У відповідь на висилку угорського консула з Берегова з Угорщини вислали дипломата-закарпатця

Міністерство закордонних справ Угорщини висилає з посольства у Будапешті українського дипломата Дмитра Керечанина.

У відповідь на висилку угорського консула з Берегова з Угорщини вислали дипломата-закарпатця

Про це йдеться у статті "Європейської правди".

"Нещасливий жереб витягнув Дмитро Керечанин, дипломат з Ужгорода, який працював у консульському відділі нашого посольства на посаді першого секретаря", - йдеться у статті.

Як зазначається, український дипломат значною мірою став "стрілочником" у конфлікті Будапешта і Києва.

"Претензій до нього угорська влада не мала, просто треба було покарати когось", - йдеться у статті.

Як раніше інфрмувало Закарпаття онлайн, раніше, коментуючи реакцію офіційного Будапешта, міністр закордонних справ України Павло Клімкін контатував: "Реакція Угорщини є абсолютно і фундаментально неадекватною. Ми не порушуємо міжнародного права, угорських законів, і взагалі діємо як і належить дипломатам. А нашого дипломата влаштуємо у Представництві МЗС в Ужгороді, їм там точно потрібно підсилення".

 

05 жовтня 2018р.

Теги: дипломат, консул, Угорщина

Коментарі

теж ужгородець 2018-10-07 / 18:29:17
Ну ось образився за рідну бурсу.
А то Львівська політехніка і все тут.
Ще трохи і стане зрозуміло, що і твої закордонні вояжі вимисел. І працюєш ти в якійсь заурядній комп'ютерній фірмочці десь в районі Радванки.
То цікаво що ти вживаєш, перед тим як вішати лапшу в Інтернеті.
Ariwo, Awaho, Sentrum, Palentro.

ужгородець 2018-10-07 / 18:18:06
теж ужгородцю

Ти, дядьку, явно чимось зловживаєш...))) Попустись)))
Та почитай власне хамство та хамством "пенсіонера" у коментах...(((

І ще. Для загального розвитку. Випускники-математики Ужгородського ліцею вже років 7 точно, навіть УжНУ ставлять останнім приоритетом після ЗНО. А ти плетеш про якусь невідому мені бурсу...

Game over

теж ужгородець 2018-10-07 / 17:02:50
Якщо би ти осле вчився у Львові, у тебе би було інше відношення до поняття держава Україна. Тебе би львів'яни навчили любити Батьківщину, за яку поліг не один галичанин. Для львів'ян держава Україна це святе.
Не було тебе у цьому славному місті однозначно. Ти скоріш за все відвідував УжДІЕП. Всі твої пізнання інформатики із цього величного ВИШУ.
І не вішай людям лапшу на вуха "европеєць". Ти всього навсього закарпатський заробітчанин. Ну може вже доріс до плиточника на будівництві.
Тай що ти дятле можеш відповісти. Ти лище можеш пенсіонерів дураками обзивати, убогий.

ужгородець 2018-10-07 / 12:58:39
теж ужгородцю

Ого, тебе накрило, дядьку... Якщо у тебе залишилися лише матюки замість аргументів - значить я правий)))

Ми з дружиною ІТ-ішники. І я завжди з повагою згадую нашу alma mater - Львівський політех та викладачів ф-ту прикладної математики.
Але навіть вони мені колись не змогли порадити нічого кращого, ніж до 28 років виїхати з України...
Тому...
Да, пішов ти сам на... свіже повітря, фахівець по чеським туалетам)))
Більше відповідати тобі не буду. Псуй повітря далі, але без мене, козле)))

теж ужгородець 2018-10-07 / 12:31:45
Та кому ти на х.. тут нужен дятел. Бігом давай в Європу, і файту свою забирай, бо від таких як ти одні проблеми.
Тобі всі шкоди наробили: комуністи, соціалісти, націоналісти. Ти дебіли звідки взявся, з Марсу? Ти і твоя файта на вибори не ходили? Всі обирали, один ти праведник був проти Рати, Погорелов а, Андріїва. Де ж твоя участь?
До 2014 року в України фактично боргів МВФ не було. Нбрала ваша влада за останні роки, так що повертати твому поколінню, яке їх і протринькало.
Забирай на х....факту і п....й звідти наохтема. Продовжуюй мити чеські сортири і не бреши що ти там великий няньо. ТВОЄ ІМ'Я ОСТАРБАЙТЕР.

