Клімкін в Ужгороді розвіяв "ідіотські міфи" про депортацію тих, хто має подвійне громадянство

Частково ці міфи, породжені провокативною петицією, поширюються угорськими ЗМІ

Клімкін в Ужгороді розвіяв "ідіотські міфи" про депортацію тих, хто має подвійне громадянство

Українська влада не збирається депортувати жителів Закарпаття, які мають подвійне громадянство.

Про це глава МЗС Павло Клімкін сказав на прес-конференції в Ужгороді після зустрічі з представниками угорської меншини Закарпаття.

"Друге громадянство не передбачене українським законодавством, але прямого покарання за це немає, і от усі ці петиції (опублікована петиція на сайті Верховної Ради. - Ред.), які дуже турбують зараз угорську громаду, - звичайно, ми їх засуджуємо. Яким чином можна говорити про депортацію наших громадян, які, хоча і протиправно, набули друге громадянство, проте ми ж їх за це не караємо", - наголосив глава МЗС.

"Я ще раз це пояснив, щоб не хвилювались, оскільки тут якісь такі ідіотські міфи циркулюють: всіх будуть із дуальними паспортами тепер депортувати. Кого будуть депортувати? Для чого депортувати? Не пропускатимуть через кордон. Кого не пропускатимуть, для чого? І оці ідіотські міфи - вони реально розповсюджуються", - заявив дипломат.

"Частково вони поширюються угорськими ЗМІ. Ми знаємо, оскільки там все, що завгодно, написали. Але це, звичайно, провокаційна петиція, яку ми можемо засудити. Але чітко кажемо: виконуйте всі українські закони. Якщо подвійне громадянство не передбачено українськими законами, ці закони потрібно виконувати. Але карати за це подвійне громадянство ніхто не збирається", - наголосив Клімкін.

14 жовтня 2018р.

Теги: депортація, петиція, громадянство, Клімкін

Коментарі

Це я 15.10.2018 / 22:37:22
сорри
Україна, як демократична країна, повинна дотримуватися своїх законів.
На сайті Верховної Ради не може проводитися збір підписів на тему депортації національної меншини. Тому що це є злочином проти людства. І не може ВР нічим це виправдовувати, адже сайт належить їй.
То правда що на сайті ВР петицію може зареєструвати будь хто, але не правда що можуть зробити анонімно. Бо для того потібно авторизуватися. Іноземці таке не можуть зробити.
І замовника чи насправді знайшли в Росії, це нікому не відомо! Але що виконавцями були живі українці, ще і з воєнним мінолим, то точно.
І які би протиугорські акти не вчинилися в Закарпатті, чомусь всюди зявляється тінь Авакова.

пішохід 15.10.2018 / 17:53:17

По Насирову, "прив'язаному до стовпу", іншим держ. чиновникам, які працювали з двома паспортами на держ. службі до 2016 року.

Це було АБСОЛЮТНО законно! Як і росіяни на службі у Януковича!
Як і американці та європейці на службі у Порошенка!

Лише у 2016 році ВР Україна прийняла Закон про заборону іншого громадянства для держслужбовців. Крапка.

По прикордоннику, який зняв відео у берегівському консульстві.
Однозначно, що це була спец. операція Авакова, якому цей прикордонник підлеглий по службі.
Як і сайт "Миротворец", яким керує нардеп Геращенко, якому Аваков шеф по Народному Фронту. На якому ті самі аваковські підшефні прикордонники злили службову інфу по 500 закарпатцям, які просто пересікали кордон по мадярським паспортам чи на купленій на цей другий паспорт "євроблясі".

Про це не знали Клімкін, Порошенко, Брензович, Москаль? - Чудово знали. Можливо, окрім тупого алкаша Луценка, який почав плести про якусь кримінальну справу.... Повний неук та дебіл!

Аваков пошив БПП у дурні перед всією Європою.
Навіщо? - Вибори, панове, вибори...)))

До пішохіда- gfGsombokos 15.10.2018 / 17:14:50
Шо в и говорите?Так шо ПРИКОРДОННИК (ВІЙСЬКОВА ЛЮДИНА !)-прийняв ГРОМ, УГОРЩИНИ ЦЕ НОРМАЛЬНО-той шо у Берегові прийняв присягу Венгрії..а також гроажданські держ.службовці..даже вони гражд. люди ДАЮТЬ ПРИСЯГУ держ.служб. НА ВІРНІСТЬ НАРОДУ УКРАЇНИ і підписуються про це-ПИСЬМОВО і в особову справу-А потім-.. корупція -як Насьоров, та ще-митник той шеф Закарпатської митниці-пацан ще-ШО ЙОГО ПРИВЯЗАЛИ ДО СТОВПА в 2014р-в Ужг на пл.Народній.потім дали втікнути із Ужг в Венгрію через 1 місяць..Та й і др чиновники державні..

