Угорщина діє так, наче Закарпаття – її територія

Про таке в коментарі заявив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар.

Угорщина діє так, наче Закарпаття – її територія

Угорщина почала діяти так, немов Закарпаття - її територія, заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

У коментарі DT.UA Боднар наголосив, що мова йде не тільки про видачу паспортів або запровадження посади "урядового вповноваженого, відповідального за розвиток Закарпатської області".

"Якщо Україна не реагуватиме на такі дії Будапешта, то ця безкарність призведе до непередбачуваних наслідків. Наша мета - показати, що на регіон поширюється український суверенітет, який ми захищатимемо", - наголосив заступник міністра.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, нещодавно між Будапештом та Києвом розгорівся "паспортний скандал". Причиною стало приховане відео із угорського консульства у Берегові, на якому громадянам України надавали угорське громадянство та закликали приховувати цей факт від української влади.

У четвер МЗС України повідомило посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня, що одного з консулів Угорщини у Берегові оголошено персоною нон грата. У відповідь на це рішення Будапешт висилає першого секретаря українського посольства в Угорщині.

06 жовтня 2018р.

Теги: територія, Угорщина

Коментарі

пенсіонер 2018-10-08 / 16:52:06
Та йди на х..
мадяре. Может подумати, що мадяри Закарпаття підняли та профінансували. Кидаєте копійки своїм одноплеменникамериканськам, щоби голосували за фашиста Орбана.

Magyar 2018-10-08 / 12:23:47
to Magyar 2018-10-07 / 04:15:57: Ллікарні, школи, дітсадки, будинки культури, бібліотеки тд. за кошти приватних інвесторів?!

ужгородець 2018-10-07 / 13:30:36
Все вірно тепер на Київ будуть вішати усі гріхи. А де вам Народні, обласні, районні та сільські депутати? Що краде лиш Київ, на місцевому рівні усі святоші? Де ОДА, РДА, всякого ради? Тепер величезні кошти залишаються на місцях, і крадуть усі кому не лінь.
А кацапську тему будуть роздувати, Україні не потрібне, Україна винна. Не получиться панство в Закарпатті лугандон влаштувати. Тому думайте твердо.

патріот 2018-10-07 / 13:22:59
Ага, московсько-будапештська агентура вже розганяє тезу "Київ не чує Закарпаття", "Україні Закарпаття не потрібне", як свого часу робила це на Донбасі.
От тільки ми з того часу стали розумніші і на такі гібридні движі вже не реагуємо.

Заробітчанин 2018-10-07 / 12:57:21
Ну якщо Україні Закарпаття не потрібне, то "сусіди" будуть діяти рішуче. Це тільки питання часу.

І знову без влади 2018-10-07 / 12:36:48
Ти дядьку при свому розумі ? Я всього навсьго КОНСТАТУЮ ФАКТ !
Факт з підтекстом ! Я не винен що до тебе не дійшло ...
Дядькам з Києва давно треба системно розвивати інфраструктуру на Закарпатті , тоді і в голову не будуть приходити такі дурниці як цьому пану Боднару ....

ВУВУ 2018-10-07 / 12:22:44
Прозвітує то ще мягко сказано .
Вона перше що зробить ... фальшиві документи щоб під ремонт зроблений кимось ... Бабло витрусти собі в кармани. Оооо. Це вони люблять іше як люблять. І тільки так.

не вииноградівець 2018-10-07 / 12:13:42
Для знову без влади.
Так чого тут пишеш про дорогу? Хочеш щоб тебе пожаліли? Так не дочекашся, бо всюди така картина,і всім плювати на тебе.
Не хочеш требувати від влади, будуй за свої кошти, а потім влада ще й візьме цю дорогу на баланс та прозвітує про свої, а не твої подвиги.
Так, що дурак ти сам.

Микола 2018-10-07 / 10:53:04
А Українська влада веде себе так наче Закарпаття не її теріторія......

І знову без влади 2018-10-07 / 10:39:10
до невиноградівець : дядя ти дурак ? Ти думаєш ,шо люди уже ни ходили до влади ? Та цю дорогу уже рік як періодично люди перекривають на різних участках... Це люди мають цікавитися де та й скільки у прокуроа хат ??? А не державні правоохоронні органи , не ? Де ви беретеся такі упороті ?