ужгородець 2018-10-07 / 11:30:20
теж ужгородцю

Ще один "філософ" із минулого... "Будівельник" суспільства конрабандистів, жуликів та неуків, з купленою освітою від Кучми до Порошенка)))
Мадяри, поляки, словаки, чехи, прибалти теж будували соціалізм. Але у 90-х погнали комуняк від влади, з часом вступили в НАТО та ЄС.
І як живуть сьогодні порівняно з Україною?

Я - українець. І пишаюся цим. І, якщо твоя дружина, "теж ужгородець", пройшла панель чи базари у Польщі - це твоя біда.
Я із своєю - заробляю розумом у Європі. Тому що маємо освіту політеху та знаємо мови.
І в жодній країні я не бачу до себе зневаги, якщо я вільно говорю з ними однією мовою.

Чи хочу я працювати в Україні - так, хочу. Але не за копійки.
Старше покоління українців набрало боргів у МВФ і пішло в "пінзію", а тепер я маю фігачити все своє життя, щоб їх віддавати?
Чому має страждати моя дружина та син за дурість таких "фахівців", як ти, "теж ужгородець", які обирали жуликів до влади в Україні з 90-х років?
Так що "пси минулого лають, а караван майбутнього йде")
Я вже допомагаю своїм батькам в Україні сплачувати комуналку з Європи.
Дасть Бог, заберу їх до себе, щоб займались тут онуками.
Ось якось так, "теж...виборець" жуликів Ратушняка, Погорєлова та Андріїва)))

Вуву 2018-10-07 / 10:21:45
Поважаю твою думку ... Але я мав на увазі трохи що інше.
Гроші які висилають заробітчани наповнюють (в загальному розумінні) державний валютний резерв. Це раз.
Таким чином отримуєм те що (приміром)... Людина яка "сидить тут без праці" отримує гроші по безробіттю . В той самий час коли вона працює за кордоном ... Цих грошей не отримує і не вимагає.
Тбт. В загальному крайіна на цьому економить. Це два.
Ну і третє . я не пишу про машини ...але якщо помагає свойім батькам пенсіонерам ... То це теж вагомий плюс.
Мінус перший.
Згідно чинного йоба*ого законодавства і вікового цензу на отримання тойі пенсійі ... Вона сама не забезпечить себе нормальною пенсією . ВЗАГАЛІ.
А друге це те що наша бандитьська йоба*на власть гандонів бариг і жирних свинячих морд хоче і тут запхати своє рило і обкладати податками тих хто важкою працею і заробляє там.
Звідси... Висновок.
Що наша влада вся поголовно ... Це вороги свого народу ... Які обкрадаючи його ... Свій народ ... РОБЛЯТЬ ЕТНОЦИД.
І НІ ПРО ЯКЕ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ЧИ ДОБРОБУТИ МОВИ БУТИ НЕ МОЖЕ.
ЗАБУТЬ ЦЕ НА ВІКИ ВІЧНІ.
PS.
БІЛЬШЕ ТОГО ВОНИ ЦІ "ХУ*лаки" ... ПРИВЧАЮТЬ ВСІХ НАС ДО ТОГО ... ЩО НІЯКИЙ МАЙДАН ЗМІНИТИ ЙІХНЮ ВЛАДУ І ЙІХНЮ АНТИЛЮДСЬКУ КРИМІНАЛЬНУ СИСТЕМУ (в законі) ... НЕ СПРОМОЖНИЙ.
А далі можна довго сперечатись про мораль
Релігію
Філософію
Патріотизм
Нігелізм і все решта.

