У поліції публічно попередили псевдоактивіста Павлова та прибічників про кримінальну відповідальність за блокування доріг

Поліція попереджає, що у разі незаконних дій правоохоронці діятимуть згідно чинного законодавства й притягатимуть винних до передбаченої Законом відповідальності.

У поліції публічно попередили псевдоактивіста Павлова та прибічників про кримінальну відповідальність за блокування доріг

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на понеділок, 19 листопада, на Закарпатті анонсовано проведення масових акцій у кількох населених пунктах області. Зокрема в Нижніх Воротах на Воловеччині, в Дубриничах на Перечинщині та в селі Ділове на Рахівщині. 

Ініціатором відповідних акцій із блокування руху автодорогами є ГО "Доста Закарпаття", де головує сумновідомий псевдоактивіст Павло Павлов.

Тим часом, в управлінніНацполіції області сьогодні повідомили: Керівництво Головного управління Національної поліції в Закарпатській області попереджає громадян, які вдаватимуться до незаконних дій, про передбачену за це відповідальність. Нагадаємо, що ст.279 Кримінального кодексу України передбачає за блокування транспортних комунікацій відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправні роботи на строк до 2 років, арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років. Якщо ж такі дії призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків, то закон передбачає за це позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Поліція Закарпаття закликає громадян зберігати спокій та утриматися від участі в акціях, які дестабілізують суспільно-політичну та економічну ситуацію в краї. Сподіваємося на традиційну мудрість та толерантність закарпатців".

17 листопада 2018р.

Теги: блокування, дороги, відповідальність

Коментарі

Патріот 2018-11-21 / 17:53:39
Працівники поліції мають право здійснювати керування дорожнім рухом, у тому числі регулювати рух учасників до яких відносяться і пішоходи, що перетинають проїзну частину по переходах. Тому, ставите цих недошерифів на переходах і хай регулюють. Раз ті бляхери хочуть зображати з себе пішоходів. Машини, пішоходи, машини, бляхери. Хто на заборону вибіг-штраф. Бикує-непокора. І досить гратися. Бляхери може і народ, але не весь. Народ це і водії і каміонщики і їх жони і діти. І за бажання возити своюдупу в іномарці треба платитити, а для цього працювати.

Дістало 2018-11-21 / 16:44:28
Боже милий. Як вже дістало це стадо трутнів, ледарів, нероб, які називають себе "борцями" невідомо за що. Розігнати, до біса, цих бовдурів-мітингувальників, дати по 15 діб та відправити на суспільно-корисні роботи. Тоді побачимо чи захочуть ще пхатись на якісь мітинги. Ідіоти.

ужгородець 2018-11-19 / 07:03:48
Якби праоохоронці зайняли належним чином вбивцею Павловим, йому було б не до перекриття доріг.

теж ужгородець 2018-11-18 / 12:10:07

Трохи старше покоління має пригадувати у 2004 році такого собі мукачівського "авторитета-активіста" Пауля, який тоді крутився біля тодішнього голови ОДА І.Різака (криша - голова адміністрації Кучми В.Медведчук).
Навіщо був потрібний цей відморозок, який чудив тоді по всій області? - ВИБОРИ!
Це саме повторюється і зараз. Черговий "активіст" Павлов крутиться біля голови ОДА Москаля (криша та сама - головний переговорник Порошенка у Мінську В.Медведчук).
Точно так, як і Паулю, Павлову все сходить з рук... Бо треба цього клоуна Москалю теж на вибори!
Але, як пам'ятають люди, вибори криша Пауля програла, і цей "соловей-активіст" активно співпрацював із слідством. На показах якого, І.Різака навіть закрили.
Те саме чекає і на Москаля вже навесні-влітку наступного року.
Вибори Порошенко програє однозначно. Ось тоді і Павлов швидко почне "співати" слідству про своїх шефів.
Якщо, звісно, доживе до цього...

Ну, а виборцям з цього старого цирку треба просто робити висновки.
Особливо дійсно щирим молодим активістам, які за "євробляху", підставляються під хитрожопого діда-казкаря Москаля (Медведчука - Порошенка).

ужгородець 2018-11-18 / 06:42:25
А де ви в Закарпатті правоохоронців побачили?
Гроші вирішують все, все залежить від їх кількості.

Пашка 2018-11-17 / 23:30:57
Павлова з Рущаком на нари!
Є за що!
Коли тих хто їх кришує знімуть з посад то сядуть всі!
І проведуть розслідування щодо Павлова і вбивства ним людини і проведуть розслідування проти Рущака і ще одного вбивства про яке знають правооохоронці, то мало їм не покажеться!

