У Закарпатській ОДА анонсували перевірки власників угорських паспортів зі списку "Миротворця"

У Закарпатській облдержадміністрації обіцяють перевірити власників угорських паспортів зі списку “Миротворця” щодо того, чи справді вони є державними службовцями.

У Закарпатській ОДА анонсували перевірки власників угорських паспортів зі списку "Миротворця"

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив Ярослав Галас, заступник голови Закарпатської ОДА.

“Ми не знаємо, звідки ці дані і ми не можемо перевірити достовірність цієї інформації зі списку “Миротворця” щодо осіб, про яких там ідеться як про власників угорських паспортів, що перебувають на держслужбі. Але в області перевірять дані списку “Миротворця” - це зробити легко за опублікованими прізвищами. Інша справа, що не всі люди зі списку “Миротворця” є держслужбовцями - деякі просто депутати, а закон забороняє подвійне громадянство тільки для держслужбовців”, - сказав Галас.

Він зазначив, що у списку “Миротворця” щодо власників паспортів зустрічається ім'я чиновника, якого в 2016 році голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звільнив із посади начальника управління освіти Берегівської РДА - саме через факт виявлення у нього угорського паспорта.

“Мова про Ласло Лендєла. У 2016 році, коли набув чинності закон про заборону подвійного громадянства для держслужбовців, він був звільнений із посади наказом Москаля. Це був єдиний на Закарпатті прецедент звільнення через подвійне громадянство, наразі Лендєл ще судиться, наскільки мені відомо, хоче відновитися на посаді. Він, до речі, лишається діючим помічником Івана Балоги, народного депутата. Ми тоді давали номер його угорського паспорта серії ВН №1379502, оформленого на прізвище Lengyel Laszlo, 04.09.1972 року народження. Якщо номери збігаються із вказаними на сайті Миротворця, то опублікована там інформація — достовірна”, - сказав Галас.

За посиланням на сайті Миротворця, справді є номер паспорта Ласло Лендєла - ВH 1379502.

Втім, як зазначає Галас, інформацією, опублікованою “Миротворцем” важко оперувати, позаяк довести щось за цими даними у суді буде дуже важко.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сайт "Миротворець" опублікував список із 313 закарпатців, власників угорських паспортів, які є держслужбовцями та чиновниками місцевого самоврядування. У списку Миротворця ці люди з'явилися за те, що "присягнули на вірність Угорщині", перебуваючи на державній службі та в органах місцевого самоврядування.

09 жовтня 2018р.

Теги: паспорти, власники, перевірки, Миротворець

Коментарі

до Патріот 2018-10-13 / 09:14:56
Кічковський МихМих- єкс голова Закрпатської ОблРади(зовсім недавно ще був ним!)-НЕ ЗНАЄ УГОРСЬКОЇ МОВИ і він НІКОЛИ ЇЇ НЕ ЗНАВ і ЙОГО ПРЕДКИ -З Міжгірщини(мичали му-му-як корови)..проліз в Ужгород..Громадянин Венгрії,пенсіонер Венгрії-а проживає за цю Проживає в Сторожниціза венгер.пенсію.Продажний... Як він получив громадянство і пенсію Венгрії?

закарпатець 2018-10-11 / 10:41:47
Думаю мадярські консули не малі гроші заробили на паспортах, а пенсійні фонди Модьорсаг ще більші.

ЛОХОТРОН 2018-10-11 / 10:02:09
А ви як думали? Злодii всягде, але нашi найлiпшi!

сорри 2018-10-11 / 07:21:51
Magyar 2018-10-10 / 20:19:37
Прочитав список. Бідбше половини носять НЕ угорськи призвища!

Це свідчить про те, що Угорщина не тільки має приховані територіальні претензії до України, але й є однією з найкорумпованіших країн ЄС

ужгородець 2018-10-11 / 06:50:47
Знав би ти мадяре скільки паспортів ви видали донецьким та другим "мадярам" із Східної України. Гроші не пахнуть і в Модьорсаг. Чи ви думали, що мадярські консули святі?

василь 2018-10-10 / 22:50:01
ерфан з хустськои миськои ради

Magyar 2018-10-10 / 20:19:37
Прочитав список. Бідбше половини носять НЕ угорськи призвища!

