ФОТОФАКТ. На Ужгородщині невідомі розклеїли заклики "зупинити сепаратистів" Брензовича, Борто й Орос

В Ужгородському районі на рекламних щитах з'явилися плакати політичного змісту.

ФОТОФАКТ. На Ужгородщині невідомі розклеїли заклики "зупинити сепаратистів" Брензовича, Борто й Орос

За словами працівників місцевої сільради, їх розклеїли невідомі особи вночі в декількох місцях. Зроблено це було потайки, тож ні джерело цієї акції, ані відповідальні за неї наразі невідомі, пише Uzhgorod.in.

Надійшла інформація, що подібні плакати одночасно з’явилися по всьому Закарпаттю.

20 жовтня 2018р.

Теги: заклики, сепаратисти

Коментарі

Clear Water 2018-10-23 / 00:56:27
Вуву, а давай фото ти, щоби подивити твою нарадню Натуру! Будемо пишатися. Краще чим турбоватися про тяжке життя.

сорри 2018-10-22 / 01:13:39


Кацапня може провокувати виключно на тому, для чого є реальні підстави. Якби Брензович, Барто і Орос були щирими патріотами України, а їх назвали сепарами, то яка б ціна була такій провокації? Який ефект від неї?


Львівський Збуй 2018-10-22 / 01:02:55
КАЦАПНЯ СМЕРДЯЧА ПРОВОКУЄ!!!

100ronnij 2018-10-21 / 21:10:40
Вуха кремля з усіх боків стирчать ...

Вуву 2018-10-21 / 19:51:01
Бігморди получилися доста добре ... Вот тільки як туди ill.дику "втиснули"... Непонятно.
З йійі то розмірами.? ... Бар.то ... Мав би бути на половину ... ("З маминою цицькою в роті")

njksr 2018-10-21 / 14:09:53
а що не так на плакатах??? цих підарасів треба гнати в шию давно. разом з їхнім спільником москальом і і ншими рівісами. Але хто буде гнати??? бляхарі??? контрабандисти соляровози??? чи може газо-зрадофіли??? нє-нє, то мадяри не винні, то всьо укрАйина винна., бо хоче покласти прапор синьо-жовтий над бударьом.
п.с. Ви вже як відробляєте мадярський Юдин гріш - то хоть щосмь новоє придумайте, окрім ниття про тарифи і вашоє тяжкоє життя

Вуву 2018-10-21 / 13:27:50
Ну тут все просто.
Ціна на бензин це була психологічга підготовка "залишків народних мас".
Щоб не піднімати всі ціни зараз і в один день.
ЦЕ Є НАСЛІДКИ ... ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ І ПЕРЕТВОРЕНЬ ЯЙЦЕНЮКА - ГРОЙСМАНА ...
(Точні йіх цілковита відсутність).
Ps.
Куди дивляться ... "Наші зарубіжні партнери ??? Які підкидають гроші цим злодіям -баригам.?
Якщо украйіна економічга юуде загнана ... Хто вам буде повертати ці позики.?
(Греція здається вже показала ... Чим це може обернутись !? :-}

правда 2018-10-21 / 08:37:49
Так сепаратисти ж, працюють на Будапешт, який блокує Україну

Свiй 2018-10-21 / 07:58:55
Придурки!!!!

точно 2018-10-21 / 06:57:58
Правильно, треба зупинити

Горожанин 2018-10-20 / 23:19:25
учора підняли ціну на газ ( вечером ) .І вночі наклеїли ці плакати ...
Совпаденіє ?
говоріть барани про мадяр , лиш про ціну на газ не згадуйте .....

Бабай 2018-10-20 / 21:51:36
Перепрошую. Не радянські податки а мадярські подачки

Бабай 2018-10-20 / 21:49:18
Москаль про все знає. Це операція фсб. Але сам боїться говорити по ТВ. Виступає його клон недороблений Галас. Дідо вичякує яку команду дадуть з Києва. Брензович,Борто,Ороска і самі не розуміють як їх в темну використовують. За нещасні радянські податки і відносно комфортне життя в Закарпатті все терплять. Москаль далі думає що всі дурні. Якби справжні друзі спецслужби захотіли пртвокацію зробити то вона би була жосткою. Борди розвісив Москаль, щоб мадяри голосували за нього на парламентських виборах, як за єдиного захисника угорців серед усіх представників влади. Браво, Генич!

Закарпатка 2018-10-20 / 21:35:01
Це проплачені люди,нашою владою.Неполучиться уних зробити війну на Закарпатті,бо закарпатці розумний народ,і напровокації неведеся,зря стараються.

Вуву 2018-10-20 / 20:21:40
Може тепер в берегові зявиться відновлена військова частина ... Не рота ... А БАТАЛЙОН.
ЯК ТОГО ВИМАГАЄ СИТУАЦІЯ.

Вуву 2018-10-20 / 20:00:47
Погоджуюся з ужгородцем.
А ловити треба не тих хто наклейів ... але тих ко на плакатах.
А взагальному дистаюілізація ...ЗАРАЗ І НА ЗИМУ ВИГІДНА ВСІМ "гравцям" ...
І вальцману і цим трьом і орбану і пуьіну і лисому болвану ВСІМ ...
КРІМ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ ТЯГНУТЬ І ВИТЯГУЮТЬСЯ ЯК МОЖУТЬ.
А РОБИТЬСЯ ЦЕ ВСЕ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЛЮДИ НЕМОГЛИ ЗНАЙТИ ВИННИХ.




.

Софілканич 2018-10-20 / 19:26:10
Та то єнна бригада клеєльників не уробила даз 20 за єнну нуч. То мали бити пару іх. Бізонь дако дашо видів! А унайти, імити тих йовбаків ай побзерати кулько серед них мацко-лівославних і буде картина мастьов.

Пішто Бачі 2018-10-20 / 19:21:58
Ну що і після такого позору вони залишаться в обласній провладній кааліції з Маскальом. Їм там непогано живеться, а нам простим мадярам?Брензович, якби принципіальним був, давно вже би мандат на стіл спікеру з справков поклав. Якийсь дурдом: в Києві голосує з Солідарністю, а вдома на нього Маскаль хрен поклав, як і на обласних депутатів мадярів.

Микола 2018-10-20 / 18:58:24
або скакуни із за перевалах, або самі мадяри роблять собі піар

закарпатець 2018-10-20 / 14:59:33
Прошу вибачення за помилки. Бо з телефона

НОВИНИ: Політика

03:17
ЄС може ввести санкції проти Угорщини, Україна повинна цим скористатися – віце-президент ПАРЄ
03:11
/ 1
Ректора Закарпатського угорського інституту Ілдіку Орос викликали до СБУ за зверненням одного з нардепів
18:27
/ 6
Посла Угорщини викликали до МЗС через скандальні висловлювання Орбана
06:35
/ 16
Псевдоактивіст Павлов організовує перекриття доріг на Закарпатті у трьох місцях (ДОКУМЕНТ)
06:23
/ 2
Берегівська райрада звернулася до ВР з приводу "жорстких вимог" законопроекту про мову
06:02
/ 12
Ректора угорського інституту в Берегові викликали в СБУ з приводу її заяв про "фашистські" утиски угорців на Закарпатті
17:40
/ 9
Орбан заявив, що в Угорщині "контактують з потенційними переможцями виборів" в Україні і знов згадав про "переслідування угорців"
04:20
/ 5
Хустська райрада "таємно" не виконала рішення суду про відновлення на посаді голови Пацкана
16:13
/ 1
Новий, "закарпатський" посол Угорщини почав роботу в Україні
17:14
/ 37
У Мукачівській єпархії скромно запевнили у вірності неканонічній УПЦ МП і Онуфрію
23:27
/ 46
Московське православ’я на Закарпатті як дітище МГКЄ
12:23
/ 13
Будапешт переніс видачу угорських паспортів із Берегова до угорського Кішварди – Москаль
10:18
/ 17
Голова Великоберезнянської РДА написав заяву на звільнення через розбіжності з Москалем
15:47
/ 6
Новим послом Угорщини в Україні призначений уродженець Закарпаття Іштван Ійдярто
09:32
/ 5
У Словаччині підписано подання на екстрадицію затриманого в Кошицях екс-начштабу "Правого сектора" Гласнера
17:35
/ 9
Угорщина запевняє у незмінній підтримці територіальної цілісності України
07:53
/ 9
Регіон спотикання: чи варто Україні дієвіше реагувати на мадяризацію Закарпаття?
17:38
/ 4
ЗУНР і національно-визвольний рух на Закарпатті у 1918-1919 рр.
19:07
/ 30
Про фашизм на Закарпатті
16:58
/ 11
Серед 127 нардепів, що підпали під санкції РФ, лише один закарпатець
17:32
/ 4
В Угорщині запевняють, що не мають на меті домагатися автономії для Закарпаття
04:29
/ 4
Подвійне громадянство в Україні може бути, але не для росіян – Клімкін
11:53
/ 3
Угорщина змінила скандальну назву посади "уповноваженого з питань Закарпаття"
16:09
/ 2
Політологія як хобі. Інтерв'ю
21:20
/ 20
Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка
» Всі новини