Реклама B3

Роман Зварич: „Наша Україна” розблокує роботу парламенту і домагатиметься скасування депутатських пільг

Першим законопроектом, на прийнятті якого фракція „Наша Україна” у Верховній Раді буде наполягати, стане законопроект про скасування пільг і привілеї для народних депутатів. Ми домагатимемося прийняття цього законопроекту будь-якою ціною. Про це 9 лютого під час брифінгу у Львові повідомив народний депутат України Роман Зварич.

Роман Зварич
Роман Зварич

За його словами, найближчим часом фракції Партії регіонів і КПУ знімуть блокування трибуни Верховної Ради – „Наша Україна” для цього застосує всі можливі політичні методи. Якщо цього буде недостатньо, то Роман Зварич пообіцяв розширити спектр використання методів, які були застосовані під час останнього засідання Верховної Ради (5 лютого фракції „Наша Україна” і БЮТ блокували доступ опозиції до президії Верховної Ради. – ЗІК.).

На думку Романа Зварича, НАТО – це лише привід для того, щоб регіонали блокували роботу парламенту: „Якби не було цього приводу, вони придумали б інший. Скажімо, якби баба Параска якось не так подивилася на членів Партії регіонів, то вони блокували б Верховну Раду, вимагаючи її видворення з України”.

Також Роман Зварич зазначив, що не бачить політичних і правових підстав для проведення дострокових парламентських виборів.

ЗІК
11 лютого 2008р.

Теги:

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Політика

22:34
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 4
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 3
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 11
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 13
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
» Всі новини