У Мукачівській єпархії скромно запевнили у вірності неканонічній УПЦ МП і Онуфрію (ФОТО)

7 листопада в Красногорському чоловічому монастирі на честь Всіх святих, що в місті Мукачево, відбулися збори всіх благочинних, намісників та ігуменій всіх монастирів Мукачівської єпархії Української православної церкви Московського патріархату.

У Мукачівській єпархії скромно запевнили у вірності неканонічній УПЦ МП і Онуфрію (ФОТО)

Про це повідомляє прес-служба єпархії.

Збори очолив керуючий Мукачівською єпархією, митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор 

Як йдеться у повідомленні, на зборах були розглянуті нагальні питання життя УПЦ МП у сучасних реаліях.

"Благочинні та очільники всіх монастирів Мукачівської єпархії одноголосно виразили свою підтримку Блаженнішому Онуфрію, митрополиту Київському і всієї України та канонічному устрою Української Православної Церкви.

Також були розглянуті поточні питання життя єпархії", - інформує прес-служба Мукачівської єпархії УПЦ МП.

Як відомо, УПЦ МП є структурним підрозділом Російської православної церкви в Україні.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, раніше у Вселенському патріархаті повідомили, що з канонічної точки зору в Україні УПЦ МП більше не існує.

13 листопада 2018р.

Теги: УПЦ МП, канонічність, Онуфрій, Феодор

Коментарі

Люда 2018-11-23 / 06:43:30
Тролінг. Коментар видалено. Адмін

Мункач 2018-11-14 / 21:47:48
дасть Бог, та прийде до них розум !

Вуву 2018-11-14 / 20:20:14
Як би зазвучала пісня у виконанні церковного хору ... А саме цих мужиків ... пісня де є такі слова ...
... "Но сурово брові ми нахмурім
Єслі враг захочет нас сломать
Как нєвєсту родіну ми любім
Берєжом как ласковую мать "...
???

Вуву 2018-11-14 / 19:48:15
Справа в тім що за часів митрополити шептицького ... Були такі спроби повного євхаристичного злитя з РмКЦ. Але на тих правах унійі . Але Рим цього не приняв з декількох причин.
І найперша це те що священникам УГКЦ. до висвячення можна одружуватись і після висвячення жити сімейним життям . Тоді як РмКЦ канонічним положенням є целебат(відсторонення від жінок (жіночого тіла).
Пояснюється це тим щоб плоть не спокушала на гріх. Бо це гріхопадіння не сумісне з чистою вірою в Господа.
Тому із сексом треба боротись всіма силами. Що вони і роблять ... При повному і пишному розквіті педофелійі і гвалтуванні дітей.
Через це і "ПОПРОСИЛИ" (попереднього) папусю ратцінгера піти на "відпочинок від церковних справ. (Бо сильно покривав священників педофілів ... І не без підставно що сам таким був).
Обішлися з ним досить толерантно і справу не роздмухували і не розкручували ще ширше в змі ... Щоб не підірвати віру і не викликати шалений гнів прихожан.
І однозначно сказати важко хто керує ... Чи папа королевою англійі ... чи ... Навпаки королева папою.
Але те що ватикан має сильний влив на майже на всіх західноєвропейських політичних очільників ... То це незаперчний факт.
Є дуже багато таємниць які ватикан ні папа не розкривають і не розголошують публічно ... Аж до того часу поки не станеться якийсь фарс мажорний витік інформаційі.
Ps.
Але цей матеріал про мукпчівсько - ужгородську епархію упцмп.

jurius 2018-11-14 / 19:34:32
Зверніть увагу на кількість духовенства. Саме ці "благочестиві" і є головними ляльками, які підтримують і підживлюють сепаратизм на Закарпатті. Взагалі, диву даєшся, наскільки масовим є український філіал РПЦ на найбільш західній області України. Велике щастя закарпатців, що межують вони з європейськими країнами, а не РФ, бо тут було би так саме "весело", як на Донбасі. Конфлікт на Сході, агресія Росії, її спонсорування сепаратизму та масовість секти Гундяєва на Закарпатті - усе це повинно непокоїти мешканців срібного краю і змусити їх переоцінити свою надмірну толерантніть. Сподіваюся в Закарпатті ці процеси хоч частково відбуваються...

jurius 2018-11-14 / 19:24:53
(•_•)
Католицька церква давно спокутує гріхи темного минулого, їх визнала і очистилася від цієї скверни, чого не скажеш про московських попів зі Сталіним на грудях. Католицька церква зараз робить багато для вирішення проблем людства, допомозі бідним, знедоленим, її зв'язок з політикою мізерний порівняно з будь якою православною церквою. Єдине, що мені не подобається в українському католицизмі це наш містечковий "гетьманат" який призводить до паралельного існування на 27 р. незалежності УГКЦ та МГКЄ

Палич 2018-11-14 / 19:08:53
гнати в шию гнид!

Вуву 2018-11-14 / 17:38:22
Душа просила ... " вина і женщін" ... А получила "самогон і монашок" :'-(

Иван 2018-11-14 / 17:22:41
Слава Богу за всо Аминь.

Вуву 2018-11-14 / 16:40:35
Я мав на увазі схизму(розкол)

сорри 2018-11-14 / 15:50:33
Вуву, не "схима" (чернечий ступінь з високим рівнем аскетизму), а "схизма" (розкол в церковних структурах)

Бьодзень 2018-11-14 / 10:44:01
До побачення московські попики)))))
нам доста своїх служителів культів, так як я знаю на сто відсотків, що УМПЦ МП відправляє на московію кошти в общак, ну і робіть висновки...

До (*_*) 2018-11-14 / 10:15:44
Ну ми то розглядаємо упцмп мукачівсько - ужгородську епархію . А ти відразу папа папа (*_*) в попу в попу !

(•_•) 2018-11-14 / 10:01:15
Особисто я к@к@в на всiх служителiв культiв, на всi релiгii ... але чим кращi католики , якi моляться паповi?! Тому самому паповi, яких благословив iнквизицii та хрестовi походи ! Тому самому, що втопив млн.людей в кровi во славу Божiю!! Тому подивiться на себе папошi! Що серед вас там немае в г@микiв ? Швидко видаляйте цей коментарiй!!

Вуву 2018-11-14 / 09:02:08
Ну з білою папахою центровий весь такий ... Це ... "дамблдор"
("гаррі поттер").

Вуву 2018-11-14 / 08:17:32
А на першому фото ... Сидить з ліва ... Серйозний такий ... "Рубес Хагрід" ... З "Гаррі поттера".
Капец !!!
... прям не збори всіх благочинних .... А "ШКОЛА ЧАКЛУНІВ" ... я В ШОЦІ.

Вуву 2018-11-14 / 08:06:03
На перед останньому фото в центрі ... Сидить ... "ав(б)раам лінкольн" ... І такий недовольний.

Вуву 2018-11-14 / 06:20:19
Якщо виходити з того що маєм ... То ... Вселенський патріарх (як на сьогодні) свойім указом все духовенство на украйіні рідпорядкував свойій канонічній патріархійі.(до скликання собору).
Тому навіть онуфрій і всі що під ним повинні в своєму священичому сані і послуху схилити голови і приняти таке підпорядкування належним чином.
Адже це рішення вселенського патріарха .
Якщож вони не хочуть приймати рішення варфоломея ... То вони автоматично стають схимниками і розкольниками разом з гундяєвом і рпц мп.
А якщо паства (самі прихожани) теж не розуміються в таких канонічних тонкощах ... То завдання всіх місцевих ЗМІ ... ДОЕСТИ ДО ШИРОКОГО ЗАГАЛУ НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТІ ... ПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ З РОЗЯСНЕННЯМ .
(Бо немає гріха той хто не знає або не розуміє).
Ps.
Однозначно що остаточне рішення буде за прихожанами ... І вони (священство) теж це розуміють (що попали між молотом і наковаленею).
Перемога ... з божою поміччю ... буде за нами !

патріот 2018-11-14 / 05:41:36
Юра, все так. От тільки чого у вашого бога роги, хвіст і копита?

*** 2018-11-14 / 01:11:31
Україна є світська держава!!! В Україні війна, злидні, масова еміграція населення, алкоголізм, наркотики. Нам є що робити !!!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"