"Севлюш" достроково став чемпіоном Закарпаття з футболу (ФОТО, ВІДЕО)

Єдиний гол Михайла Чедрика приніс виноградівцям не тільки три очки, а й золоті нагороди за два тури до завершення чемпіонату.

За інформацією видання lobda, команди підійшли до цього поєдинку у всеозброєнні. Хіба можна відмітити відсутність у господарів Руслана Соскиди, який зазвичай розпочинав гру на лаві запасних.

Сама гра була не зовсім видовищною, більше нагадувала матчі англійського чемпіоншипу, де багато боротьби та емоцій. Перше загострення відбулось на 8-ій хвилині після стандарту – Дрозд пробив з штрафного з 21 метру, але вище. За дві хвилини Вашкеба проникаючою передачею вивів Чедрика на ворота та в останній момент Котьо постелився у підкаті і завадив завдати нападнику точного удару.

На полі постійно виникали зіткнення, особливо виділялось у цьому контексті протистояння Бако та Вашкеби. Арбітр зустрічі сьогодні був щедрий на жовті картки, тримаючи гру під контролем.

Наступний небезпечний момент виник на 34-ій хвилині, коли подачу Реплюка справа на ближній стійці замикав Кольцун, але пробив не точно. За три хвилини до перерви Оржеховський виконав подачу у карну зону на Чедрика, Михайло пробив головою у падінні з відскоком та м’яч влучає у поперечку.

Другий тайм розпочався швидким голом гостей. Перша ж атака завершилась точним пострілом Чедрика метрів з 19 у правий кут – 0:1.

Середнянці безуспішно йшли вперед та дістатись чужих воріт їм було не просто. Численні навіси зі стандартів не несли загрози, винятком стала 66-а хвилина, коли після подачі з кутового Качур пробив з 10 метрів, але над воротами.

На 75-ій хвилині Оржеховський віддав передачу справа, м’яч дістався до Реплюка, який пробив з 16 метрів у ближній кут, Кучінка відбиває.

Севлюш впевнено довів гру до чергової перемоги і на полі свого головного суперника у цьому чемпіонаті зумів достроково завоювати чемпіонське звання. Після гри фан-сектор виноградівців відкоркував шампанське, яким облив переможців і разом відсвяткував таке довгоочікуване чемпіонство.