Справу з видачею угорських паспортів мешканцям Закарпаття розслідує СБУ – Луценко

Генпрокурор пригрозив порушникам позбавленням українського громадянства.

Справу з видачею угорських паспортів мешканцям Закарпаття розслідує СБУ – Луценко

Служба безпеки України розпочала розслідування фактів видачі угорських паспортів жителям Закарпатської області. Про це повідомив журналістам генпрокурор Юрій Луценко, передає "112 Україна".

"Кримінальне провадження відкрито, веде СБУ", - сказав він.

За словами Луценка, в питанні подвійного громадянства ситуація однозначна: за подібне правопорушення має бути відповідальність. Генпрокурор навів приклад нардепа-втікача Андрія Артеменка, якого було позбавлено українського громадянства після виявлення в нього другого паспорта.

"Якщо під час слідства СБУ буде встановлено такі випадки стосовно інших осіб, будь-яких - мерів, губернаторів, міністрів, пенсіонерів, військовослужбовців, дія буде такою самою: позбавлення українського громадянства", - заявив Луценко.

Нагадаємо, раніше було опубліковано відео, на якому низка українських громадян отримують угорські паспорти і складають присягу на вірність Угорщині в консульстві цієї країни в закарпатському Береговому. Процедура супроводжувалася порадою угорського дипломата не повідомляти владі про отримання нових документів.

Реагуючи на це, глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що відео, поширене в мережі, проходить перевірку на справжність. У разі якщо воно виявиться справжнім, консула Угорщини можуть вислати з країни. Своєю чергою глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив про спроби залякати закарпатських угорців і пригрозив ще більше ускладнити євроінтеграцію України.

27 вересня 2018р.

Теги: паспорти, видача

Коментарі

петя 2018-09-29 / 17:58:19
отепер пенсіонер толково про діло сказав. розяснив з человеческім ліцом.

Пенсіонеру 2018-09-29 / 11:02:47
Шановний! Треба не у ПРОСТИХ ГРОМАДЯН Укр.ШУКАТИ 2й-паспорт гром. другої держави,а У ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ,ДЕПУТАТІВ ВСІХ РІВНІВ(від голови зачуханої сільради і вище..і від депутата сільради і вище) Паспорт гр.Ізраїля у НЕуважаемого гром.України РАБІНОВИЧА- ВЕЛИКОГО ПОБОРНИКА СПРАВЕДЛИВОСТИ по теліку (має 2-3ходки в зону за господ.злочини!!).НАСЬОРОВА -голову ДФС України-паспорти гром. Венгрії(ЧИ НЕ ТУТ ЙОМУ може. ЗРОБИЛИ наші ЗАКАРПАТСЬКІ ШНИРІ?) та гром ВЕЛИКОБРИТАНІЇ!! Ще той "Бурштиновий БАРОН"-РОЗЕНБЛАТ-Все десь по закордонах розїїзжає-Германія...і др-ПРОВІРИТИ!От ШО ТРЕБА

ДО РІГОЛО ВІД ВУВУ. 2018-09-28 / 20:06:21
Транспорант значення не має коли дивишся на горизонт.
А по друге при такій ціні на газ його пустять на дрова для опалювання.
Без пафосу і лірики.

ріголо 2018-09-28 / 11:19:42
і дивляться вони щасливі зі своєї облупленої хатиночки. і майорить над хатинкою прекрасний транспарант, де сяє надпис: рабсько-хазяйська фермерська іділія.