не вииноградівець 2018-10-07 / 10:09:55
Ну і що? А ви що хотіли, щоб вам відремонтували великокопанці або фанчиківці?
Так гроші тепер у громад, хочете ремонтуйте, хочете пропийте.
Або йдіть до влади та путайте, а не пишіть дурне в ФБ.
А не цікавить вас за які гроші прокурор ваш Жилкін уже другу хату будує? Він теж влада

І знову без влади 2018-10-07 / 09:17:52
мешканці Виноградова самостійно ремонтують вулицю Персикову.Це виїздна автодорога Виноградів -Теково -Неветленфолу , що веде до кордону з ЄС , де знаходиться пропускний пункт "Дяково "

пенсіонер 2018-10-07 / 06:51:56
Мадяри ведуть себе так, на скільки дозволяє українська влада.
А держслужбовець правий, губернатором треба призначити закарпатця, котрий буде уболівати за наш край та державу.

to Magyar 2018-10-07 / 04:15:57


За державні кошти будували при совку. А тепер будують за кошти приватних інвесторів


Українець 2018-10-07 / 01:12:13
Давно пора українській владі реагувати більш жорстко на провокації Угорщини.

Andron 2018-10-06 / 22:56:42
І щи єден розумак узвався.

Magyar 2018-10-06 / 22:46:33
Дайте перелик обьєкьтив, котри були побудовані за державні кошти в нашій області за останнв 27 років.

Вуву 2018-10-06 / 22:42:49
По факту ... Держслужбовцям краще знати :-P

Держслужбовець 2018-10-06 / 20:08:39
Весь світ видить що керівник Закарпаття м"ягко кажучи не тяне. Ніякої стратегії розвитку не розуміє, все йде як по накату. Фестивалі, інтриги, п"янки. Якщо наш президент сліпий і цього не бачить, так мадяри й призначили свого фивника. Тут жодної політики - спасають своїх людей, а ми українці мусимо цей бардель терпіти. А якщо хтось противиться - агент Путіна. Тихо, ша!

НОВИНИ: Політика

11:03
В Ужгородському міськрайонному суді шукають вибухівку
10:55
"Мукачівський ТеаТрон" відкриють театральні колективи з Києва
10:25
Держдеп США про Nord Stream: Європа робить себе більш уразливою перед Росією
16:59
/ 6
Угорщина виділить "на реалізацію угорських освітніх і виховних завдань" на Закарпатті понад 4,5 млн євро
06:47
/ 1
Закарпатських футболістів, які в складі "збірної Закарпаття" грали в сепаратистському чемпіонаті, пожиттєво дискваліфікували (ДОКУМЕНТ)
08:52
/ 5
Угорщина тимчасово призупинила видачу паспортів на Закарпатті та перенесла урочисту церемонію в Саболч-Сатмар-Берег
08:55
/ 61
Útlevél – поважний документ, чи мильна бульбашка?
08:27
/ 6
Брензович поскаржився Парубієві на фейкову петицію про виселення угорців з подвійним громадянством, а Денисовій - на "Миротворця"
07:08
Україна та Угорщина дійшли згоди щодо необхідності зміни назви "уповноваженого" угорського уряду у справах Закарпаття
06:33
/ 1
Розташування у Берегові 128-ї бригади ЗСУ не загрожує нікому – Клімкін
12:57
/ 14
В Ужгороді міністр Клімкін навідався у циганський табір на Радванці
08:03
/ 4
Новий сплеск конфлікту між Україною і Угорщиною відбудеться у зв’язку із підготовкою закону про забезпечення статусу української державної мови – політолог
07:48
/ 15
Клімкін в Ужгороді розвіяв "ідіотські міфи" про депортацію тих, хто має подвійне громадянство
07:35
/ 1
Україна незабаром таки дасть згоду на призначення "закарпатського" посла Угорщини
18:02
/ 28
Угорці Закарпаття не мають достатніх можливостей для вивчення української мови – Брензович
16:09
/ 2
Дороги назад, в тому числі й щодо мови освіти, немає – Клімкін після зустрічі з угорцями на Закарпатті
15:05
/ 15
Клімкін засудив оприлюднення списку власників угорських паспортів "Миротворцем"
13:15
/ 4
В Ужгороді у закритому режимі проходить зустріч міністра МЗС Клімкіна із закарпатськими угорцями
08:14
/ 5
Міністр закордонних справ України сьогодні візьме участь в засіданні ТУКЗ на запрошення цієї організації
17:37
/ 62
Турул на Мукачівському замку замінять на герб України
15:32
Олександр Шевченко: "Моя головна мета – щоб українці були заможними"