ФОТОФАКТ. На Ужгородщині невідомі розклеїли заклики "зупинити сепаратистів" Брензовича, Борто й Орос

В Ужгородському районі на рекламних щитах з'явилися плакати політичного змісту.

ФОТОФАКТ. На Ужгородщині невідомі розклеїли заклики "зупинити сепаратистів" Брензовича, Борто й Орос

За словами працівників місцевої сільради, їх розклеїли невідомі особи вночі в декількох місцях. Зроблено це було потайки, тож ні джерело цієї акції, ані відповідальні за неї наразі невідомі, пише Uzhgorod.in.

Надійшла інформація, що подібні плакати одночасно з’явилися по всьому Закарпаттю.

20 жовтня 2018р.

Теги: заклики, сепаратисти

Коментарі

Clear Water 2018-10-23 / 00:56:27
Вуву, а давай фото ти, щоби подивити твою нарадню Натуру! Будемо пишатися. Краще чим турбоватися про тяжке життя.

сорри 2018-10-22 / 01:13:39


Кацапня може провокувати виключно на тому, для чого є реальні підстави. Якби Брензович, Барто і Орос були щирими патріотами України, а їх назвали сепарами, то яка б ціна була такій провокації? Який ефект від неї?


Львівський Збуй 2018-10-22 / 01:02:55
КАЦАПНЯ СМЕРДЯЧА ПРОВОКУЄ!!!

100ronnij 2018-10-21 / 21:10:40
Вуха кремля з усіх боків стирчать ...

Вуву 2018-10-21 / 19:51:01
Бігморди получилися доста добре ... Вот тільки як туди ill.дику "втиснули"... Непонятно.
З йійі то розмірами.? ... Бар.то ... Мав би бути на половину ... ("З маминою цицькою в роті")

njksr 2018-10-21 / 14:09:53
а що не так на плакатах??? цих підарасів треба гнати в шию давно. разом з їхнім спільником москальом і і ншими рівісами. Але хто буде гнати??? бляхарі??? контрабандисти соляровози??? чи може газо-зрадофіли??? нє-нє, то мадяри не винні, то всьо укрАйина винна., бо хоче покласти прапор синьо-жовтий над бударьом.
п.с. Ви вже як відробляєте мадярський Юдин гріш - то хоть щосмь новоє придумайте, окрім ниття про тарифи і вашоє тяжкоє життя

Вуву 2018-10-21 / 13:27:50
Ну тут все просто.
Ціна на бензин це була психологічга підготовка "залишків народних мас".
Щоб не піднімати всі ціни зараз і в один день.
ЦЕ Є НАСЛІДКИ ... ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ І ПЕРЕТВОРЕНЬ ЯЙЦЕНЮКА - ГРОЙСМАНА ...
(Точні йіх цілковита відсутність).
Ps.
Куди дивляться ... "Наші зарубіжні партнери ??? Які підкидають гроші цим злодіям -баригам.?
Якщо украйіна економічга юуде загнана ... Хто вам буде повертати ці позики.?
(Греція здається вже показала ... Чим це може обернутись !? :-}

правда 2018-10-21 / 08:37:49
Так сепаратисти ж, працюють на Будапешт, який блокує Україну

Свiй 2018-10-21 / 07:58:55
Придурки!!!!

точно 2018-10-21 / 06:57:58
Правильно, треба зупинити

Горожанин 2018-10-20 / 23:19:25
учора підняли ціну на газ ( вечером ) .І вночі наклеїли ці плакати ...
Совпаденіє ?
говоріть барани про мадяр , лиш про ціну на газ не згадуйте .....

Бабай 2018-10-20 / 21:51:36
Перепрошую. Не радянські податки а мадярські подачки

Бабай 2018-10-20 / 21:49:18
Москаль про все знає. Це операція фсб. Але сам боїться говорити по ТВ. Виступає його клон недороблений Галас. Дідо вичякує яку команду дадуть з Києва. Брензович,Борто,Ороска і самі не розуміють як їх в темну використовують. За нещасні радянські податки і відносно комфортне життя в Закарпатті все терплять. Москаль далі думає що всі дурні. Якби справжні друзі спецслужби захотіли пртвокацію зробити то вона би була жосткою. Борди розвісив Москаль, щоб мадяри голосували за нього на парламентських виборах, як за єдиного захисника угорців серед усіх представників влади. Браво, Генич!

Закарпатка 2018-10-20 / 21:35:01
Це проплачені люди,нашою владою.Неполучиться уних зробити війну на Закарпатті,бо закарпатці розумний народ,і напровокації неведеся,зря стараються.

Вуву 2018-10-20 / 20:21:40
Може тепер в берегові зявиться відновлена військова частина ... Не рота ... А БАТАЛЙОН.
ЯК ТОГО ВИМАГАЄ СИТУАЦІЯ.

Вуву 2018-10-20 / 20:00:47
Погоджуюся з ужгородцем.
А ловити треба не тих хто наклейів ... але тих ко на плакатах.
А взагальному дистаюілізація ...ЗАРАЗ І НА ЗИМУ ВИГІДНА ВСІМ "гравцям" ...
І вальцману і цим трьом і орбану і пуьіну і лисому болвану ВСІМ ...
КРІМ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ ТЯГНУТЬ І ВИТЯГУЮТЬСЯ ЯК МОЖУТЬ.
А РОБИТЬСЯ ЦЕ ВСЕ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЛЮДИ НЕМОГЛИ ЗНАЙТИ ВИННИХ.




.

Софілканич 2018-10-20 / 19:26:10
Та то єнна бригада клеєльників не уробила даз 20 за єнну нуч. То мали бити пару іх. Бізонь дако дашо видів! А унайти, імити тих йовбаків ай побзерати кулько серед них мацко-лівославних і буде картина мастьов.

Пішто Бачі 2018-10-20 / 19:21:58
Ну що і після такого позору вони залишаться в обласній провладній кааліції з Маскальом. Їм там непогано живеться, а нам простим мадярам?Брензович, якби принципіальним був, давно вже би мандат на стіл спікеру з справков поклав. Якийсь дурдом: в Києві голосує з Солідарністю, а вдома на нього Маскаль хрен поклав, як і на обласних депутатів мадярів.

Микола 2018-10-20 / 18:58:24
або скакуни із за перевалах, або самі мадяри роблять собі піар

закарпатець 2018-10-20 / 14:59:33
Прошу вибачення за помилки. Бо з телефона

НОВИНИ: Політика

02:11
/ 6
Сьогодні з ужгородцями зустрічатиметься Анатолій Гриценко
13:11
/ 1
На Закарпатті голосувати на президентських виборах збираються вже 315 переселенців
09:19
Парламент Казахстану змінив назву столиці: носитиме ім'я Назарбаєва
14:36
/ 71
В Ужгороді генконсульство Угорщини самовільно встановило провокативний імперський пам'ятник
07:43
/ 7
Москаль у Берегові провів нараду без преси і світла – ЗМІ
09:45
/ 5
Уроки Карпатської України
09:14
/ 43
Інтереси Зеленського в ужгородській ОВК представляє звільнений за пиятику екс-очільник ДАІ, що носив "георгіївську" стрічку (ДОКУМЕНТИ)
10:12
/ 11
Ужгородські листи Порошенка можуть бути прихованою агітацією - ОПОРА
01:49
/ 1
На Закарпатті 21 кандидат у президенти делегував членів ДВК
18:02
/ 12
В Ужгороді у поштових скриньках містяни знаходять "листи від Президента"
08:35
/ 7
Угорці Ужгорода вперше відзначили річницю своєї революції не біля Петефі
10:12
/ 9
ФОТОФАКТ. На площі Петефі в Ужгороді монтують сцену для Порошенка
10:18
"Земан у квадраті": чому словацькі вибори можуть принести неприємний сюрприз Україні
17:33
/ 38
Очільницю фракції КМКС Берегова за незаконний перетин кордону суд оштрафував на 3,4 тис грн
08:37
/ 5
Професор-славіст з Австрії Міхаель Мозер в Ужгороді: "Мова, яка може об'єднати всіх русинів, – українська"
07:59
/ 35
Порошенко на Закарпатті "відкриє" аеропорт, візьме участь в економічному форумі і побуває на Красному полі
10:53
/ 1
До поліції Закарпаття надійшло 87 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства
09:49
/ 17
За спробу перетину кордону за угорським паспортом керівниця фракції КМКС у Берегівській міськраді відповість у суді
10:18
/ 2
Політв’язня Івана Мирона нагородили "Золотим ведмедиком"
21:00
/ 5
Професор-мовознавець з Відня прочитає лекцію "Чи існує "русинська мова"?"
10:48
В Івано-Франківську затримали двох студентів із Закарпаття, які, ймовірно, розмальовували стіни будинків
07:31
/ 19
Член фракції Порошенка в парламенті Брензович: "Закарпатські угорці в першому турі не підтримають жодного з кандидатів"
07:09
/ 7
В Ужгороді на зустріч кандидата Бойка з активом закарпатських угорців не пустили журналістку "UA:Закарпаття" – ОПОРА
07:03
/ 2
Під час засідання ОВК 69 у Мукачеві двічі викликали поліцію – ОПОРА
07:40
/ 3
Клімкін хоче продовження до 5 років перехідного періоду виконання для угорців мовної статті закону про освіту
» Всі новини