Сійярто бачить "посилення антиугорських настроїв" та далі погрожує сповільнювати рух України у бік ЄС і НАТО

Голова МЗС Угорщини Петер Сійярто пообіцяв, що після того, як до бази сайту «Миротворець» потрапили особисті дані чотирьох місцевих депутатів і заступник мера прикордонного міста Чоп – власників угорських паспортів із Закарпаття – Угорщина «заступиться за права кожного члена угорської громади на Закарпатті».

Сійярто бачить "посилення антиугорських настроїв" та далі погрожує сповільнювати рух України у бік ЄС і НАТО

Сійярто заявив у неділю, 23 вересня, в Будапешті, що його країна і надалі зацікавлена у добрих стосунках з Україною, однак не допустить, щоб образливі нападки сипалися на закарпатських угорців.

«Якщо українська сторона вишле консула (Угорщини – ред.), це не залишиться без відповідних заходів із боку угорської сторони, однак є надія, що цього можна уникнути», – сказав угорський міністр в аеропорту перед відльотом до Нью-Йорка, де Сійярто візьме участь у засіданні Генеральної асамблеї ООН.

Політик підтвердив, що на полях асамблеї у вівторок зустрінеться зі своїм українським колегою Павлом Клімкіним. За словами Сійярто, останнім часом в Україні «посилилися антиугорські настрої», що він пов’язує з підготовкою до проведення в Україні президентських і парламентських виборів.

Такі настрої, на думку міністра, проявилися в різних сферах: українські спецслужби почали активно займатися певними членами угорської спільноти на Закарпатті; в інтернеті з’явився заклик виступити проти осіб із подвійним громадянством; почастішали нападки на угорських дипломатів; неодноразово «запрошували на співбесіду» осіб, які беруть участь в економічних програмах за фінансування угорського уряду.

На думку Сійярто, минулого тижня події «зайшли дуже далеко». Міністр наголосив, що подвійне громадянство поширене в Європі, і якщо Україна «справді хоче рухатися в бік Європейського Союзу, не може ставити під сумнів таку інституцію».

«Угорщина, отже, зробить усе можливе заради добрих стосунків, проте стане на захист кожного члена угорської меншини і не допустить, щоб українці порушували найґрунтовніші дипломатичні засади», – підкреслив Сійярто.

Він додав, що Угорщина робитиме надалі те, що робила й досі – вдаватиметься до кроків, які сповільнюватимуть рух України у бік ЄС і НАТО.

Минулого тижня засоби інформації оприлюднили відео, на якому українцям роздають паспорти Угорщини у консульстві Угорщини в Береговому з проханням не повідомляти про це владі. Голова МЗС України Павло Клімкін зазначив, що відомство перевіряє автентичність відео і назвав можливим видворення угорського консула у Берегові.

 

24 вересня 2018р.

Теги: Сійярто, Угорщина, угорці

Коментарі

Вуву 2018-09-27 / 11:58:15
Вуву не дурак...як дехто собі думає. Вуву умний. Вуву високоінтелектуальна людина. Хай хтось спробує поконкурувати.

Вуву 2018-09-25 / 09:23:08
Міклуха маклай ... Нияк вийіхати не може. Тому такий ...злий сердитий і недовольний. Карта му видать на дорогу не лягає ... А на шлагбаум показує.
Сигінь.

пенсіонер 2018-09-25 / 06:33:46
Тобі Миколо чехи хіба що звонок ропотавий на шею повісять замість паспорта.

Вуву 2018-09-24 / 23:07:30
Вуву свій нік міняти не буде ... до (того хто мене копіює). Думки не викрадеш. І так як вуву не напишеш.

Микола 2018-09-24 / 22:35:41
Я Чехія почне роздавати паспорти для всіх Закарпатців тоді побачимо що буде?

петя 2018-09-24 / 20:17:49
Добубукався. Це називається роздвоєння особистості: не знає ліва рука, що права пише за гроші.

Вуву до того що знизу 2018-09-24 / 20:12:41
Ти маєш високу думку про себе...Не треба жити чужим життям. Візьми собі інший "нік"...якщо ти маєш власну думку. Чи ти боїшся сказати вголос ?