теж ужгородець 2018-10-07 / 07:53:55
Не сип діду бісер перед свинею, не варто. Маю на увазі ужгородця. Все одно не зрозуміє.

Твоєму поколінню, яке будувало державу, зокрема в Закарпатті фабрики, заводи, лісокомбінати, лікарні і т.п., ніколи не зрозуміти покоління контрабандистів, лісорубів і сигаретчиків.

Ви будували, а ці крадуть, розтягають все, що бачать, разом з тими, кого привели до влади. Ти подивися, хто зараз в депутатах в Ужгородській міськраді. Одні молоді вгодовані кабани, в який одна мрія бабки та міські землі.

Тебе пенсіонере ніколи не зрозуміє ужгородець, в якого одна мрія гроші, гроші і ще раз гроші, і за них він готовий виставити свою дружину на панель, здати матір в оренду, бо він "не зберається жебракувати".
Оце і є нове покоління, якому до задниці державність, ідіологія, честь і порядність. Воно маючи циганський менталітет лопоче щось про европейськість.

Переслідуючи мету набити кишені, вони лізуть всюди, чи в Європу чи в Росію. Вони готові продати нашу державу оптом і вроздріб. Головне гроші. За гроші вони лижуть мадярам, чехам, полякам, хоч називають це виживанням. Вони будучи студентами продавали голоси за 500 гривень, а тепер винять тебе і таких як ти, що ви вибрали барижну владу.

І для ВуВу не можна жити за кордоном і допомагати нашій країні. Для того щоб їй допомагати, треба вносити кошти в пенсійний фонд, з якого їхні батьки та діди пенсії отримують, допомагати дитячим садкам і школам, де їхні діти навчаються безплатно, допомагати лікарням, де їхні рідні лікуються безплатно (відносно). А купівля дітям автомашин, чи дорогих речей мало впливає на пенсійний фонд України чи бюджет держави.

А тобі діду порада, не дискутуй з ідіотами, різні ви люди, різні у вас погляди на життя.

Вуву 2018-10-06 / 21:41:42
Можна жити і за кордоном і помагати рідним ... А заодно і крайіні ... Яка отримує євро і доллари. І бути "не гучним" але всетаки патріотом в цій ситуаційі .
Можна бути в украйіні і приймати участь в різних громадських і суспільних (чи харатативних) акціях але не більше ... Бо обмежені фінансові можливості не дають шансу брати участь в інших якихось акціях ... Де потрібно робити фінансові внески. І так само бути патріотом.
Тому робити закиди ... Що одне краще другого чи навпаки ... Сенсу не має.
Бо життєві ситуаційі як і сам життєвий шлях в кожнойі людини свій . І він неповторний. Так само як і міра патриотизму який не можна виміряти градусником температури.
Хтось любить сильніше ... хтось менше ...а ще хтось фанатично і до безпамятства. Тому мабуть не варто дорікати і закидати один одному.

ужгородець 2018-10-06 / 21:00:38
пенсіонеру

Навзаєм, "науковець", "з великою пенсією" в Інеті)))
Та й мова йшла не про особистості, а про покоління, "фахівець"...
Тому ще раз підкреслюю: у МВФ брало ТВОЄ. діду, покоління, не моє...)))
Що ти міг заробити у виші прєподом - я здогадуюсь. Тому, старий казкарю "непорочний", залиш собі свої наукові "здобутки", а ще більше поради "поколінням"...
Повір на слово, Гугл знає більше... У рази, ніж ти.
Тому подумай, кому ти цікавий, "філософе комунізму", у молоді роки... Перефарбований на старі дні у запеклого "націоналіста")))

Magyar 2018-10-06 / 20:49:41
Пенсіонер точно отримує угорську пенсию :)

пенсіонер 2018-10-06 / 20:33:07
А чого це я маю відповідати за Порошенка, Януковича, Ющенка, а не ти, чи твої батьки?
Ти що весь цей час жив не в Україні? На вибори не ходив?
Так я, як і ти теж борг в МВФ не брав.
Іди хлопче куди хочеш і роби, що хочеш. Не потрібен ти тут, заробляй якщо маєш можливість. Уяви собі, що нікого твої заробітки не цікавлять, у тому числі МВФ.
Хоча бере мене сумнів, що ти і нові технології це щось спільне. Ти просто батрачиш на чеських стройках, а далеко не викладаєш у тому ж Оксфорді чи Кембриджі.
Таким як ти Україна не дасть ніколи заробити, бо вона тобі не потрібна апріорі, та й власне і ти їй не потрібен.
На рахунок моєї пенсії не піклуйся, в мене вона достатньо хороша, і уяви собі, що зароблена мною чесно. А ти ще доживи до пенсії.
Нема про що з тобою про що більше дискутувати.

ужгородець 2018-10-06 / 20:01:02

Ну, скажемо так, твоє, діду, звернення "барани ви дурні" - це якраз говорить про твою "наукову ступінь" явно не Оксфорду чи Кембріджу...
Але менше з тим.
Просто здуйся, "професоре". І візьми на себе свою долю провини за Порошенка, Януковича, Ющенка - твоїх приблизно ровесників.
Я за них не відповідаю. Як і за борг перед МВФ, який я не брав. І не збираюсь жебракувати в Україні, щоб його сплачувати за когось ще років 50.
І точно буду працювати там, де більше платять.
А Україна встане з колін, коли чесно дасть заробити дома кожному громадянину. І без твоїх,"теоретик", лозунгів та мантр.
Звинувачень та порівнянь із сусідами. Добробутом треба, діду, мірятися. Рівнем життя. Новими технологіями.
А не згадувати європейцям Гітлера. Чи Соломона всує, коли у самого мізерна пенсія та субсидії.
Ех, діду, діду...

Вуву 2018-10-06 / 19:59:09
Я хочу підтримати пенсіонера.
Тому що зовнішня загроза існує .
Існує реально.
А ужгородцю скажу ... Ти пишеш про загрозу внутрішню ... А саме корупцію і провладний бандитизм.
Разом ви розглядаєте кризу яка є в украйіні ... Але зрізних ... Яб сказав аспектів. Що є першочерговим ?
Звичайно #1 ... Територіальна цілісність. #2. Внутрішні виклики і проблеми. Чи можна одночасно "боротись на двох фронтах ??? Так . Можна.
Тільки не з нашим президентом і премєром ... не з нашими міністрами і йіх замами ... Не з нашою "верховною зрадою". Чому ?
Тому що правляча верхівка хоче зберегти цю систему ... Виграти вибори ... Залишитись любою ціною при владі щоб і далі красти і красти.
Для цього нагнітання міжнародного (их) конфлітку йій (владі) вигідно.
Що це дає ? Це дає йій ?
1. Можливість відволікти від внутрішніх проблем.
2. Показати себе захисниками нашойі крайіни
3.приспати увагу народу (громадскості) щодо відсутності А ГОЛОВНЕ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКОНМІЧНИХ РЕФОРМ І БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ І БАНДИТИЗМОМ НА ВИЩИХ ЩАБЛЯХ ВЛАДИ.
Ну як вони можуть боротись самі проти себе ??? Виж розумієте що це бздури.
Спрва з перкваліфікацію фозикош справа андрійіва (де все завмерло ... А він перебуваючи під слідсвом і далі виконує ... "СВОЙІ" ... службові обовязки ... так наче взагалі нічого не сталось ... Замочування кримінальнойі справи у втноградові де поліцейські і кришували і наркоту продавали і та сама корона з бровдієм і справа полтавцевойі з волошином і спрва копчі і многая .....)
Є СВІДЧЕННЯ І ДОКАЗОМ ТОГО ЩО В КРАЙІНІ ЯК ПРИ ЯНУКОВИЧУ ПРОЦВІДАЄ ...БЕЗЗАКОННЯ ... А реформа поліційі була лише "косметично - фасадною".
Медична реформа не завершена освітня не завершена ... Соціальнойі політики ПРОВАЛЬНА ... ОСОБЛИВО ПО СУМІ ВИПЛАТ ПЕНСІЙ І КОМПЕНСАЦІЙ ЗА СВІТЛО ... ГАЗ ... КОМУНАЛКУ ... БАГАТОДІТНИМ СИРОТАМ І МАЛОЗЕБЕПЕЧИНИМ ЯКИМИ ВЖЕ СТАЛА БІЛЬШВСТЬ НАСЕЛЕННЯ.
ВІК І СТАЖ ЩОДО ВИХОДУ І НАРАХУВАННЮ ПЕНСІЙІ.
Всі ці прояви є АНТИНАРОДНИМИ ... І треба сміло говорити про НОВІТНІЙ ЕТНОЦИД ВЛАДИ (як всєйі попередньойі ... Так і теперішньойі) ... ПРОТИ УКРАЙІНСЬКОГО НАРОДУ.
4. НА міжнародному рівні вести політику "пустопорожнього популізму" і "перманентнойі дипломатійі". Коли з посмішкою розказують лишень про наміри і плани ... А для народу роблять піар картинку своєйі кипучойі діяльності .
Тоді як йіх бажання як довше потягнути час свого сидінні в свойіх провладних кабінетах ... Щоб і далі грабувати свій народ.
Заради цього вони ВЛАДА готова на все ... ПРОТИ СВОГО НАРОДУ.
І НАВІТЬ ОСТАННІЙ КРИВАВИЙ МАЙДАН ... НЕ ЗУПИВ ЖАДНІСТЬ І ЗАХЛАННУ ЖАДОБУ ВЛАДИ ДО СВОГО ЗБАГАЧЕННЯ . НЕ ОСТУДИВ ГАРЯЧІ ГОЛОВИ . НЕ ЗУПИНИВ ПОГРАБУНОК УКРАЙІНИ.
ЯК БУТИ ??????????

пенсіонер 2018-10-06 / 19:01:03
Так а я про що. Беріть в руки владу в Україні, а не перечікуйте за кордоном як воно тут вирулиться.
Ти ужгородцю десь бачив щоб молився на Порошенка чи Гройсмана? Ти в моїх коментарях десь бачив щоб я прославлял владу, чи київську чи ужгородську?
Де ти бачиш, що я проти европейского курсу? Але мало ходити на заробітки щоб бути европейцем, европейцем, треба стати ментально, а не як робоча сила. Треба щоб до українців в Європі відносилися з повагою, а не як до чорноробочих.
Для цього і треба свою державу підіймати, а не винити усіх підряд, бо Порошенка і депутатів вибрали нам не мадяри чи чехи.
А оце зневажливе "старче" не принижує мою наукову ступінь, шановний ужгородцю, а термін "старий дурень" не возвеличує тебе в очах інших.
Шкода як плюєте панове на державу, де народилися, вчилися і виросли. Бо сама держава Україна не винна в тому, що у нас наступив бардак, а у її керівництва проходимці, а винні в цьому люди, кожен конкретно, хоч вина кожного різна.
Засудили мадярів чи не засудили европейці не суть важно. Европейці і Гітлера не засуджували спочатку як і Путіна тепер не засуджують. То що тепер схилити голову і дивитися, що творять ті, хто нічим не кращий від нас. І ведуть себе вони далеко не як добрі сусіди, по принципу якщо в сусіда корова здохла, то треба йому спалити й сарай.
Все пройде, і не все так буде, як написав на перстні цар Соломон. А від того як нам жити далі, чи щось з цією державою та владою робити, чи до старості ходити по заробітках,залежить від кожного з нас.

ужгородець 2018-10-06 / 17:38:51

Ось читаю брєд старого мразматика "пенсіонера" і розумію, що нам до Європи через таких горе-патріотів, ой як далеко...
Старче, "пенсіонере", тобі мало не в кожному пості на цю тему кажуть: 1)Україна в світі - це держава жуликів при владі з дуже низьким рівнем життя.
2)Конфлікт у мадярському консульстві у Берегові - це тільки ВЕРШИНА айсбергу проблеми ВІДСУТНОСТІ чіткого законодавства в Україні про подвійне громадянство. Точно такі проблеми є з румунами, поляками, словаками, росіянами, євреями, і т.д.
3)Мадярщина - країна ЄС та НАТО, і жодна країна цих організацій мадярів не засудила щодо Берегова.

Мадяри не праві? - Безперечно. Але не настільки, як Порошенко з Клімкіним та БПП у парламенті, які взагалі є жуликами по життю та ворогами майбутнього України.

Так давай, діду, щоб не смішити світ, хоча би наведемо порядок з владою у себе в хаті.
А потім будемо розказувати БАГАТИМ сусідам, як жити.
Лишися ти мадяр, старий. Реальний ворог України - це "Рошен" у Липецьку та жулики з накраденим баблом в Україні, які до цих пір виводять в офшори.
Це також постійні кредити у МВФ за наш рахунок, а не конфіскація у РЕАЛЬНОГО бабла у злодіїв з Банкової.
Це врешті-решт базарний мер-барига Ужгорода Андріїв у тебе під носом, на якого вже кримінальна справа у суді.
А ти, "мадяри", "мадяри"...
Їй Богу, ну, не будь ти вже настільки... відсталим від реального життя. Бо роки розуму не додають. І дурень у молодості на старі дні стає просто старим дурнем, а не мудрецем)))

пенсіонер 2018-10-06 / 17:05:17
Барани ви дурні. Думаєте, якщо пашете на стройках та заводах в Чехії, на яблуках в Польші, то стали европейцями? Та нас вас уже життя будуть дивитися як на остарбайтерів. Ваша доля мітла,каналізація, плантація, будівництво і станок. Все панове, на більше ви Європі не потрібні. Мадярам ви потрібні як голоси за Орбана на виборах і все.
Не бути вам там ніколи ні вчителями, ні інженерами, ні службовцями, бо там ви люди другого сорту.
То чому дома не берете владу в руки, чому не вчитеся, чому не женете проходимців від керма, чого чекаєте на доброго дядька, що вам допоможе, або доброго царя?

На рахунок того Угорщина собі купить армію. Угорщина без руських грошей може лише обіс...я.

І на рахунок анекдоту Івана. Угорщина була сателітом нацистської Німеччини - факт.Разом з Німеччиною мадяри протистояли Союзу і США. Хорті дійсно був адміралом, Румунія дійсно була союзником Німеччини і Угорщини.
То цей анекдот має право на життя. Учіть хлопці історію. Хто не знає минулого, не має майбутнього, бо події і історія розвиваються по спіралі. Хоча звідки вам про це знати. Вам би лише долари та нажертися. От і вся ваша філософія.

Горожанин 2018-10-06 / 16:07:44
До ???. Ха- ха ))))))

??? 2018-10-06 / 15:57:03
До івана,не треба туй розказовати анікдоти бо пенсіонер усьо бере в серйоз та начинає гавкати ги збішлений пес

пенсіонеру 2018-10-06 / 15:32:37
Нікого не хочу дразнити, але вам як "пенсіонеру" варто було б зближувати людей різних націоналністів, a не навпаки. А так, наявність кількостів батальонів завжди залежить від средсв, а у Угорщині свої кошти - є (так що Угорщина може купити собі навіть і Українські батальйони якщо захоче) :)))
Угорщина Вийшла по Credit Suisse's Global Wealth Databook 2017.- на 33 місце в світі за багатством і добробуту / на особу.
А це: капіталізація ринку + валютні резерви + нерухомість + підприємства + заощадження + ресурси - (мінус) борги і кредити.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_wealth_per_adult

А давайте подивимося де-ж Україна в цьому списку?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль