Про це йдеться у спеціальному звіті Парламентської асамблеї НАТО "Протидія російським гібридним загрозам: оновлення", повідомляє "Укрінформ".
"Грузії, Україні та Молдові, а також країнам Західних Балкан слід дати чітку перспективу членства як у НАТО, так і в ЄС. Їх прийняття має ґрунтуватися виключно на втіленні критеріїв членства", - йдеться у звіті.
У документі також міститься заклик до вирішення проблем "сірих зон" у Східній Європі.
"Аби обмежити простір для російської гібридної війни, повинна бути вирішена проблема "сірих зон" у Східній Європі. Залишаючи країни Східної Європи у невизначеності, ми заохочуватимемо подальшу російську агресію та напруженість у відносинах із Заходом", - стверджує автор звіту, депутат верхньої палати парламенту Великої Британії Лорд Джоплінг.
Раніше держави-члени Парламентської Асамблеї НАТО засудили втручання Росіїу вибори та референдуми.
Українська делегація під час засідання Парламентської Асамблеї НАТО презентувала чергову доповідь про зв’язки Російської Федерації з ісламськими терористичними організаціями.
Також делегація передала партнерам з ПА НАТО дві окремі доповіді на тему, що розглядається на сесії - діяльність російських приватних військових компаній (ПВК).