Вуву до того що знизу 2018-09-24 / 20:04:36
Перестань зловживати ... Візьми собі інший "нік". Або зміни хочаб одну букву. Вуву що нижче "фейквуву".

пенсіонер 2018-09-24 / 18:38:39
До речі пенсіонер у 18.22 теж ряжений. У Берегові батальон повинен бути і буде, бо маємо таких сусідів мудаків, котрі хотіли би взяти приклад від своїх родичів ординців, що на сході. А Сан-Марино та Монако видно мають свої розрахунки, якщо у них заборонено подвійне громадянство,але це їх особисті проблеми. А от Білорусь та Словаччину дуже чудово можна зрозуміти, адже деякі сусіди у них потомки монголо-татарської орди,котрим до вподоби грабувати і відбирати.
Нам треба ввести покарання за подвійне громадянство і позбудемося п'ятої колони.

Вуву 2018-09-24 / 18:23:50
Я вибачаюсь і ніяк "не вйіду" чому ? ... останнім часом хтось пише під мойім ніком ... Чи від того що я став "певною мірою "популярним"" ... Чи від того що хтось почав думати головою але бойіться сказати так як думає ... І написати під свойім ніком. ???
НАПОАВДУ . НЕ ЗНАЮ.
АЛЕ 2Й І 3Й КОМЕНТИ НЕ ВІД МЕНЕ.
Це мене ніяк не зачіпає ...
Тому це залишаю на розсуд адміна.
Хочете лишайте ... Хочите стирайте.
Ps.Прохання до всіх хто пише і читає ... Будьте більш творчими (ккреативними) ... Відвертими і чесними (хочаб перед собою).

пенсіонер 2018-09-24 / 18:22:42
І там тоже будуть наші штурмові батальйони. Достали вже із своїми подвійними громадянствами. Всі лишні паспорти будемо відбирати. Най дома сидять. Наші патріоти по заграницям не шастають. Наш лозунг : нехай шастать !

Микола 2018-09-24 / 18:17:13
В Європі подвіне громадянство заборонене у 5 державах це Україна.Білорусь,Словаччина.Сан МАріно та Монако

Микола 2018-09-24 / 18:15:11
Навіть у Росії подвійне громадняство дозволене.........

Микола 2018-09-24 / 18:13:55
До 17.16.... В яких країнах дозволено подвійне громадянство
http://pobezvizu.com.ua/v-yakyh-krayinah-dozvoleno-podvijne-gromadyanstvo.html#i-3

Микола 2018-09-24 / 18:11:28
До 17.16..У Румунії подвійне громадянство дозволене не вигадуй.

Сійяртові 2018-09-24 / 17:16:38
Де поширене подвійне громадянство в Європі? В Словаччині, де 15% етнічних мадярів - СУВОРО заборонене і карне. Саме через дії офіційного Будапешту. Те ж саме в Румунії, де мадяри постійно мутять із сейкелами.
Сійярто - брехун

Йоныйови 2018-09-24 / 16:44:06
Та нє, неборе, вшитко ти видиш, раз розділяєш українців з русинами на два окрем народи. Вас тут таких хитрожопо-гібридних продуктів мордорсько-модьорорсагівських фабрик тролів під цю ситуацію багато оживилося.

Magyar 2018-09-24 / 14:56:47
Пан пенсіонер, я буду радій, якщо тих штурмовиків розмістят у нашій області. Бо це буде значити: Крим знову наш, на сході мір, спокій, і звічайно Луганськ і Донецк теж наш. Всюди наші війска, навіть може у Москві! З тим і вітаю вас.

пенсіонер 2018-09-24 / 14:40:02
Мадяре ти і твій Сіярто нараз закриєте писки як тільки у Берегові розмістять штурмовий батальйон.
Якби таким клоунам як мадяр Орбан не кидав кістки за голосування, сиділи би тихо псота. А то отримали 30 сріберників від Модьорсагу і гавкають на всі сторони.
Та й власне мадярщина хитрим Закарпаттям не потрібна, вони завдяки утлевелам їдуть у Німеччину та Англію. При тому, що мало хто з них і десять слів немтудом.

Magyar 2018-09-24 / 14:01:29
Му-МУ, бибачте: Братиславу, Москву і Тель-Авів пропустив...

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України