громадяни, просто більшість з них не може годувати цю ненажерливу державу, а інші не хочуть бути "укробляхерами" бщ це не бляхи це лайно.І причому тут політика?

22222 2018-11-25 / 21:22:46
В армію нема кому іти, а палити шини доста.

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 11
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини