Угорщина запевняє у незмінній підтримці територіальної цілісності України

Про таке, зокрема, йшлося під час нинішньої зустрічі віце-прем’єр-міністра Угорщини Шандора Пінтора із посолкою України в Будапешті Любов'ю Непоп.

Угорщина запевняє у незмінній підтримці територіальної цілісності України

Як повідомила посолка України в Будапешті Любов Непоп, сьогодні на зустрічі з Віце-прем’єр-міністром, Міністром внутрішніх справ Угорщини Шандором Пінтером було обговорено питання взаємодії в правоохоронній сфері, охорони кордону та покращення умов його перетину, в тому числі шляхом запровадження спільного прикордонного і митного контролю, запобігання та протидії природним катастрофам. 

"Детально поінформувала про ситуацію на Сході України в контексті триваючої російської агресії та ситуацію в тимчасово окупованому Росією Криму. З угорського боку було запевнено в незмінності позиції щодо підтримки територіальної цілісності та відновлення миру в Україні", - написала Любов Непоп на власній сторінці всоціальній мережі Фейсбук.

06 листопада 2018р.

Теги: цілісність, Угорщина

Коментарі

До "карпа" толі 2018-11-08 / 19:48:37
Із "секеляторським" краєм розберуться румуни. Нем проблемайо.

КАРПА ТОЛЬЯ 2018-11-08 / 06:03:57
А що будемо чинити
з феклвідейком і секешським краєм?

Вуву 2018-11-07 / 23:01:56
Як вони (хуни) можуть запевняти в територіальній цілісності Украйіни ??? ... Якщо вони і до цього часу ... навіть і не думають зробити запевнення по нашій освітній реформі ???
Ну це така ЗУХВАЛА БРЕХНЯ НА ДЕРЖАВНМУ РІВНІ ... ПРОСТО СЛІВ НЕМА.
Ps. Любцю ... На цей раз ти із своєю посмішкою виглядаєш досить глупо і не привабливо. Вибач ... Але це правда.

ХАТ ЕС НЕМ ІГОЗ 2018-11-07 / 09:56:14
Не вірьте хунам.
Всякі Ласли, Ілдіки, Сіярти та інші орбануті
брешуть те , що від них вимагають.

pfr 2018-11-07 / 09:30:41
Запевнятори ці, правда, не зазначають, яку саме територію вони визнають за Україною. Може, якраз лише Київську і Кіровоградську області з Черкаською, а "Карпатолйя (для них) нем Украйна". Як вони ще Будапештський меморандум не підписали?...

Вуву 2018-11-07 / 00:40:15
Не ВІРЮ !
Бо якби було так як декларують ... то циганку оросну навіть би на трибуну виступати не випустили.
Але факт вже став історією .
Виступала ... Всі слухали і хлопали.
Значить є АДАБРЯМС і всі ці "солодкі заяви" є відволікаючими тбт. Брехня.
Ps. Всі наші президенти теж обіцяли нам як народу . Багато чого обіцяли.
І ПАКРАЩЕННЯ ... І ЖИТИ ПО НОВОМУ . І БАНДИТАМ ТЮРМИ.
А В РЕАЛЬНОСТІ ...
І БАНДИТИ НЕ В ТЮРМАХ (да хующенко ти ж не в тюрмі!?)
І ПАКРАЩЕННЯ ПЕРЕЙШЛО В ПАГІРШЕННЯ (це барига бандюк яник)
І ЖИВЕМ МИ ПО НОВОМУ ... ВРАЗИ ГІРШЕ ЯК ПО СТАРОМУ (ну це вже педрас потрошенко). І дурять нас і обкрадають далі 28 років підряд.

неувязочка 2018-11-06 / 22:44:03
Шоні бачі, а як же "міндент віссо"? Невже підзабув? На наступний рік, як буде 100 Сен-Жермену йоббіки і їм подібні нагадають.

ужгородець 2018-11-06 / 19:54:10
Азіати. Говорять одне, а роблять інше. Іх цімбори москалі теж запевняли

штик Закарпаття 2018-11-06 / 19:46:26
Дай,Боже, нашому теляті корову з"їсти. А так, все просто УРА!!!!!!!

НОВИНИ: Політика

03:17
ЄС може ввести санкції проти Угорщини, Україна повинна цим скористатися – віце-президент ПАРЄ
03:11
/ 1
Ректора Закарпатського угорського інституту Ілдіку Орос викликали до СБУ за зверненням одного з нардепів
18:27
/ 6
Посла Угорщини викликали до МЗС через скандальні висловлювання Орбана
06:35
/ 16
Псевдоактивіст Павлов організовує перекриття доріг на Закарпатті у трьох місцях (ДОКУМЕНТ)
06:23
/ 2
Берегівська райрада звернулася до ВР з приводу "жорстких вимог" законопроекту про мову
06:02
/ 12
Ректора угорського інституту в Берегові викликали в СБУ з приводу її заяв про "фашистські" утиски угорців на Закарпатті
17:40
/ 9
Орбан заявив, що в Угорщині "контактують з потенційними переможцями виборів" в Україні і знов згадав про "переслідування угорців"
04:20
/ 5
Хустська райрада "таємно" не виконала рішення суду про відновлення на посаді голови Пацкана
16:13
/ 1
Новий, "закарпатський" посол Угорщини почав роботу в Україні
17:14
/ 37
У Мукачівській єпархії скромно запевнили у вірності неканонічній УПЦ МП і Онуфрію
23:27
/ 46
Московське православ’я на Закарпатті як дітище МГКЄ
12:23
/ 13
Будапешт переніс видачу угорських паспортів із Берегова до угорського Кішварди – Москаль
10:18
/ 17
Голова Великоберезнянської РДА написав заяву на звільнення через розбіжності з Москалем
15:47
/ 6
Новим послом Угорщини в Україні призначений уродженець Закарпаття Іштван Ійдярто
09:32
/ 5
У Словаччині підписано подання на екстрадицію затриманого в Кошицях екс-начштабу "Правого сектора" Гласнера
07:53
/ 9
Регіон спотикання: чи варто Україні дієвіше реагувати на мадяризацію Закарпаття?
17:38
/ 4
ЗУНР і національно-визвольний рух на Закарпатті у 1918-1919 рр.
19:07
/ 30
Про фашизм на Закарпатті
16:58
/ 11
Серед 127 нардепів, що підпали під санкції РФ, лише один закарпатець
17:32
/ 4
В Угорщині запевняють, що не мають на меті домагатися автономії для Закарпаття
04:29
/ 4
Подвійне громадянство в Україні може бути, але не для росіян – Клімкін
11:53
/ 3
Угорщина змінила скандальну назву посади "уповноваженого з питань Закарпаття"
16:09
/ 2
Політологія як хобі. Інтерв'ю
21:20
/ 20
Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка
11:07
/ 8