вовка 2018-11-17 / 22:50:00
А коли почнуть перекривати кордон? Лісний кордон!! Шоби банда Каменци івана і його зама мастяка івана не переправляли в тиждень по 50 чорних!. Платять всім і здавуть усіх. Скоро вернеся Копча вова і наведе порядок в районі.

*** 2018-11-17 / 21:41:23
До... Павлов винен ,що справи до яких він може бути причетним не розкриті ??? А люди чекають . Гори лисіють, точки з продажу наркотиків, алкоголю , ігрові заклади збільшуються...

До всіх 2018-11-17 / 21:05:41


Хамство і відсутність змісту. Може, в такому дусі і такими словами спілкуються в групі "Доста", але не на "Закарпатті онлайн". Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


... 2018-11-17 / 20:59:31
Павлов не ментівська,а Медведчукова шавка. Мудак, який знімає замовні відео, не брезгує фейками. Один із прикладів - відео з трубами на Березнянщині, де він причепився до робочих, які їхали на робоче місце в Жорнаву, ніби то вони охороняють труби. Налетів, бла-бла-бла записав - і пішов.

І да. Коло Кілікії збив насмерть людину. Люди бачили, шо в нього була пошкоджена машина. А далше сам спалив свій фольксваген і сказав, ніби-то йому хтось її спалив, "за діяльність чесного активіста"

А ше гранати по 500 грн привозив із зони АТО

Клоун, який тупо заробляє.

*** 2018-11-17 / 19:25:10
Степан, закарпатцям не треба сперечатись. А треба мобілізувати розум, хитрість, сміливість, залишки грошей !!! І боротись за себе. Поки ми зовсім не опустилися. Важко дивитись на людей, що перестають вірити в себе. Степан, я не п'ю. Всього вам найкращого.

Степан Крук -*** 2018-11-17 / 19:09:17
Дасть Бог, зустрінемося та й посперечаємося! Бо без 100 грамів тут не розберемося...

*** 2018-11-17 / 18:15:39
Назвіть хоч один результат мирної акції. А про закони в Україні взагалі мовчу. Найкраща охорона точно служить не народу України.

*** 2018-11-17 / 18:07:27
Степан,чому безладом? Навпаки люди зрозуміли,що їхня безпека у їх власних руках!!! А Павло показав методи роботи на практиці. Нажаль держава народу залишила лише такі. А вибори без вибору не нічого не дадуть людям. Та і не хочуть люди знову ,,лоханутись,, у великій грязній політиці. А на місцях люди розуміють хто є хто. Все зайшло занадто далеко. То ж нові сучасні будуть Робін Гуди. А слов'яни не здаються !!!

Степан Крук 2018-11-17 / 17:47:30
Нарешті правоохоронні органи почали адекватно реагувати на проступки провокаторів-анархістів! Респект! Будьте завжди послідовними у своїх діях, на вашій стороні ЗАКОН! Блокування автомобільних доріг, КПП на кордонах - це чистої води провокація, котра нічого спільного із мирним протестом не має. Нам, як повітря потрібні ПОРЯДОК, ПРАВО, та ДЕМОКРАТІЯ! До речі, демократія - це в першу чергу порядок, а не анархія!

Степан Крук -*** 2018-11-17 / 17:40:03
Безладом порядок ще ніхто не навів!

*** 2018-11-17 / 16:47:55
А що робити пересічним громадянам? Як захистити себе, свої домівки? Якщо у нас псевдополіція, псевдосуд, псевдовлада??? Як захиститись, якщо поліція кришує наркотики, апарати, алкоголь,розбійні угруповання???

Генек 2018-11-17 / 16:42:21
всруться менти. Якшо там буде 200 машин з людьми, то шо мусора зроблять? Потусуються, як завжди, подивляться і свалять... а як ні, то все дуже погано скінчиться..

Варош 2018-11-17 / 16:21:23
Не попереджати потрібно, а жорстко розігнати, а авто на єврономерах роздавити бульдозером ! Задовбали країну всілякі перекривальники

Березнянину 2018-11-17 / 16:01:24
Правду кажеш.
Цей Павлов є мусорською шавкою і кришується ментами та мукачівськими напівблатними....
Але закінчить ця наволоч печально!
Після виборів навесні всіх їх чекає поганий кінець!

НОВИНИ: Кримінал

22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети