Прокуратура кваліфікувала плакати про "сепаратистів" Брензовича, Борто й Орос як розпалювання

За фактом умисного розпалювання національної ворожнечі на Закарпатті розпочате кримінальне провадження. Про це інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Прокуратура кваліфікувала плакати про "сепаратистів" Брензовича, Борто й Орос як розпалювання

За процесуального керівництва Ужгородської місцевої прокуратури, Ужгородським РВП Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області зареєстроване кримінальне провадження за фактом умисного розпалювання національної ворожнечі та ненависті (ч.1 ст.161 КК України).

Наразі встановлено, що в ніч з 19 на 20 жовтня 2018 р., невідомі особи розмістили плакати провокаційного змісту на території декількох сіл Закарпатської області.

Встановлюються особи причетні до вчинення даного злочину.

Подальше досудове розслідування триває.

Тим часом голова Закарпатської ОДА Москаль назвав "антиугорські" борди на Закарпатті провокацією російських спецслужб.

21 жовтня 2018р.

Теги: борд, плакат, розпалювання

Коментарі

до -знаючий 2018-10-23 / 09:57:01
Правильно Ви кажете....Правий Сектор-зайшли-но вони нічого не поламали,нічого не вкрали.Але зайшли в установи,підприємства, прокуратуру,Суд, податкову ДФС,Митницю,підрозділи поліції, в лікарні,школи і т.п.і заставили Або:керіник зразу наводив належний порядок Або: затавили написати заяву на звільнення! Нормально! Того сопляка-митника -шо нач.Закарпат.обл.Митниці (який ніколи і ніде ще не робив..а пішов зразу ТУПО ЗБИРАТИ ГРОШІу Митницю)і-привселюдно привязали до стовпа на пл.Народній -зразу негайно все розказав-всі схеми корупції, просто тупого массового хабарництва..Був результат,єфект..

закарпатець 2018-10-23 / 09:04:44
Прокуратура покриває сепаратистів. Подібна історія була в Донецьку і Луганські. Треба судити тих, що на плакатах намальовані. Це сепаратисти з паспортами іншої, ворожої держави. Мадярська держава ворог Карпатської України, значить, ворог нашого народу. Не можна невинних карати, неважливо, чи мадяр чи українець. Але кожний, хто працює на шкоду нашої держави і народу - є ворогом.

знаючий 2018-10-22 / 21:32:30
Про Бога вас прошу, верніть Чесного з тими правосеками нормальними. не буде ні сепаратистів ні проблем.

Вуву 2018-10-22 / 16:56:17
Укрпошта не працює ... Бо нею керують дебіли і ідіоти не знають і не вміють зробити необхідну і ефективну реорганізацію роботи .
А ГОЛОВНЕ ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ ПЛАТИТИ НОРМАЛЬНУ (людську) ЗАРПЛАТУ.
Тому сільські відділки закриваються.

Щуролов 2018-10-22 / 15:32:53
Вуха кремлівських лиходіїв стирчать.

Челобитная 2018-10-22 / 11:00:05
не могла прукуратура кваліфікувати, чом не працюе Укрпошта, і што робити далі.

Симочко 2018-10-22 / 10:57:16
Рицарі плаща і кінжала доробилися до того, що уже ДТП розслідують як гаішники, скоро кражу курей розслідувати будуть. Так Крим і просрали.

Володя 2018-10-22 / 10:50:17
Полная некомпетентность

Генерал Гаврилюк 2018-10-22 / 10:31:22
Служу народу України!

Степан Крук -Ужгород 2018-10-22 / 09:46:28
Воно пусте, як циганський бубен!!!

Ужгород 2018-10-22 / 09:41:58
Як вже задовбав цей Москаль! Гіршого мадярського попихача Закарпатя ще не бачило!

Степан Крук 2018-10-22 / 09:03:36
Шановні, панове! В нашій правоохоронній системі повний "бограч""! В даному конкретному випадку провокативні дії "агентів Кремля" (офіційна версія голови ОДА Г. Москаля) повинна б розстежувати Служба Безпеки України, натомість цим займається... райвідділ поліції. Дивно! В той же час Закарпатська СБУ займається всім, тільки не безпекою держави: контрабандою, хабарниками, "цеховиками", котрі виготовляють фальшиві тютюнові та алкогольні напої, гральними апаратами тощо. Коротше - СБУ задіяна в тій сфері, де водяться гроші, бо на тероризмі, сепаратизмі і політичних провокаціях заробити нічого не вдається. Це повний триндець! А хто ж буде займатися безпекою неньки-України? Нічого СБУ лізти в город компетенції поліції, а всі зусилля потрібно зконцентрувати на боротьбі з політичними провокаціями, сепаратизмі та інших викликах, котрі повязані із безпекою України!!!

Шоні 2018-10-22 / 07:07:22
Ту прокуратуру давно пора розігнать, а першого в шию гнати того кочівного прокурора Гаврилюка

Вуву 2018-10-22 / 02:08:14
АаагГа. А хунгарський ще і пріорітетним . І ексклюзивним. ТОЧНО .

njksr 2018-10-21 / 23:09:12
сепаратизм в Україні має бути захищений на законодавчому рівні!!!

НОВИНИ: Соціо

17:33
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
» Всі новини