??? 2018-10-10 / 18:05:23
Ви пане помиляєтесь то наші персональні щирі украінці і не треба під шумок списувати всена інших

пенсіонер-Ужг 2018-10-10 / 14:57:13

Всі, все бачать... Просто мова йде не про простих пенсіонерів, які вже "голі босі", а якраз про тих, "персональних мадярських", під якими якраз "наркотики, ліс контрабанда і.т.д", про що ти "???" і пишеш.
Які "покращували" життя закарпатців 27 років(((

??? 2018-10-10 / 14:25:10
Люди не ганяйте примари,як стаття про громадянство всі гризуться а інші проблеми не читаєте наркотики, ліс контрабанда і.т.д скоро голі босі будеме
І всі кругом виноваті шукайте скалку в чужому оці а бревно у своєму не бачете

Andron 2018-10-10 / 13:35:48
Най упють води,а можуть і пувдеци.

Ще раз до всiх 2018-10-10 / 12:35:47


Відсутність змісту і ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2018-10-10 / 10:43:50
Мене особисто дратує цинізм ОДАрки! Місяців вісім тому в "сітці" опублікована світлина румунського паспорту Г. Москаля в розгорнотому вигляді. Зараз це вонюче порося анонсує перевірки. Урод!

пенсіонер-Ужг 2018-10-10 / 09:56:53

І ще. Для "дітвори" щодо пенсій "дедуль".
Без другого громадянства закордонної пенсії не буває, "синку".
Ніяк. І ніколи.
Ось така х... (казка), малята!)))

пенсіонер-Ужг 2018-10-10 / 09:40:23

"Останньому 2018-10-10 / 08:10:44" абсолютно правий. Задарма таких відомостей точно ніхто не дасть.
Має бути свій сайт "Миротворець" в Закарпатті та місцевий "Геращенко", який має і гроші, і вплив, і політ. замовлення.
Але знаю теж точно, з'являться ЛЮБІ "копійки" на проплату цієї інформації - буде і "злив": хто відмовився від пенсії і де отримує.

При мізерній зарплаті працівника Пенсійного фонду люба "паніка" з цієї "фірми" спокійно візьме собі "на помаду"...)))

Панове журналісти, треба не тільки отримувати, але й інколи і витрачати...)))

ДО ВСIХ 2018-10-10 / 09:11:37
Самi розумieте що все це х..ня!

Вуву 2018-10-10 / 08:45:41
Якщо влада сама не пройде такий тест на "вшивість - паршивість" ... То тоді і після виборів чи перевиборів на краще сподіватись нема чого.
А я переконаний ... Що сбу ... Яке цих бандитів бариг покриває ... Робити якісь розтеження не буде. Бо рука руку миє ... Гімном обмиває.
Вони самі не сподівались що справа з паспортами і громадянством інших крайін так обернеться проти кабінетних сволочів і ворогів народу.
Не готові вони до такого ... Бо якщо втікати то треба мати паспорт ... А бабло вони вже накрали і перекачали.

Останньому 2018-10-10 / 08:10:44
Пропоную розстеження розпочати із Сторожниці, там проживає декілька колишніх голів облрад. Щодо відомостей із пенсійного: ніхто не може отримати пенсію за кордоном, якщо перед цим не написав заяву що відмовляється від українського нарахування. Такі заяви зберігаються в пенсійному, але без мусорного баку там такі матеріали не нададуть. Море роботи для активістів, якщо вони справжні. Але таких нема, я вже четвертий рік пропоную піти " в гості" до регіоналів на Червону Горку в Барвінкоши, Хрущовську дачу в Дубках, Воєводино на Перечинщині... Та де там, краще віскі по барам з дєвочками дудлити.

До дедуль та всiх 2018-10-10 / 07:57:38
Яка х...ня! Вiдомостi з пенсiйного фонду до сраки, так як вони до зради мають таке вiдношення як грiм до крадiжки!

пенсіонер-Ужг 2018-10-10 / 07:43:03

Хлопці, не фантазуйте, жодна, поважаюча себе, країна не надасть інформації про своїх громадян, якщо нема запиту від прокуратури із звинуваченнями про злочин.

А з ідеєю "Патріота" про довідки з Пенсійного фонду про пенсії ВСІХ колишніх голів обл., міськ., рай., селищних та сільських рад, разом з головами РДА та ОДА, - повністю згідний.
Ніякого криміналу, звісно, у цьому нема, але для МОРАЛЬНОЇ оцінки влади - ця інформація буде дуже цікавою. Як на мене.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср