Керувати Мукачівщиною призначили Іллю Токаря (ФОТО)

У Мукачеві представили нового виконуючого обов’язки голови Мукачівської райдержадміністрації. Також обговорили питання фінансування бюджетів районних та сільських рад.

Керувати Мукачівщиною призначили Іллю Токаря (ФОТО)

Новим очільником Мукачівської РДА Геннадій Москаль представив громаді Іллю Токаря.

Роботу районної влади за попереднього керівника губернатор області назвав незадовільною у зв’язку із невиконанням програми капітального ремонту доріг районного значення. А транспортні шляхи, за словами очільника області, першочергове питання, повідомля Перший кабельний

Таким чином, Ілля Токар змінивна посаді попереднього очільника Мукачівщини Сергія Гайдая, котрий керував районом із вересня 2015 року.

23 листопада 2018р.

Теги: Ілля Токар

Коментарі

справедливість 2018-11-30 / 21:05:53
А при Ількові цікаво скільки буде таких повішинеків як в с.Лалово недоведених до суїциду. Горіти вам в аду михайловим матьолам мацкальови гайдайови

Читач з Ужгорода 2018-11-24 / 12:25:24
Знаю..ШО ГОВОРЮ..він рлобив один час -пару років в Ужг..фірма в сторону Дравців, коло Машзавода..Дуже ХОРОШИЙ КЕРІВНИК, перспективний і як людина-НОРМАЛЬНИЙ

Читач з Ужгорода 2018-11-24 / 12:08:43
Міша! Я згоден з Вами АБСОЛЮТНО! Я знаю трохи..тому й кажу.Це дуже ФАЙНА КАДИДАТУРА на гол.Мукач.РДА. Молода,розумна,порядна, роботяща і доброзичлива людина.Дійсно ПОВЕЗЛО Мукачів. р-ну.А в перспективі -і на ГОЛОВУ Закарпатської ОДА-це цілком РЕАЛЬНО.

Міша 2018-11-24 / 11:54:10
Представлення Токаря, Москалем у спортивці - це його відношення до Закарпаття. Токарь давно заслуговує на посаду голови Закарпатської ОДА, Мукачівському району повезло.

Читч з Ужгорода 2018-11-24 / 08:59:59
До єксПЕРДА!Традиція кажете-менти або бандити.Безумовно шо це погана традиція.НО- Ілля Токар не з цієї когорти!!!-шоби знали!Ну родич того Геші,но то життя,всі" під ТИМ" ходим-під Богом,а брат- є брат! Ілля ТОКАР-нормальна людина,порядна, молодий чоловік і до того ж розумний..трохи знаю. Крім того береться за район,він район знає.ВИБІР-ПРАВИЛЬНИЙ,ДОБРИЙ. Ілля Токар-однозначно підходить.Побажаємо йому ЗДОРОВЬЯ і УСПІХІВ У всьому!Пенсіонер з Ужгорода.

ужгородець 2018-11-24 / 06:20:21
до "До експертів 2018-11-24 / 04:58:07"

Мені по ... Балога, тим більше, що біля Гєші він у 90-х р.р. минулого століття був просто одним із бариг, що на нього робив і платив.

А ось у Гєші з Гєною Москалем (він був тоді начальником УМВС) була своя серйозна "жирна" тема відносин (через кума Гєші мєнта І.Мартіна), коли вони ділили бізнесменів по цілому Закарпаттю (хто кому платить).
Біля якої Віті Балоги тоді і близько не стояло.
А ось Ілля (молодший Токар) був біля брата в курсі всього. В тому числі, і по спільним справам "бригади" ГІД-а з Москалем.

Тому Ілля з Москалем - давні знайомі. І саме тому Москаль у спортивці розказував районній челяді, як вона тепер буде жити при Іллі. І хто такий тепер у районі В.Балога.
Не здивуюсь, якщо на цьому представленні був і І.Чубірка (колишній шовгор В.Медведчука).
Бо саме з цією "командою" голова БПП області Г.Москаль готується до виборів на Мукачівщині.

До експертів 2018-11-24 / 04:58:07
Балогівські аж зашипіли))) смішно читати коменти знаючи що Балога теж контрабанду ганяє і інше!!! Не він був з Гешою разом?!?!

Копча 2018-11-24 / 00:16:32
За давньою традицією в Україні найбільші шанси потрапити у владне крісло мають менти і бандити. Цю країну на жаль уже нічого не врятує (( Люди розуміють що перспектив навіть після двох майданів нема тому "голосують ногами" шукаючи кращої долі собі і дітям у нормальних країнах.

Бокор 2018-11-23 / 21:54:21
Буде правильні результати на президентських чинити ... а ви як думали , для чого мафіана на таку " должность високу " кладуть ? !

Жид 2018-11-23 / 19:56:19
Старий дись шатував, не встиг переодiтись,або вспомнив iмiдж 90

.... 2018-11-23 / 19:51:43
Москаль по пацанячи представив Гешу - у спортивці.

Стрико 2018-11-23 / 19:46:14
Рагулизм та жлобство!!!

жора 2018-11-23 / 18:12:33
Файна у нас влада з Кийова, коли голова ОДА у спортивці ходить представляти намісників.

до останнього 2018-11-23 / 16:57:18
Данканич від Токаря далеко не втік, в Радянські застойні часи таким кадрам не довірили би керування фермою, а не цілим районом. Веселі, бандитські часи зараз, тому молодь нормальна і тікає за кордон.

давидково 2018-11-23 / 16:37:22
Неборак Ілько так хоче керувати шо аш на Т.В.О голови Р,Д,А согласився це як же треба цинічно і нагло усунути виконуючого обовязки ДанканичаА,А. кажуть пресували бандюки чоловіка 90 повертаються

Іген Ігенович 2018-11-23 / 16:21:15
Та не призначили, а призначив.

майдан 2018-11-23 / 15:40:16
ДО ВИБОРІВ ЩЕ І ЯНЕКА ПІДТЯГНУТЬ

Вуйко 2018-11-23 / 15:38:53
УРОДИ!!!

ужгородець 2018-11-23 / 14:26:19

Ілля - рідний брат покійного Гєші (М.Токар, базар "ГІД" - "Гєша і другіє") вже був головою Мукачівської РДА при Януковичу 2011-2013 р.р.

Ось і вся "політика" у Закарпатті від Порошенка - Москаля(((

НОВИНИ: Політика

22:05
Фестиваль "Срібний Татош" цьогоріч скасували
14:26
/ 1
Сивохо звільнили з РНБО
14:12
/ 2
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
13:37
/ 3
В Ужгороді встановили спеціальні станції для прибирання за собаками
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5