Партія кума Путіна дестабілізує ситуацію на Закарпатті – Le Figaro

Володимир Путін є хресним батьком дочки Віктора Медведчука, що дозволило дружині Медведчука стати власницею третього за розміром в Росії Гавріковского нафтового родовища. Розробка дружиною Віктора Медведчука нафтового родовища в Сибіру є дрібною деталлю великого плану з відновлення свого впливу в Україні

Партія кума Путіна дестабілізує ситуацію на Закарпатті – Le Figaro

 

Відомий журналіст П’єр Хаффнер у своєму блозі в всесвітньо відомому французькому виданні Le Figaro повідомляє, що розробка дружиною Віктора Медведчука нафтового родовища в Сибіру є дрібною деталлю великого плану з відновлення свого впливу в Україні. Журналіст вважає, що Росія буде реалізовувати план по поверненню “Малоросії” поетапно.

Володимир Путін є хресним батьком дочки Віктора Медведчука, що дозволило дружині Медведчука стати власницею третього за розміром в Росії Гавриківського нафтового родовища, обійшовши при цьому сильних конкурентів на нафтовому ринку.

Отримані нафтопродукти планується переробляти в Ростовській області і шляхом контрабанди поставляти на окуповану територію Донбасу. Дані поставки дозволять сепаратистським танкам функціонувати на російському паливі, переробленому в Російській Федерації.

П’єр Хаффнер також вважає, що цим діяльність кума Путіна не обмежується. Партія «За життя» Віктора Медведчука проводить активну діяльність на Закарпатті по агітації угорської меншини з метою пробудження сепаратистських настроїв. В результаті, дані дії можуть призвести до жорстких зіткнень угорських меншин з українськими громадянами аналогічно ситуації на Донбасі. Після чого можуть з’явитися так звані "зелені чоловічки", які прийдуть на допомогу угорським меншин. Що призведе до охоплення України сепаратистськими рухами на заході і сході.

Будь-які хаотичні події в Україні можуть стати приводом Путіну для вторгнення російських військ. А проросійський рух Віктора Медведчука з нетерпінням чекає цього приводу.

Таким чином, П’єр Хаффнер зробив висновок, що Путін передав нафтове родовище Оксані Марченко не просто за її красиві очі.

08 жовтня 2018р.

Теги: Медведчук, дестабілізація, За життя

Коментарі

пенсіонер-Ужг 2018-10-10 / 07:53:20
виправлення

Вибачте, ранкова неуважність.
ІТ-ишнік - це "ужгородець", троль - це "теж ужгородець". Мова йде про коментаторівпід постом "У відповідь на висилку угорського консула з Берегова з Угорщини вислали дипломата-закарпатця"

пенсіонер-Ужг 2018-10-10 / 06:23:27

Адміну

Ну, да. Тут під постом "У відповідь на висилку угорського консула з Берегова з Угорщини вислали дипломата-закарпатця", ваш "пенсіонер" з "ужгородцем" так "дорожили якістю обговорення" на ЗО з молодим ІТ-ишником "теж ужгородцем", що я все чекав, коли ж ви (Адмін) втрутитесь.

І чесно, мені було дуже ганьба за вашого "пенсіонера", особливо за його хамську манеру зневаги над молоддю.
Ну, а "ужгородець", на мою думку, - це взагалі просто неук та троль. З низьким рівнем виховання та освіти.

Але "теж ужгородець" виявився молодцем. Достойно витримав. Без сторонньої допомоги.
І, головне, дуже красиво та своєчасно вийшов з "дискусії", як на мене, втерши носа явно старшим хамам (з "перлами" часів царя Гороха про УжДІЄП!), які вважають, що укр. молодь здатна "лише мити туалети на чехах".

Дай Боже, Україні побільше такої розумної молоді!

Адмін 2018-10-09 / 20:42:37


До чого тут якісь образи? Однакові ніки вносять плутанину, дезінформують читачів і коментаторів. Тому цілком зрозуміла логіка, за якою використання однакових нікнеймів заборонене на всіх форумах і в рубриках коментарів на сайтах. Коментуйте по суті. Наступні коментарі не по темі публікації видалятимуться без попередження. Наш ресурс дорожить рівнем і якістю обговорення публікацій.


пенсіонер-Ужг 2018-10-09 / 20:37:43

Ну, да. Один Вуву пише грамотно укр. мовою, інший Вуву - з помилками школяра і про серйозні речі.
Я зробив зауваження, як "пенсіонер" (до речі, реальний мій вік) - мене видалили.
Звісно, які образи на приватному сайті)))

Вуву 2018-10-09 / 19:35:22
А чого медведчука не внесли в список миротворців.?
Що хорого він зробив для украйіни ... Для закарпаття.
На майно януковича наклали арешт.
На майно медведчука навіть і не думають ... Ні луценко ні авакян ні ситник ... Ні вальцман.
Ну прям ісус хрестос номер 2.
Напевно не за дякую путін його тримає коло себе як вірного пса.

Вуву 2018-10-09 / 19:29:32
Той хто взяв собі нік першим ... За тим він і тримається . якщо вже був пенсіонер ... То другий мусить бути пенсіонер ужг.
Недавно під мойім ніком теж хтось пробував писати ... Протилежні речі мойім думкам ... І ще набрався нахабності кажучи щоб я змінив свій нік.
Тому пенсіонер ужг. ... Це одна особа а просто пенсіонер інша. Ображатись нема чого.

пенсіонер-Ужг 2018-10-09 / 09:46:47

Ні, ну, французи, звісно, великі "географи"... Де Путін з "зеленими чоловічками", а де Закарпаття? Чи французи мали на увазі своїх друзів по НАТО мадяр з "зеленими чоловічками" у Закарпатті? - Це брєд, звісно, приплітати вже настільки мадяр до Путіна та Медведчука.
Мадяри, звісно, можуть говорити що завгодно, але їх дії ДУЖЕ обмежені в рамках ЄС та НАТО. Це не СНД. Це серйозні організації.

Але в іншому, щодо фінансування за рахунок родовища ДНР, ЛНР та "За життя" Медведчука, - цілком реально і логічно.
За що і треба подякувати французським журналістам. Така реклама Медведчука в Європі дуже потрібна Україні. І це безперечний факт.

Хотів підписатися "пенсіонером", але за цей нікнейм мене чомусь видаляють. Видно його зайняв якійсь штатний коментатор на ЗО.
Крім того, про всяк випадок, я жодного відношення не маю до "Патріота" Чурила, щоб мене видаляти разом з ними.
Тому підпишусь "пенсіонер-Ужг"

Жандарм без пендрика 2018-10-09 / 08:03:42
Пора з тотим кумом штось уже робити

??? 2018-10-09 / 07:58:47
Голова партіїЗа життя- РАБІНОВИЧ-маєще й паспорт гром.ІЗРАЇЛЮ,ще має 2-3 ХОДКИ в ТЮРЬМУ за ГОСПОДАРСЬКІ ЗЛОЧИНИ..Шо ще ТРЕБА-оце За життя?Він єлеентарний БРЕХАЧ даже аферист ХИТРИЙ.просто красиво ГОВОРИТЬ.використовуючі-_НЕПОРЯДКИ і ПРОБЛЕМИ В ДЕРЖАВІ і ВИКОРИСТОВУЄ ємоції НЕДОВОЛЬНИХ ЛЮДЕЙ.Тонкоі ХИТРО ВИКОРИСТОВУЄ ЛЮДЕЙ!Будьте обережніЛЮДИ,БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНІ-Як казав Юліус Фучік.К сожаленію цю партаію-ЗаЖИТТЯ-представляє на Закарпатті ще один такий же-Іван ЧУБІРКО-кримінал,наглий брехач ...

ужгородець 2018-10-09 / 07:05:10
Не все просто панове. Медвндчук причепився за Закарпаття як вош до кожуха.
Знаючи порядоність і толерантність закарпатців ця сука мутить тут не один рік. І дуже добре розігрує міжетнічну карту.
Правда і серед закарпатців є багато таких, що підігрували і підігрують цьому клоуну.
Тут уже готуються і губернатор, і начальник поліції і прокурор області від Медведчука. І чекають не дочекаються коли цей проходимець вернеться в політику.
По області кругом висять бігборги партії "За жиддя". Що закарпатці будемо обирати Президентом судимого до 8 років за шахрайство жида Рабиновича,по сумісництву агента КГБ "Жолудя"?

Закарпатцю 2018-10-09 / 06:04:08
А до чого тут мадяри?

щось знайшов 2018-10-09 / 06:02:13
https://blogs.mediapart.fr/pierre-haffner/blog/041018/la-strategie-ukrainienne-du-parrain-poutine

інсайдер 2018-10-08 / 23:46:46
зявилася інсайдерська інфа. вовапутін подарив жоні медведчука сливовий сад. скоро на дачі у ведмедчука будуть варити сливовицю, готовий продукт будуть розповсуджовати по закарпатським селам і дискотекам. перша пянка на сільській дискотеці приведе до хаотитчних подій. треба срочно предпринімати міри.

Закарпатець 2018-10-08 / 22:39:56
Я канєшно не за медведчука, але шо то туй намололи в сесюй статті, лем би воду баламутити, ядной з другим не сходиться, ви вже людий цілком за барану тримлете????? Лиштися вже нашого закарпаття, ми з мадярами сятки празнуєм, свадьби гуляєме, на роботі робиме, і нияких проблем, лем журналісти огинь роздувавуть.

Микола 2018-10-08 / 22:17:37
Іване, очолює цю сепарську партію на Закарпатті злодій Іван Чубірко, що раніше очолював "Український вибір" Медведчука

Горожанин 2018-10-08 / 21:56:39
Розділ в якому згадується Закарпаття , повний бред ...
Якраз партітя кума , тай сам кум дуже активні в Києві , в столиці України , на секундочку ...нюс-вани та 112 -ті з піховшиками і коцабами тому підтвердження .

іван 2018-10-08 / 21:44:01
Ко очолює дану партію За життя на Закарпатті ???

НОВИНИ: Політика

20:46
/ 1
Спільнота "Врятуй Боржаву" звернулася до Москаля з відкритим листом
17:58
Поліція Закарпаття зареєструвала 62 факти можливого порушення виборчого законодавства
07:03
Закарпатські нардепи наполягають на забороні імпорту транспорту з Росії
08:21
/ 16
Повний склад окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу №68 з центром в Ужгороді
17:54
На Закарпатті на президентських виборах працюватимуть 6 ОВК
21:38
/ 3
Верховний Суд остаточно визнав незаконним "владний переворот" на Хустщині та законним головою райради Олександра Пацкана
11:20
/ 14
"Недільна бесіда" про поточну політику
07:26
/ 14
Закарпаття входить до шістки лідерів за кількістю парафій Російської православної церкви
07:22
/ 4
ОПОРА прокоментувала додатковий безкоштовний концерт студії "Квартал 95" в Ужгороді з кандидатом Зеленським
11:50
/ 3
В Ужгороді заляпали зеленою фарбою агітаційний білборд Вілкула
09:27
/ 7
Як угорським дипломатам "промивають мізки" антиукраїнською пропагандою
08:38
/ 1
Вправність інтерпретації. Про що писав у Будапешт посол Угорщини у Вашингтоні
08:15
Угорський фронт гібридної війни: case studies
16:33
/ 15
Консульські установи Румунії звертаються до МЗС України щодо масових вимагань хабарів поліцейськими у туристів на Закарпатті – ОДА
11:36
/ 1
Більшість сайтів райдержадмністрацій Закарпаття публікують матеріали, що містять прихований піар Порошенка
08:14
/ 1
Клімкін з Сійярто у Вашингтоні знову говорили про закарпатських угорців
12:33
/ 14
Süddeutsche Zeitung: Німецький журналіст зустрічався і передавав гроші полякам, які влаштували підпал угорського центру в Ужгороді
22:08
/ 16
В Угорщині хочуть конфіскувати житло в українців, які незаконно отримували пенсію
17:04
На Закарпатті побільшало білбордів кандидатів у Президенти без вихідних даних
17:01
/ 4
Порошенко відсторонив від посади керівника Виноградівщини Русанюка, спійманого ще торік на хабарі
05:24
/ 55
З'їзд голів ветеранських організацій Закарпаття засудив підтримку своїм "колегою" Ю.Тимошенко на Форумі Єднання
14:30
/ 9
Крах закарпатського москвофільства
14:14
На Закарпатті ОПОРА нагадала місцевій владі про заборону агітації у державних та муніципальних будівлях
12:11
/ 2
На Закарпатті у 4 осередках парламентських партій визначилися із керівниками штабів
06:46
У дев'яти містах Закарпаття сьогодні відбудуться відкриті екскурсії
» Всі новини