На заходах ОБСЄ росіяни роздають надруковані в Росії брошури про "утиски угорців" на Закарпатті

Під час щорічної наради ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі роздавали надруковані в Росії брошури про нібито утиски прав угорської нацменшини в Україні.

На заходах ОБСЄ росіяни роздають надруковані в Росії брошури про "утиски угорців" на Закарпатті

Про це повідомив у Facebook журналіст Ігор Соловей.

"На заходах ОБСЄ роздається така брошурка, де описується як "тяжко" угорській меншині в Україні. І все б нічого, якщо б не два маленькі нюанси: папірець надрукований в типографії за адресою Волхонка, 8, м. Москва (РФ); роздає її якесь Міжрегіональне об'єднання "За демократію і права людини", яке зареєструвалося для виступів як російська організація", - зазначив журналіст.

При цьому сама угорська делегація, за його словами, "здивовано округляє очі від такої раптової турботи з боку Москви".

Нагадаємо, 10 вересня у Варшаві розпочалася двотижнева нарада ОБСЄ, на якій обговорюється виконання зобов’язань держав-учасниць у сфері дотримання прав і свобод людини.  

28 вересня 2018р.

Теги: росіяни, брошури, заходи, утиски, угорці

Коментарі

РУХ-інформ 2018-10-05 / 10:50:30
Одинадцять століть ми спали. Але тепер ми проснулися. Відтепер наш девіз - боротьба. З усіма боротися, усіх боронити, нікому не дати відгризти. Спочатку дати можливість подавитися, але не дати відгризти. Бо відгризти - то одвічно наша традиційна риса, то наша територія.

РУХ-інформ 2018-10-05 / 10:23:31
Одинадцять століть угри роблять смуту в середині славянського світу. Тепер разом з москалями боряться з Україною, сподіваютьс я відгризти Закарпатття. НЕ буде- подавляться.

До правдоюба 2018-10-03 / 11:51:55
Як здаш нам мадярський паспорт із заявов про визнання вини у всіх нерозслідуваних кримінальних справах, дадуть тобі мадяре возможность на другу жизнь. Розумієш сам, треба буде ще чимось отблагодарити начальство. Коли зробиш мойому начальнику бесплатно мадярський паспорт, тоді буде добрі. Бо сам розумієш, у нашуй державі якщо хочеш рибку зїсти то треба... ну сам розумієш.

До правдоюба 2018-10-01 / 10:27:59
Не буйся, нико тебе мадяре висиляти не буде- тдокить мадяоський паспорт не найдуть. А там подивимеся.
Рано чи пізно прийдеться вибирати чи рибку зїсти чи... ну сам знаєш

Правдоюб 2018-09-30 / 14:27:45
вас лролірва та йівап почитаєш, та починаш думати шо ми тепер находимося у 1939 у берліні. не забувайте шо після того року через деякий час наступив 1945. не дуже довго раділи свому чистоаруйському простору без циганоти та пятих колон.

лролірва 2018-09-30 / 10:27:30
Деколи , коли почитаєш такі статті як вище, здається, шо Ми зробили лише одну ошибку після 2ї світової війни. Треба було всіх мадяр виселити як це зробили Чехи, Поляки і інші країни з німцями. Там теперька точно нико німців не утискає- все дубрі- і всяде там завідна демократія... Я поважаючи мадяр як простих людей,зі сумом мушу констатувати- то завжди буде 5 колона- її такою зробить Будапешт.

йівап 2018-09-30 / 10:21:59
А чому мадярська циганота в раді ОБСЄ сидять тихо і не спростовують кацапську пропоганду?

Вуву до свободи 2018-09-29 / 07:40:49
Це правда . я погоджуюсь .
А от лисого болвана ... тай ще поважати .
Ну це вище всіх мойіх сил.

СВОБОДА 2018-09-28 / 21:12:36
Я вже кілька разів звертав увагу всіх, що є кілька читачів, які принижують власну гідність угорців, евреїв та інших народів, що проживають у Закарпатті. Така неповага не може бути оправдана жодними аргументами, такі речі не мають права мати місце. Треба один одного поважати, не залежно від національної приналежності чи походження. Ми всі люди.

Закарпатский 2018-09-28 / 20:53:32
До пенсіонера.Я розмовляю і по угорскі і по украінски,я живу на Закарпатті,громадян Украіни . я людина ,і вті угорці люди які живуть туй і тяжко розмовляють по украінскі.А такі як ти такі настоящщі скотини бо роблять міжнаціональну проблему,і біду.Писок свій не ганьбиш ?

Горожанин 2018-09-28 / 20:25:22
було би дивним ,якби росія цим конфліктом не скористалася .

Читатель 2018-09-28 / 18:38:43
А во-вторых, если Россия может разрулить ситуацию лишь одним раздаванием брошюр.... Это тогда, вы меня извините! Уже тогда и войска на территорию чью-то вводить не нужно. Зачем? Если достаточно две вещи - влезть в соцсеть и потрындеть (фабрика троллей) или же раздать брошюры. Всё! Насколько мир дряхлый! Ну, полный пипец!

Читатель 2018-09-28 / 18:36:42
А в чём беда? Ну, раздают, так сделать замечание! Игнорировать это! В чем проблема? Или же признать - это уже полный пипец! Если даже США говорит, что "Россия осложняет жизнь каждого американца", извините, это уже полнейший абзац! Варианта два - либо задавите РФ за короткое время (что очень реально) или.... Сдайтесь и признайте "Россия самая влиятельная и могучая страна в мире".

Степан Крук 2018-09-28 / 18:03:26
Якщо брошюри роздають москалі, а не угорці - ніхто їх в руки не візьме і читати не буде!

НОВИНИ: Політика

14:39
/ 1
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая