Голова Великоберезнянської РДА написав заяву на звільнення через розбіжності з Москалем

Голова Великоберезнянської районної державної адміністрації Василь Симочко 9 листопада написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Голова Великоберезнянської РДА написав заяву на звільнення через розбіжності з Москалем

"...Подав заяву на звільнення з посади голови Великоберезнянської районної державної адміністрації за власним бажанням, керуючись своїми переконаннями", – написав Василь Симочко.

Як повідомив екс-чиновник журналістам одного змісцевих видань, "вчора за власним бажанням подав заяву на звільнення з посади голови Великоберезнянської районної державної адміністрації через розбіжності в діяльності в районі із владою в області.

Зокрема мені заважали робити проектно-кошторисну документацію на проведення ремонту доріг в районі, були проблеми з проведенням експертиз. Коли я звернувся до ужгородської компанії для оформлення документації по ремонтах, почали "вставляти палки в колеса" та зривати домовленості. Геннадій Москаль хотів звинуватити мене в бездіяльності", – розповів В.Симочко.

У одному з коментарів до допису В.Симочко також пояснив, що звільнився через тиск Г.Москаля: "Вихода не було. Москаль мене продав і гриз постійно, принижуватись і прислужувати противно".

11 листопада 2018р.

Теги: Симочко, Великоберезнянська РДА, відставка, Геннадій Москаль

Коментарі

ВІРА 2018-11-23 / 13:52:58
Всі накинулися на Василя. Василь винуватий. А шо в ОДА тоже Москаль Г.Г. ходить з документаційов. Тут питання бездіяльності тих хто за такий напрям відповідає. Деє заступник голови, деє начальник? А з них як з гуся вода. Усім винуватий Вася...

фийса 2018-11-19 / 18:33:27
гуно є гуно, кулько го не порфінуй

пенсіонер 2018-11-12 / 07:54:02
Біжать щури із тонучого корабля. Думають закарпатці забудуть як вони крали. Прийде на пса мороз.
Отака у нас влада, поки біля корита, все добрі, а чуть щось не так в кущі.
А як бути хлопці із стройними рядами партійців БПП і Відродження? Усіх же в Зажоп не візьмуть.

ужгородець 2018-11-11 / 21:10:15

Все набагато простіше. Попереду вибори. І почався збір бабла на це головою БПП Москалем. По дорослому, із списками завдань та термінами виконання. Без бабла та будь-яких гарантій з Києва.

Але прикол ще і в тому, що Москаль, виявилось, нічого ніколи не рішав, а просто розводив і лівачив...
А Симочко далеко не тупий. Прикинув всі "плюси" та "мінуси" у забідованому Березному - і вирішив спригнути по-тихому, доки не пізно.
Приклади колишніх голів Перечинської та Виноградівської РДА чітко показали іншій "челяді" ОДА, чого варте слово діда Гєни...

Короче, перший пішов! Попереду, до весни, точно інші гучні звільнення)))

Вуйко 2018-11-11 / 20:11:06
Хаха! Сильна позицiя! Гузиця плана г...на! Злодюга i дебiл!!!

Вуву 2018-11-11 / 19:46:29
Пгокугог юга теж недавно хотів зробити ноги ... Так "свойі" і не дали.
А тут напевно та сама історія. "НАХЛАБАВСЯ" БАБЛА ... (ОН ЯКУ МОРДАСУ ВІДЙІВ) ... А тепер хоче зіскочити щоб вже з новою владою (очевидно без маскаля) і знов у владу і за старе.
Як показує досвід життя ... Поки люди ждуть обіцяного ... Найкращий час красти. Особливо перший - другий рік ... В третьому так - сяк. А в четвертому треба робити ноги ... Ну далі все спочатку.

Вася 2018-11-11 / 19:07:31
Та Василь, то тупий такий, що то не правда. Я чудувався, як го поклали тамка, самиий тупий на курсі був.

сорри 2018-11-11 / 19:06:22
Посипалося :)

патріот 2018-11-11 / 19:05:24
Віталій Грегор, ти його ні з ким не переплутав?
Бандюган і, справді, з батьком рубщик лісу

Галас 2018-11-11 / 18:39:53
Має заплатити Москалю неустойку, штраф за те, що 3 роки йому давали можливість красти, а зараз утікає з награбованим як останній кнур.

Віталій Грегор 2018-11-11 / 17:34:45
Шкода, хороша людина і один із тих посадовців, які змогли залишитись порядними в цій гнилій системі. В будь-якому разі поважаю вибір Василя, сильна позиція і його місце при реально якісно новій владі, а не при цьому старому маразматику-популісту Москалю.

света 2018-11-11 / 17:15:24
щи най скаже закарпатцям, що нич не вкрав на посаді. Думає, що встигне перефарбуватися під нову струю.

Копча 2018-11-11 / 16:17:14
...я звернувся до ужгородської компанії для оформлення документації по ремонтах, почали "вставляти палки в колеса" та зривати домовленості. Геннадій Москаль хотів звинуватити мене в бездіяльності, - розповів В.Симочко.
Шекспір на це сказав би так - Підгнило щось у Датськім королівстві.

Вуйко 2018-11-11 / 15:00:10
Капец! А хто буде Красти лiс ! Старий Cимочко сам не зможе!

Степан Крук 2018-11-11 / 14:53:05
Почув, що партії "За життя" та "Опоблок" створюють нову політичну платформу - "ЗажОП", то, мабуть, вирішив боротися За ЖОП! З іншого боку, то ж яким недалеким потрібно було бути, щоб погодитися працювати з Москалем в одній команді??? Задрали фестивалі мужика!!!

жора 2018-11-11 / 12:44:55
Біжи Вася, біжи

Gucul 2018-11-11 / 11:26:43
МОРДА ЖУЛІКОВАТА! Тоже НАКРАВСЯ там той Симочко...тепер зрозумів-шо треба тікати,бо влада поміняєся скоро-та ще СУДЯТЬ ЙОГО-то ж треба ТІКАТИ-втіче десь-закорд.паспортів громадянства ну 2-3шт.це ТОЧНО має-Словакія,Венгрія..Втіче

Пенсіонер 2018-11-11 / 11:05:53
Що хлопці, стесі добрехали, чувствуєте що через півроку звіздєц наступає? Інтерезно де буду тота кааліція Відродення з БПП Порошенка. Не розтікайтеся хлопці, треба отвічати за то щосьте натворили - народ у ковди завели. А як той же Симочко іще не так давно за Маскальом ухажовав на Словацькуй граници. Тогди не мерзко ти було соромітні місця старого пердуна облизовати? На свалку історії, вшиткі хто з Порошенком!

Вальцман 2018-11-11 / 10:52:26
Криси тікають з тонучого корабля

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