Україна буде "діяти з Угорщиною ввічливо, але дуже жорстко"- Клімкін (ВІДЕО)

Будапешт має відкликати свого консула в Берегові до кінця поточного тижня, інакше Україна вишле його сама, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Україна буде "діяти з Угорщиною ввічливо, але дуже жорстко"- Клімкін (ВІДЕО)

Будапешт має відкликати свого консула в Берегові до кінця поточного тижня, інакше Україна вишле його сама, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

За його словами, про цю вимогу вже повідомлено голову МЗС Угорщини Петера Сійярто.

«Я запропонував угорському міністру закордонних справ відкликати цього консула. Якщо це не буде зроблено цього тижня, ми надішлемо ноту угорській стороні про його висилку. Саме цього тижня», – підкреслив він.

Втім, голова МЗС звертає увагу на те, що дипломатичний скандал між Україною і Угорщиною через масову видачу угорських паспортів українським громадянам вигідний третій стороні. Він вважає, що можливістю дестабілізувати ситуацію на Закарпатті може скористатись Росія, і закликає утриматись від проявів міжнаціональної ворожнечі.

«Дії Росії не в інтересах угорців Закарпаття, вони, звичайно, не в інтересах Угорщини. На це насамперед маємо зважати. І я застерігаю всіх від «наїздів» – вибачте за недипломатичну мову – або цькування угорців Закарпаття. Навпаки, маємо допомогти нашій угорській громаді, маємо перехопити ініціативу, діяти дуже послідовно і ініціативно. І взагалі будемо діяти з Угорщиною ввічливо, але дуже жорстко», – сказав Клімкін.

Крім того, голова дипломатичного відомства звернув увагу на необхідність дискусії щодо умов українського громадянства. На його думку, вона є актуальною не лише для тих українців, які мають другий угорський чи румунський паспорт.

«Я був в (канадському місті – ред.) Едмонтоні декілька тижнів тому - не один, не п’ять, не десять – десятки українців з канадійським громадянством хотіли б допомагати і працювати тут. Але не можуть через проблеми з громадянством», – зазначив він.

Радіо Свобода

02 жовтня 2018р.

Теги: громадянство, консул, Угорщина, Клімкін

Коментарі

Вуву 2018-10-03 / 21:36:19
РозенБЛАТа ... Попхав авакякян ... Який зневажає наш народ так само як і колись козломордий азіров ... Але не виказує це так відкрито.
Начальник мвсу. Який ігнорує ... ДЕРЖАВНУ УКРАЙІНСЬКУ МОВУ ... (Порушення конституційі) ... При виконанні "свойіх" службових обовязків. ???
От і віджали без всякого "блата" бурштиновий бізнес".
Правда сам блат теж добряче "нагріб"... До того як .

Сліпак 2018-10-03 / 17:32:15
Ото найшли заст. начальника?(голови)Служби зовн.розвідки Укр-із російськ. коренями-це НЕ ДУЖЕ ДОБРЕ!Не знаю,може я і помиляюся! Но все НАЙДУТЬ ЯКИХОСЬ-типу НАСЬОРОВИХ, аферів-жуликів КАСЬКИВИХ ще РОЗЕНБЛАТІВ і др.,ще якихось..

Magyar 2018-10-03 / 12:12:12
Буде прщальний поцелунок з консулом у супроводі мата?

ріголо 2018-10-03 / 10:44:13
Паша правий. У навколоукраїнському просторі триває гібридна війна. Паша ввічливо наполягає, щоб шоколадна фабрика Серенча(Угорщина) продала петі 9 % своїх акцій. Інакше питання буде ставитися дуже жорстко: 8 % і не менше. Інтерес українського народу понад усе.

Вуву 2018-10-03 / 04:36:39
А чого дивуєтесь ... Коли на днях хлопці закидали гімном машини ... Увага
... Рос. Дипломатів під стінами ... ТОРГОВОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА рфр.
ХТО ХТО ЗАРАЗ ТОРГУЄ З РФР. ???
Ми з вами ... Чи вальцман із своми бандитами і ворами в законі ???
Але постійно верещить при першій ліпшій гагоді про санкційі ... Про посилення санкцій ... Лалала бла бла бла.
Що робить в украйіні йіхнє ... Торгпредставництво.???
З КИМ ВОНИ ТОРГУЮТЬ ??? З якими жирними мордами ???

Лохам мадяри , а нам ... 2018-10-02 / 15:27:47
тусовка в Криму .Вісім родичів замісника служби зовнішньої розвідки є громадянами Росії . МВС Росії відмовилося коментувати російське громадянство родичів замісника зовнішньої розвідки України.
"Наші гроші " .

Тарас 2018-10-02 / 15:18:18
Я, не про Мадяр, а про роботу та зарплату . Ідуть і в Чехію,Польшу,Словатчину,Румунію,Італію,...........! Не думаю,що там нас полюбляють .Але там хоч щось зароблять для сімей .де реформи ? Де нові робочі місця ?

Лохам мадяри , а нам ... 2018-10-02 / 12:58:50
а нам нерухомість в Криму , і російські паспорти і громадянство . Останне розслідування Дениса Бігуса " Наші гроші " .Зам начальника зовнішньої розвідки володіє нерухомістю на 8$ мільйонів доларів , і вся родина має російські паспорти і знаходиться в базі даних російської податкової служби .
Більше на " Цензор Нет " ...

закарпатець 2018-10-02 / 12:23:13
Мадяри роздають паспорти нашим людям не тому, що вони так бідкаються і журяться про добро наших людей. Їм це потрібно, бо путін це організував ще 7 років тому. Це є поступовий всесторонній негативний вплив на Україну. Хто не вірить в підтримку орбана путіним, відстежте цю дружбу. Москва дарувала мадярам мільйони доларів просто так. Але чи просто так насправді? Хтось вірить в благородні мотиви? Ці гроші орбан відпрацьовує. Мадярам наші люди не потрібні. Вони сьогодні можуть дати паспорт, завтра розстріляти. Це використання людей. А наш народ, щоб краще жив, то не треба вибирати злодіїв найперше. Тоді не треба буде шукати можливості стати в чергу за уйтлевилом. Мадяри наших людей ненавидять, що приходять за паспортом. Вони бачать в них зрадників, а таких ніколи не любили.

Тарас 2018-10-02 / 12:04:50
Спочатку дайте нормальну роботу українцям , европейських пенсії потім вимагайте не виїзджати на інше місце ( не тікати)

деп-т 2018-10-02 / 09:25:50
Заголовок - як з "Камасутри" :)

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