Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка

Указом Президента України №344/2018 від 26 жовтня 2018 року ПАХНЮКА Володимира Васильовича начальником Управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка

Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Іншим указом В.Пахнюка було звільнено з посади начальника УСБУ у Вінницькій області. Також було звільнено з посади начальника УСБУ у Закарпатській області Олега Воєводіна.

26 жовтня 2018р.

Теги: СБУ

Коментарі

Митник 2018-10-28 / 18:03:50
А кому гроші за місяць нести? Уже скоро 1-ше число. Непонятка якась.

Вуву 2018-10-28 / 17:25:26
Вичитував деякі цікаві матеріали ... Він (пахнюк) до того часу коли став очільником сбу у вінниці ... Був очільником в житимірі . І всюди за ним тягнеться шлейф з скандалами і решта всякими справами . Так що пахнюк прийійде із "запашком" . А тут другий генерал що вже "вріс" може тому що прийде сказати украйінським прислівям ... "На чужий каравай рот не роззявляй".
А по фотографійі "апетит" у пахнюка хороший.
А як воно буде ? ... То може бути і "так і сяк" . Поживем - побачим.

Пушкін 2018-10-28 / 14:22:40
Мусить це паця порозумітись з прокуратурою, інакше йому важко буде працювати. Хай не забуває, що в області 2 генерали серед правоохоронців.

Микола Уж 2018-10-28 / 14:07:37
Скорше дві причини призначення: поставити Москаля на місце і доносити Порошенку правду, бо не вірять вже Геннадію. Друга - контроль за потоками з митниці, бо кажуть шо губернатор "крисить" і не все передає на Київ а собі до карману

Гийза 2018-10-28 / 13:00:43
Треба з того почати, що розчистити авгеєві конюшні. Копнути назад у прокуратуру ті справи по ДТП і кражах, котрі прокурор нам кинув як у помийну яму. Зайнятися сепаратистами і корупціонерами прокурорами із суддями, котрі дали присягу Мадярам.

До Урсула 2018-10-28 / 11:39:18
Воєводіна просто звільнили, але йому вже працювати не потрібно. В Закарпатті він став мультимільйонером і зараз зможе офіційно отримувати пенсію в Угорщині.

Іван 2018-10-28 / 05:10:10
ЯКАСЬ КУ_РВА
ПИШЕ ПІД МОЇМ НІКОМ.
ПОПЕРЕДНЄ ПОВІДОМЛЕННЯ
Я НЕ ПИСАВ

Прокурор 2018-10-27 / 22:55:22
Буде контрабанду обліковувати чи сепарів ловити? Думаю контрабанда йому ближче.

Урсула 2018-10-27 / 14:19:42
А де Воєводіна поділи?

Васько 2018-10-27 / 14:18:41
Гаврилюку пола бритися наголо, кидь хоче лишитися

Вуйкові 2018-10-27 / 10:33:46
Тепер в нас вже два генерали . Цікава рокіровка .

Іван 2018-10-27 / 10:20:32
Дякуємо Воєводину О.В. за службу на благо Україні на теренах нашого краю! Успішу Вам та благополуччя на новому місці! Слава Україні!

Вуйко 2018-10-27 / 07:10:51
ОЦЕ МОРДА!!!!

Вуву 2018-10-27 / 05:47:53
На місце генерал - майора пахнюка у вінниці призначено його колишнього заступника олега зозулю.
"Свій до свого по своє".

Вуву 2018-10-27 / 00:27:07
Ще одна ... Досить цікава річ ... І гомер сімпсон і глашатай галас і пахнюк ... ВСІ ЛИСІ ?!$.

Вуву 2018-10-27 / 00:17:41
Господи прости ... Ще трохи і морда трісне.
А ще кажуть що лице ... Це дзеркало людини (йійі душі). Слово лице тут можна сказати з натяжкою.
Дві речі ... НА ЯКІ ВІДРАЗУ "ПАДАЄ" УВАГА.
1. ЧОГО ПРЕЗИДЕНТ ПХАЄТЬСЯ В РОБОТУ СБУ. СБУ. Це не його прорегатива призначати чи переставляти ... Чи знімати.
Для цього є ГОЛОВА СБУ ... (Якого може призначити президент ... І то є все ) ... а не робити ротацію кадрів і пхати свого носа в цю справу.
Повторюсь ... Для цього є голова сбу.
2. Призначенець ... Увага ... З вінниці. Це є свідченням того що ця особа є в команді БПП ... І є вже "перевіреною" І "В" І "ПО" кримінальних справах .
І останнє... Про що ЗМІ не написали.
Куди "пристройіли" на працю звільненого очільника СБУ ЗАКАРПАТТЯ ?
Чи часом не на місце вінницького СБУ ?

Правда 2018-10-26 / 23:08:42
Сиротка

понятно 2018-10-26 / 22:25:49
недавно були одні донецькі і всі знають чим це все закінчилось

Копча 2018-10-26 / 22:25:34
Морда-лиця начальника каже, що Закарпаття отримало високоякісного спеціаліста з отримання тіньових доходів. Вибори близько тому дядько реалізовуватиме свої "таланти" на повну, забезпечуючи високопоставлених кураторів фінансами не забуваючи й про свої інтереси.

сорри 2018-10-26 / 21:38:56
Раз з Вінниччини, значить - на вибори.

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки