Дії Угорщини щодо України сприяють подальшій агресивній політиці Росії - Турчинов

Секретар РНБО переконаний, що дії угорської влади симетричні з діями російського військового і політичного керівництва

Дії Угорщини щодо України сприяють подальшій агресивній політиці Росії - Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявляє, що дії Угорщини, спрямовані на перешкоджання розвитку відносин України з Європейським Союзом і НАТО, сприяють подальшій агресивній політиці Російської Федерації.

Про це Турчинов сказав на спільній прес-конференції з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Павелом Солохом у Києві.

"Що стосується проблеми, яка виникла з Угорщиною, вона виникла не вчора, не сьогодні. На превеликий жаль, протягом останнього року угорські політики робили багато для того, щоб загальмувати співпрацю України з НАТО", - зазначив Турчинов.

Він нагадав, що формальною причиною для таких дій стало невдоволення з приводу мовних положень закону про освіту, ухваленого рік тому Верховною Радою.

«Але я хочу підкреслити, що український парламент, український уряд діє відповідно до взятих на себе зобов'язань, в тому числі й рекомендацій Венеційської комісії», - наголосив Турчинов.

"І, на превеликий жаль, головна мотивація, на моє переконання, угорських політиків - це все-таки спроба підняти свій внутрішньополітичний рейтинг за рахунок таких популістських, навіть провокативних дій", - підкреслив він.

Разом з тим він наголосив, що «останні дії і заяви угорських політиків, на превеликий жаль, повністю симетричні з діями і заявами російського військового і політичного керівництва».

"І вважаю, що вони діють не на користь єдності і безпеки Європи, а сприяють подальшій агресивній політиці Росії", - заявив Турчинов.

Як повідомлялося раніше, Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, заявляючи про нібито порушення прав угорців, які живуть в Україні, через положення закону про освіту, яким визначено, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова.

Зокрема, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вимагав від України внести зміни до закону про освіту та відкласти його реалізацію до 2023 року, інакше Будапешт блокуватиме важливі для України зустрічі на рівні Європейського Союзу та НАТО.

Крім того, після ситуації з таємною роздачею українцям угорських паспортів міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна може вислати угорського консула з Берегового і не відступиться від реалізації проукраїнської політики на Закарпатті.

Своєю чергою Сійярто висловився з погрозами вдатися до нових заходів з перешкоджання європейській та євроатлантичній інтеграції України.

Учора, 4 жовтня, консула Угорщини у місті Берегово було оголошено персоною нон грата. Він має покинути територію України впродовж наступних 72 годин.

У відповідь Угорщина заявила про вислання українського консула у Будапешті.

05 жовтня 2018р.

Теги: Угорщина, Росія

Коментарі

До. бацман щмацман 2018-10-07 / 04:39:13
Напевно краще буде боцманн поцманн.

Вуву 2018-10-05 / 17:54:36
З такою ... Мармизою ... треба працювати на асфальтобетонному ... Або в карєрі.
Або секретарем рнбо.

Вуву 2018-10-05 / 17:48:43
Писав і пишу ...що БПП ... Розшифровується як ... Банда Педраса Потрошенка.
А "справа семочки" ... То власне що журналісти "розкопали" ... А сбу від 1991 року тбт. Від часу правління підара кравчука йіх злодійів і бандитів кришує і щей зарплату за це державну отримують.
Жирний вальцман постійно підгодовує ВР ... Підвищенням зарплат і пільг .
Зате і до сьогодні не прийнятий закон про імпічмент президента а він в свою чергу не тисне на ВР. щоб ті приняли закон про скасування "ДЕПУТАТСЬКОЙІ НЕДОТОРКАНОСТІ".
Так що і симочка і насіров і маскаль і андрійів ...
А АВАКЯН ... А ЯЙЦЕНЮК ... А ЛЮЛЯ З ЛЯжКом ... А кличко.??? ... Це є ланцюг КОРУПЦІЙІ яким вони всі повязані.
ТАК ЩО ОСТАННІЙ МАЙДАН ЙІХ НЕ ЗДОЛАВ.
ВИБИРАТИ ТРЕБА ВСІХ НОВИХ ЛЮДЕЙ "свіжих від політики" і молодих.

пенсіонеру 2018-10-05 / 16:09:17
Тоді не треба на мадярів гнати. Вони в Украині в таких самих условіях живуть шо й остальні украинці.

пенсіонер 2018-10-05 / 15:39:26
Так в чім діло, я що проти?
Так в Києві
таких Симочків та Москалів через раз. Так з росіянами співпрацює половина наших керівників.
Розкрадають бюджет всі, хто має можливість, у тому числі і Москаль.
То що тепер мадяри наші спасителі? Чи може ми самі ними потрясемо? Чи втечемо на заробітки щоб цього не бачити?
А жінок своїх та дітей куди дінете та батьків.
Що все життя заробітчанами,а може молоді будуть своєю державою керувати замість проходимоців?
Критикувати владу мало, порядки треба наводити самим, бо МВФ не наведе за нас.

Бацман - шмацман 2018-10-05 / 15:23:11
Пардон за помилки ( орфографічні )

Бацман - шмацман 2018-10-05 / 15:20:00
На тобі пенсіонере - борцюне інформація ;
"Без порадність у справі Семочка .Три дні тому "Наші гроші "опублікували матеріал про майно і звязки з Росією Першого заступника Голови Служби Зовнішньої розвідки Сергія Семочка .Встановлкно російські паспорти його сімї , три будинки в Козині , аридбані його сімєю за час війни .Коментарів нуль .Мовчить президент , який його призначив і присвоїв генеральське звання , мовчить Служба Зовнішньої Розвідки , мовчить Турчинов , вмі мовчать ."Що стало зрозуміло за ці три дні мовчання ? .У сюжеті сказано правду , і якось розумно пояснити свої багатства і своє життя в РФ сімя Семочка не може "
Ю.Бутусов .

пенсіонер 2018-10-05 / 14:45:04
Помилка була зроблена коли проходимця Москаля зробили губернатором. Не врахувавши при цьому що цей мудак уже раніше мутив у Закарпатті. Розуміючи слабкість центру Москаль веде в краї свою специфічну політику. Цілується з мадярами щоб полюбитися мадярам, тусуєтся з румунами, обнімається з чехами та словаками. Одним словом працює на тим, де старість збути, а Закарпаття йому як і Україна в цілому до задниці.

Бацман - шмацман 2018-10-05 / 14:33:29
Што таки мадяр ся оказав , но тоді бочанот уром . Но айбо ни Турчинов війну розпочав , а росія анексуючи Крим ... немкел іт гозудні уром .Віслат.

Andron 2018-10-05 / 13:20:54
Узвався сектант. Давно на плювався слинов.

Magyar 2018-10-05 / 12:37:57


Коментар видалено. Пишіть українською. Адмін


Бацман - шмацман 2018-10-05 / 10:46:40
Ти такий мадяр як я іспанський льотчик !
То майже Турчинов команди Гіркіну- Стрелкову давав, не ?

Magyar 2018-10-05 / 10:41:58
Турчинов, хто почав війну на сході і просрав Крим, най не звиздить

Бацман - шмацман 2018-10-05 / 10:26:02
В адміністрації президента мали наперед проаналізувати можливий розвиток подій , айбо де там аналітики ?, на відміну від аналітичних центрів при кремлі .У нас в АП сидять не аналітики , а порохоботи .

Бацман - шмацман 2018-10-05 / 10:21:54
А Україні не треба було ся підставляти .Москаль попереджав про можливий такий негативний розвиток подій .Та де там .Москаля закидали ярликами , тай усіх других , хто не поділяв точку зору ура- патріотів .Ну а москва не дура щоб таким не скористатися .

Вуву 2018-10-05 / 10:07:19
Турчинов знову (як із кримом) запізнився.
А от гризко був "рубанув матку правду" швидше. Всетаки досвід роботи в мзсу дається в знаки.
Ну поямо орли. Яструби.

НОВИНИ: Політика

14:22
/ 9
На Закарпатті облили фарбою білборди 9 потенційних кандидатів у президенти
23:03
/ 11
Депутати Закарпаття просять закрити "Миротворець" і незадоволені голосуванням ВР за мовний закон
22:34
/ 18
США - Будапешту: якщо Україні не вдасться, Угорщина опиниться на передовій агресії РФ
04:43
/ 3
Що таке "неліберальна демократія" і як її запроваджують в Угорщині?
02:33
Візія майбутнього України
05:48
/ 15
На черговому конгресі Демократичної спілки угорців України знову скаржилися на утиски та переслідування угорців
08:33
Закарпаття: протягом осені потенційні учасники виборів встановлювали намети та зовнішню рекламу
17:27
/ 9
Москаль гальмує децентралізаційну реформу на Закарпатті – експерт
07:48
/ 8
Україна впорядкує угорську допомогу в розвиток Закарпаття
20:52
/ 6
Угорщина припинила роздачу паспортів у своїх консульствах на Закарпатті – МЗС
09:15
Угорщина не постраждала від антиросійських санкцій і російських контрсанкцій
05:54
/ 1
У Будапешті зустрілися уповноважені з питань співробітництва України та Угорщини
10:39
/ 7
Сійярто: Угорщина продовжить блокувати проведення Комісії Україна-НАТО, бо не має інших ресурсів
09:17
/ 1
В Угорщині футболіста з Закарпаття хочуть оштрафувати за футболку "Pray for Ukraine"
08:47
/ 8
Ужгородський активіст оприлюднив скріншоти з роздруківки дзвінків депутата Волошина після стрілянини в "Короні"
07:47
Угорщина налаштована налагодити стосунки з Україною – Клімкін
07:42
/ 2
В Ужгороді підсвічування пам'ятника жертвам Голодомору може ввімкнути будь-хто
21:49
Порошенко звільнив голову Великоберезнянської РДА Симочка відповідно до поданої заяви
17:43
/ 4
Угорщина за відсотком "несимпатії" українців опинилася зразу після Росії – соцопитування
06:12
/ 6
Печерський суд в Києві "запобіжно" арештував екс-начштабу "Правого сектора" Закарпаття Гласнера на 2 місяці без застави
07:28
/ 18
Москаль звинуватив Гройсмана у "дорожній" брехні
03:03
/ 11
Україна очікує, що Угорщина захистить закарпатських угорців від російської загрози
18:27
Уповноваженим із транскордонного співробітництва з Угорщиною став Микола Балтажи
06:08
/ 3
Очільник МЗС України пропонує перехопити в Угорщини ініціативу по Закарпаттю
05:44
/ 2
Звільнений під час відпустки екс-голова Мукачівської РДА Гайдай позивається в суді до СБУ
» Всі новини