Партія кума Путіна дестабілізує ситуацію на Закарпатті – Le Figaro

Володимир Путін є хресним батьком дочки Віктора Медведчука, що дозволило дружині Медведчука стати власницею третього за розміром в Росії Гавріковского нафтового родовища. Розробка дружиною Віктора Медведчука нафтового родовища в Сибіру є дрібною деталлю великого плану з відновлення свого впливу в Україні

Партія кума Путіна дестабілізує ситуацію на Закарпатті – Le Figaro

 

Відомий журналіст П’єр Хаффнер у своєму блозі в всесвітньо відомому французькому виданні Le Figaro повідомляє, що розробка дружиною Віктора Медведчука нафтового родовища в Сибіру є дрібною деталлю великого плану з відновлення свого впливу в Україні. Журналіст вважає, що Росія буде реалізовувати план по поверненню “Малоросії” поетапно.

Володимир Путін є хресним батьком дочки Віктора Медведчука, що дозволило дружині Медведчука стати власницею третього за розміром в Росії Гавриківського нафтового родовища, обійшовши при цьому сильних конкурентів на нафтовому ринку.

Отримані нафтопродукти планується переробляти в Ростовській області і шляхом контрабанди поставляти на окуповану територію Донбасу. Дані поставки дозволять сепаратистським танкам функціонувати на російському паливі, переробленому в Російській Федерації.

П’єр Хаффнер також вважає, що цим діяльність кума Путіна не обмежується. Партія «За життя» Віктора Медведчука проводить активну діяльність на Закарпатті по агітації угорської меншини з метою пробудження сепаратистських настроїв. В результаті, дані дії можуть призвести до жорстких зіткнень угорських меншин з українськими громадянами аналогічно ситуації на Донбасі. Після чого можуть з’явитися так звані "зелені чоловічки", які прийдуть на допомогу угорським меншин. Що призведе до охоплення України сепаратистськими рухами на заході і сході.

Будь-які хаотичні події в Україні можуть стати приводом Путіну для вторгнення російських військ. А проросійський рух Віктора Медведчука з нетерпінням чекає цього приводу.

Таким чином, П’єр Хаффнер зробив висновок, що Путін передав нафтове родовище Оксані Марченко не просто за її красиві очі.

08 жовтня 2018р.

Теги: Медведчук, дестабілізація, За життя

Коментарі

пенсіонер-Ужг 2018-10-10 / 07:53:20
виправлення

Вибачте, ранкова неуважність.
ІТ-ишнік - це "ужгородець", троль - це "теж ужгородець". Мова йде про коментаторівпід постом "У відповідь на висилку угорського консула з Берегова з Угорщини вислали дипломата-закарпатця"

пенсіонер-Ужг 2018-10-10 / 06:23:27

Адміну

Ну, да. Тут під постом "У відповідь на висилку угорського консула з Берегова з Угорщини вислали дипломата-закарпатця", ваш "пенсіонер" з "ужгородцем" так "дорожили якістю обговорення" на ЗО з молодим ІТ-ишником "теж ужгородцем", що я все чекав, коли ж ви (Адмін) втрутитесь.

І чесно, мені було дуже ганьба за вашого "пенсіонера", особливо за його хамську манеру зневаги над молоддю.
Ну, а "ужгородець", на мою думку, - це взагалі просто неук та троль. З низьким рівнем виховання та освіти.

Але "теж ужгородець" виявився молодцем. Достойно витримав. Без сторонньої допомоги.
І, головне, дуже красиво та своєчасно вийшов з "дискусії", як на мене, втерши носа явно старшим хамам (з "перлами" часів царя Гороха про УжДІЄП!), які вважають, що укр. молодь здатна "лише мити туалети на чехах".

Дай Боже, Україні побільше такої розумної молоді!

Адмін 2018-10-09 / 20:42:37


До чого тут якісь образи? Однакові ніки вносять плутанину, дезінформують читачів і коментаторів. Тому цілком зрозуміла логіка, за якою використання однакових нікнеймів заборонене на всіх форумах і в рубриках коментарів на сайтах. Коментуйте по суті. Наступні коментарі не по темі публікації видалятимуться без попередження. Наш ресурс дорожить рівнем і якістю обговорення публікацій.


пенсіонер-Ужг 2018-10-09 / 20:37:43

Ну, да. Один Вуву пише грамотно укр. мовою, інший Вуву - з помилками школяра і про серйозні речі.
Я зробив зауваження, як "пенсіонер" (до речі, реальний мій вік) - мене видалили.
Звісно, які образи на приватному сайті)))

Вуву 2018-10-09 / 19:35:22
А чого медведчука не внесли в список миротворців.?
Що хорого він зробив для украйіни ... Для закарпаття.
На майно януковича наклали арешт.
На майно медведчука навіть і не думають ... Ні луценко ні авакян ні ситник ... Ні вальцман.
Ну прям ісус хрестос номер 2.
Напевно не за дякую путін його тримає коло себе як вірного пса.

Вуву 2018-10-09 / 19:29:32
Той хто взяв собі нік першим ... За тим він і тримається . якщо вже був пенсіонер ... То другий мусить бути пенсіонер ужг.
Недавно під мойім ніком теж хтось пробував писати ... Протилежні речі мойім думкам ... І ще набрався нахабності кажучи щоб я змінив свій нік.
Тому пенсіонер ужг. ... Це одна особа а просто пенсіонер інша. Ображатись нема чого.

пенсіонер-Ужг 2018-10-09 / 09:46:47

Ні, ну, французи, звісно, великі "географи"... Де Путін з "зеленими чоловічками", а де Закарпаття? Чи французи мали на увазі своїх друзів по НАТО мадяр з "зеленими чоловічками" у Закарпатті? - Це брєд, звісно, приплітати вже настільки мадяр до Путіна та Медведчука.
Мадяри, звісно, можуть говорити що завгодно, але їх дії ДУЖЕ обмежені в рамках ЄС та НАТО. Це не СНД. Це серйозні організації.

Але в іншому, щодо фінансування за рахунок родовища ДНР, ЛНР та "За життя" Медведчука, - цілком реально і логічно.
За що і треба подякувати французським журналістам. Така реклама Медведчука в Європі дуже потрібна Україні. І це безперечний факт.

Хотів підписатися "пенсіонером", але за цей нікнейм мене чомусь видаляють. Видно його зайняв якійсь штатний коментатор на ЗО.
Крім того, про всяк випадок, я жодного відношення не маю до "Патріота" Чурила, щоб мене видаляти разом з ними.
Тому підпишусь "пенсіонер-Ужг"

Жандарм без пендрика 2018-10-09 / 08:03:42
Пора з тотим кумом штось уже робити

??? 2018-10-09 / 07:58:47
Голова партіїЗа життя- РАБІНОВИЧ-маєще й паспорт гром.ІЗРАЇЛЮ,ще має 2-3 ХОДКИ в ТЮРЬМУ за ГОСПОДАРСЬКІ ЗЛОЧИНИ..Шо ще ТРЕБА-оце За життя?Він єлеентарний БРЕХАЧ даже аферист ХИТРИЙ.просто красиво ГОВОРИТЬ.використовуючі-_НЕПОРЯДКИ і ПРОБЛЕМИ В ДЕРЖАВІ і ВИКОРИСТОВУЄ ємоції НЕДОВОЛЬНИХ ЛЮДЕЙ.Тонкоі ХИТРО ВИКОРИСТОВУЄ ЛЮДЕЙ!Будьте обережніЛЮДИ,БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНІ-Як казав Юліус Фучік.К сожаленію цю партаію-ЗаЖИТТЯ-представляє на Закарпатті ще один такий же-Іван ЧУБІРКО-кримінал,наглий брехач ...

ужгородець 2018-10-09 / 07:05:10
Не все просто панове. Медвндчук причепився за Закарпаття як вош до кожуха.
Знаючи порядоність і толерантність закарпатців ця сука мутить тут не один рік. І дуже добре розігрує міжетнічну карту.
Правда і серед закарпатців є багато таких, що підігрували і підігрують цьому клоуну.
Тут уже готуються і губернатор, і начальник поліції і прокурор області від Медведчука. І чекають не дочекаються коли цей проходимець вернеться в політику.
По області кругом висять бігборги партії "За жиддя". Що закарпатці будемо обирати Президентом судимого до 8 років за шахрайство жида Рабиновича,по сумісництву агента КГБ "Жолудя"?

Закарпатцю 2018-10-09 / 06:04:08
А до чого тут мадяри?

щось знайшов 2018-10-09 / 06:02:13
https://blogs.mediapart.fr/pierre-haffner/blog/041018/la-strategie-ukrainienne-du-parrain-poutine

інсайдер 2018-10-08 / 23:46:46
зявилася інсайдерська інфа. вовапутін подарив жоні медведчука сливовий сад. скоро на дачі у ведмедчука будуть варити сливовицю, готовий продукт будуть розповсуджовати по закарпатським селам і дискотекам. перша пянка на сільській дискотеці приведе до хаотитчних подій. треба срочно предпринімати міри.

Закарпатець 2018-10-08 / 22:39:56
Я канєшно не за медведчука, але шо то туй намололи в сесюй статті, лем би воду баламутити, ядной з другим не сходиться, ви вже людий цілком за барану тримлете????? Лиштися вже нашого закарпаття, ми з мадярами сятки празнуєм, свадьби гуляєме, на роботі робиме, і нияких проблем, лем журналісти огинь роздувавуть.

Микола 2018-10-08 / 22:17:37
Іване, очолює цю сепарську партію на Закарпатті злодій Іван Чубірко, що раніше очолював "Український вибір" Медведчука

Горожанин 2018-10-08 / 21:56:39
Розділ в якому згадується Закарпаття , повний бред ...
Якраз партітя кума , тай сам кум дуже активні в Києві , в столиці України , на секундочку ...нюс-вани та 112 -ті з піховшиками і коцабами тому підтвердження .

іван 2018-10-08 / 21:44:01
Ко очолює дану партію За життя на Закарпатті ???

НОВИНИ: Політика

12:25
На Закарпатті впродовж вихідних горіли кафе-магазин, ресторан, житлові будинки, хліви та котельні
08:55
/ 9
Útlevél – поважний документ, чи мильна бульбашка?
08:27
/ 1
Брензович поскаржився Парубієві на фейкову петицію про виселення угорців з подвійним громадянством, а Денисовій - на "Миротворця"
07:08
Україна та Угорщина дійшли згоди щодо необхідності зміни назви "уповноваженого" угорського уряду у справах Закарпаття
06:33
/ 1
Розташування у Берегові 128-ї бригади ЗСУ не загрожує нікому – Клімкін
12:57
/ 14
В Ужгороді міністр Клімкін навідався у циганський табір на Радванці
08:03
/ 4
Новий сплеск конфлікту між Україною і Угорщиною відбудеться у зв’язку із підготовкою закону про забезпечення статусу української державної мови – політолог
07:48
/ 15
Клімкін в Ужгороді розвіяв "ідіотські міфи" про депортацію тих, хто має подвійне громадянство
07:35
/ 1
Україна незабаром таки дасть згоду на призначення "закарпатського" посла Угорщини
18:02
/ 28
Угорці Закарпаття не мають достатніх можливостей для вивчення української мови – Брензович
16:09
/ 2
Дороги назад, в тому числі й щодо мови освіти, немає – Клімкін після зустрічі з угорцями на Закарпатті
15:05
/ 15
Клімкін засудив оприлюднення списку власників угорських паспортів "Миротворцем"
13:15
/ 4
В Ужгороді у закритому режимі проходить зустріч міністра МЗС Клімкіна із закарпатськими угорцями
08:14
/ 5
Міністр закордонних справ України сьогодні візьме участь в засіданні ТУКЗ на запрошення цієї організації
17:37
/ 60
Турул на Мукачівському замку замінять на герб України
15:32
Олександр Шевченко: "Моя головна мета – щоб українці були заможними"
13:06
/ 8
Колишній угорський міністр підтримав Україну і засудив поведінку угорського МЗС
12:14
/ 1
Клімкін: нинішня позиція Будапешта щодо мови шкодить закарпатським угорцям
05:53
/ 6
У Берегові двоє держслужбовців зі списку "Миротворця" звільнилися з роботи
16:29
/ 23
"Миротворець" розширив базу власників угорських паспортів до півтисячі осіб
07:07
/ 10
Закарпатцям у Фейсбуку відкрито пропонують придбати румунське громадянство
05:02
/ 6
МЗС Угорщини викликало українського посла для нагнітання ситуації через публікацію "Миротворця"
15:33
/ 36
У Закарпатській ОДА анонсували перевірки власників угорських паспортів зі списку "Миротворця"
07:31
/ 64
До "Миротворця" внесли 313 закарпатських держслужбовців і представників місцевого самоврядування, що присягнули Угорщині
20:21
/ 14
Про угорські паспорти та українську політику