Вуву до рігголо 2018-09-28 / 08:52:11
І розйідуться двопаспортники по світах від аляски і до курил херачити на важкій праці а то і шкідливойі для здоровя .
А другі многопаспортники ... ВЖЕ розйіхались від сейшелів і до мальдівів ... і від куракао до багамів транжирити накрадене бабло йіхніми предками у тих двопаспортників ... Які так були раді розйіхатись чорт знає куди ... Херачити чорноробами.
Єдине що споріднювало йіх так це пиятика в непомірних кількостях .
Бо одні пили від того що незнали горя і щастя було забагато ... Що робило йіхнє життя пісним і не цікавим .
А другі від того ... Що відчули свою відірваністю від всього ... І певну приреченість від ненависнойі роботи і той ситуаційі в якій вони загрузли по саме ... "Далі нікуди".
Пили і заливали тугу свого серця ... Роблячи ще більшу рану на свойі душі.
А ті однопаспортники ... Лишились ... Бо зрозуміли що щастя то є як горизонт ... До якого біжиш біжиш а добігти все одно не мож. Час проходить швидко і однопаспортники зрозуміли що на горизонт краще дивитись із вікна своєйі ... Хай облупленойі ... Але своєйі хати.

Вуву 2018-09-27 / 23:24:33
Тут під "мойім" ніком зявився ще хтось який пише щось ... щоб спровокувати конфлікт .
19 комент знизу не мій.

Патріот 2018-09-27 / 22:51:45
Дивно чути від Югика що він збирається позбавляти українського громадянства людей які отримали мадярський паспорт.При цьому він посилається на 4 ст конституції України. Але ж в тій кнституції є ще й інша стаття: Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.
От що буває коли людина не на своєму місці. З нього такий же юрист як з мене попадя.

Вуву 2018-09-27 / 22:44:55
Пенсіонер пише цікаві речі і з ним можна (пере)кидатись аргументами.
Чоч по певних аспектах позиційі можуть бути різні. Респект.

Тарас 2018-09-27 / 22:39:37


Тролінг. Комент видалено. Адмін


ріголо 2018-09-27 / 21:27:56
і покине останній двопаспортник митну територію країни. і возрадуються серця однопаспортних. і настануть найщасливіші дні для однопаспортних пенсіонерів і щирих громадян. бо їм відкриються тим однопаспортом безмежні простори від власної вбиральні на заході до сумсько-корейської січі на сході.

Вуву 2018-09-27 / 21:09:44


Використання чужого нікнейма. Коментар видалено. Адмін


Олег 2018-09-27 / 21:08:39
До Песіонера...За інших не розписуйтеся,може вам і не требп 2 пааспорта а я думаю багато хто е відмовится.Всі ясно розуміють ЄС нам не світить а попасти туди на закооних умовах хочется

Вуву 2018-09-27 / 21:08:06
http ... Це така абревіатура яка розшифровується як ... Та "Хватить таке писати".

Щасливому пенсіонеру. 2018-09-27 / 21:06:12
Недалекий той час, коли ти будеш жити не тільки щасливо, але й вільно від корінних закарпатців, бо нещастя в ешелонах влади, типа югики та маланці, зменшать кількість населення України на 200 тис.
Хоча тобі - щасливому пенсіонеру з великою подачкою на виживання, мабудь не зрозуміти в чому щастя.

Вуву 2018-09-27 / 21:05:02
Стьопа ... Всьо прочитав до послідньойі цифри в процентах.
... І нічого стьопа я ... НЕ ПОНЯВ. :'-(

Вуву 2018-09-27 / 21:02:08
Юга сін не на стакан ... Він уже сів на пляшку ... Мабуть що влізла легко.

пенсіонер 2018-09-27 / 19:48:58
Слухай ти Жено, скільки потрібно повторювати придуркам, не треба нам ніякого подвійного паспорту ! Карати всіх по повній программі, хай тікають всі за артеменками ! І европейські перспективи також туди ж ! Жили без них щасливо, і далі будемо жити на нормально зароблену нормальну пенсію !

Горожанин 2018-09-27 / 19:11:54
до Степан Крук ; дякую за посилання .Насміявся ))) .Югик випив , і тут остапа пАнесло ...

ужгородець 2018-09-27 / 18:26:06

М-да-а... І це чудо керує Ген. прокуратурою? Чи знову сів на стакан і у світі не розуміється?

Олег 2018-09-27 / 18:25:51
Ну так виходить що да,бо покарання ж нема тоди нащо слідство?Виходить власнини 2 паспортів можуть спати спокійно бо якщо і буде якись закон то не буде мати зворотної сили .

НОВИНИ: Політика

23:53
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07