Це я 15.10.2018 / 15:48:35


Латиниця. Коментар видалено. Адмін


пішохід 15.10.2018 / 11:45:41

Це, до речі, як і з "євробляхами", якщо вони оформлені на другий паспорт громадянина України.

Такі авто їздили, їздять і будуть їздити по Україні. За президентства Порошенка точно)))
Бо це ще одна тупість держави (за яку чудово знають на Банковій, але нічого зробити не можуть!), яка змушує громадян України мати другий паспорт.
Типу, хочеш мати дешеву і якісну машину - роби другий паспорт. На жаль.

пішохід 15.10.2018 / 11:33:04
"Якщо подвійне громадянство не передбачено українськими законами, ці закони потрібно виконувати. Але карати за це подвійне громадянство ніхто не збирається"

У цій фразі весь Клімкін та політика подвійних стандартів його шефа Порошенка.
Подвійне громадянство ПРЯМО не заборонено укр. для громадян. Лише для держ.службовців з 2016 року.
Звідси і ПОКАРАННЯ за те, ЩО НЕ ЗАБОРОНЕНО, просто не може бути.
Навіть звільнення держ. службовця ЛИШЕ по закону 2016 року, ЯКЩО ВІН НА ЦЕ НЕ ДАВ ЗГОДИ, - незаконне. І легко оскаржується у ЄСПЛ.

Одним словом, мильна бульбашка лопнула. І роздуті щоки Клімкіна та Порошенка здулися.
Нема чіткого законодавства - нема чого лізти у дипломатичні конфлікти.
Тим більше, з країною ЄС та НАТО, куди Україна проситься.
Де відкриті кордони і люди взагалі не паряться цією проблемою, вільно живучи та працюючи хоч де.

сорри 15.10.2018 / 07:10:37
Це я, у нас, в Україні, на відміну від авторитарних Угорщини і Росії - демократія. На сайті ВР зареєструвати петицію може будь-хто. Навіть ідіот. Навіть провокатор.
Депутата, який значиться автором петиції, не існує в природі. Цю дурню інформаційно розкручують тільки Угорщина і Росія. Отож замовників цієї провокації треба шукати в цих країнах.
Це точно так, як замовники підпалу мадярського офісу в Ужгороді знайшлися в Росії.
Гібридна війна триває.

Це я 14.10.2018 / 22:36:59
chomu durnyci pysaty, coppi?
Pry chom tut Budapest z Moskvoju, koly ta peticija znahodytsja na oficijnomu sajtu Verhovnoji Rady?
Tobto ukrajindka derzhava prjamo prychetna do petyciji pro deportaciju uhorciv!

Вуву 14.10.2018 / 19:25:28
Типирьки хуни ..На підставі того што роздали паспорти будуть ставити вопрос про автономію ... но не всього закарпаття а лем тих місць де они проживають у більшості.
І не клімкіну ... (Ци в києві) ... А в брюселі та берліні .
А там буде видно.

ту го маеш 14.10.2018 / 18:07:14
що маю то мелю, далі буде закон про повернення майна, котре забрали комуняки,(приватна власність священна) , нас чекае вааще апокаліпсис, тоті всі приватизації обявлять незаконними, на компенсації грошей нема,...

Олег 14.10.2018 / 16:40:34
Ну що всралися?Гвалт підняли ,напогрожували і в кінці 2 паспортників не покарають .Паспорти і далі роздають.....

сорри 14.10.2018 / 15:53:36
ту го маеш, ти що мелеш?

ту го маеш 14.10.2018 / 15:48:06
і нашто було нагнітати обстановку, висилати консула,розмітуватися словами,а потум узнавши суму помощі яку дають мадяри, чехи на Закарпаття, забирати свої слова назад.Ліпше би тоту енергію направили на боротьбу із коруційов, та не дарили би чехи українським МЧСникам спецавтомобілі.

сорри 14.10.2018 / 14:20:41
Будапешт і Москва дуже старанно цю тему з "петицією" нагнітали

Вуву 14.10.2018 / 11:01:50
Правду каже клімкін ... Тих хто має по два і три паспорти ніхто депортувати не буде.
Порошенко і банда самі втечуть.

НОВИНИ: Політика

02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
» Всі новини