Будапешт переніс видачу угорських паспортів із Берегова до угорського Кішварди – Москаль

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявляє, що Будапешт переніс видачу своїх паспортів жителям Закарпаття із Берегова до сусіднього угорського міста Кішварда на сході Угорщини.

Будапешт переніс видачу угорських паспортів із Берегова до угорського Кішварди – Москаль

Як передає УНІАН, про це Москаль повідомив журналістам перед початком Сьомого засідання Ради регіонального розвитку в Києві.

"Нічого не змінилося. Ну, перенесли видачу в сусіднє угорське місто Кішварда (місто в регіоні Північний Великий Альфельд на сході Угорщини. - Ред). Люди сіли на електричку, яка йде 7 хвилин, і вони вже у Кішварді, і там приймають (громадянство. - Ред.)", - заявив він, додавши, що на економіку Закарпаття це жодним чином не впливає.

Нагадаємо, у вересні в інтернеті з'явилося відео, на якому українцям надають угорське громадянство з проханням не повідомляти про це владі.

4 жовтня консула Угорщини у Береговому було оголошено персоною нон грата, у відповідь Угорщина заявила про вислання українського консула.

25 жовтня міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна і Угорщина 28 листопада проведуть у Києві комплексні консульські консультації у зв'язку з видачею угорських паспортів жителям Закарпаття.

12 листопада 2018р.

Теги: паспорти, Будапешт

Коментарі

Вуву 2018-11-14 / 06:41:30
Про що мова.
По собі можу сказати ... Коли ідей було декілька ... Все впиралось у відсутність фінансів. Брати позику в банку під "дурні прценти" ризик не виправданий. Тай ще не всякий банк дасть позику під заставу вашого нерухомого майна.
А той хто мав десь того "папіка при владі" мав бабло ... Але ...
Але нащому йому (чи папіку) зайвий раз світитися і створювати бізнес з сукупними проблемами і ризиком рейдерського захоплення .
Коли мож простіше ... тут урвав ... Туди сину перевів і той синуля там живе як сир в маслі.
І рахунки в банках повідкриває і жмуть із усіх сил як можуть.
Спитайте в "лисого болвана" який "хенерал" . що він власне і робить.
А ви тут середня ... Статистична ...
Пройдіть перекваліfuck.ацію ... Додаткове джерело. Ла ла бла бла.
А син азіріва що робив в австрійі ?
І де той азірів і де то бабло.
А сучка дочка курвега люлі капітельманші ... Чим займається.?
Та вона ні одного дня нігде за все своє життя не працювала. А синуля хующенка ... "Болван" андрюха ... Знаєте як живе ... А син луценка ... Авакяна і тд і тп. ???
Просто ніхто .... НІХТО ЦИМ НЕ ЦІКАВИТЬСЯ # НІХТО ПРО ЦЕ НЕ ПИШЕ.
(Ну майже).

Луценко 2018-11-13 / 23:03:44
До...22.21...От бачите пане ви знову віддповіли на своє ж запитання,(Якщо людина хоче нормально заробляти - вона шукає шляхи)От і частина Закарпатців знайша цей шлях набуття громадянства ЄС і вільне працевлашутвання у ЄС

До Луценка 2018-11-13 / 22:21:12
Особисто мене ніякий папік не підіймав і я не є сином депутата чи когось впливового, я - самореалізована людина.

Якщо людина хоче нормально заробляти - вона шукає шляхи, а не скаржиться на форумах. Є не один варіант вирішення цієї проблеми:
1) Піти на курси підвищення кваліфікації
2) Знайти додаткове джерело заробітку
3) Переїхати в інше місто
4) Змінити професію

Проблема в тому, що більшість населення нашої країни (я не маю на увазі саме Вас, кажу в цілому) навіть пальцем поворушити не хочуть заради власного щастя, але при цьому вважають, що усі їм кругом винні і зобов'язані, тому що їх совок так привчив...

Луценко 2018-11-13 / 17:25:39
До 17.05...Я ж розумію що рівень життя це проблема громадян а не ВЛАДИ це ви абсолютно праві на всі 100% У влади одна проблема як витратити ті гроші яких накрали і як накратси ще!

Луценко 2018-11-13 / 17:23:58
До.17.05..Пане скільки в Україні середня зарплата середного громадянина?250 долларів!Ви пане рахуйте середного Українція ане кого може папік підняв або син депутата.Є офіційний рейтинг зарплат та добробуту і є ваші не зовсім розумні питання.А ви ніколи не задумувалися чому за рівнем добробуту Україна 138 у світі?Поряд з ТОГО та Суданом...З Країни щороку виїжджає мілйон громадян не може ж бути що вони всі нездари.Я розуміє що є порохоботи якім все добре і які пишуть такі запитання як ви

До Луценка 2018-11-13 / 17:05:07
А Ви ніколи не задумувались про те, чому в одних громадян України є і робота і гроші (зароблені законним шляхом), а у Вас немає?
Якщо Ви нічого не досягли в житті, то це Ваші особисті проблеми, а не проблеми української влади.

Magyar-Hun 2018-11-13 / 10:44:03


Флуд. Коментар видалено. Коментуйте по суті публікації. Адмін


Луценко 2018-11-13 / 10:24:30
Ну а що людям залшаєтся робити?Ні роботи ні зарплат а держава за рівгем добробуту 138 у світі,звичайно люди будуть виїжджати звідси

WWW 2018-11-12 / 21:59:21
Москаль - речник Будапешта. І між іншим - ще і глава Закарпатської облдержадміністрації...

До Це я 2018-11-12 / 19:48:29
Ти чув від свого начальства з угорської розвідки?

пенсіонер 2018-11-12 / 19:42:39
Дохазянувалися всякі москалі та їхня пристяж, що скоро звірина буде з України світ за очі.
Надивляться мадяри и немадяри як у нас розкрадають все підряд, як у нас на кожному кроці хабарі, то готові прийняти громадянство Гондурасу і втекти туди від наших гандурасів.

Це я 2018-11-12 / 19:01:36
Ni, ne vsim!
Chuv, doteper 195.000 zakarpatciv otrymalo uhorske hromadjanstvo.

Вуву 2018-11-12 / 18:17:42
Так а вони шо ... За весь цей час ще не всім видали ???
І друге ... Якщо маскаль робить таеу заяву ... Точно що має хугський паспорт ... "На всякийслучай" ... А то случайі бувають всякими.
(В разі чого втече ... А хуни його не видадуть).

НОВИНИ: Політика

17:55
/ 42
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 5
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5