Проект ОТР 1503 "Гра вчить жити і творити" – відкритий обласний фестиваль ігрових програм "Грайлик" – посів 199 місце в рейтингу індивідуальних проектів, які за результатами оцінювання отримали 70 і більше балів (усього 315 проектів). У результаті оцінювання проект коледжу отримав 78 балів.
Переговорна процедура щодо укладання договору про надання гранту відбулася 12 вересня у м.Київ, а вже цього тижня сторони підписали договір.
Представлений проект спрямований на використання всіх можливостей організаторів дозвілля закладів культури області для участі у змаганні на найкраще проведення дозвілля за формою сюжетно-ігрових програм. Проект дозволить охопити клубних працівників-організаторів дозвілля, які представлятимуть усі райони, а також представників приватних структур і тих, хто займається культурно-дозвіллєвою діяльністю індивідуально. В рамках проекту, зокрема, передбачено проведення виїзних майстер-класів у райони, обласного семінару працівників культури та підсумкового відкритого обласного фестивалю ігрових програм "Грайлик".
Проект є актуальним, позаяк має на меті популяризацію організації культурного дозвілля, розвиток і збагачення традицій національної ігрової культури, ознайомлення з найкращими зразками традиційних національних та сучасних ігор, естетичне виховання й духовний розвиток молодого покоління, а також підтримку позитивного іміджу організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності.
Основні цілі проекту: розвивати та заохочувати до професійної діяльності, організації цікавого й змістовного дозвiлля працівників клубних установ, педагогів-організаторів освітніх навчальних закладів, державних та приватних структур, які працюють у галузі культурно-дозвіллєвої діяльності.
Очікувані результати: виявлення, підтримка, розвиток молодих митців – талановитих сценаристiв, режисерiв, ведучих ігор та iгрових програм, підтримка реалізації культурних і мистецьких дебютів, сприяння професійному зростанню обдарованих дітей та молоді, iнтелектуальне й творче збагачення, обмін здобутками, пошук нових форм дозвілля, змiцнення культурних і дружнiх взаємин органiзаторiв дозвiлля. Як довгостроковий результат – впровадження та використання організаторами дозвілля нових форм роботи, залучення до ігрової діяльності різних груп населення.
Варто зазначити, що проект унікальний ще й тим, що подібного фестивалю в Україні немає. У майбутньому передбачається подальший розвиток проекту та набуття фестивалем статусу міжнародного.
Термін реалізації проекту: вересень-листопад 2018 року, – повідомили в навчальному закладі.