KMKSZ скаржиться, що СБУ і прикордонники "переслідують" деяких закарпатських угорців "поглибленими" перевірками на кордоні

Президія Громадської організації «Товариство угорської культури Закарпаття» (ГО «ТУКЗ-КМКС») обурена тим, що Державна прикордонна служба України разом із співробітниками Служби безпеки України (СБУ) намагаються залякати закарпатських угорців через тиск.

KMKSZ скаржиться, що СБУ і прикордонники "переслідують" деяких закарпатських угорців "поглибленими" перевірками на кордоні

Про це йдеться в заяві ТУКЗ (KMKSZ), що її вчора отримала редакція Закарпаття онлайн.

Автори тексту вимагають "пояснення від компетентних осіб, з яких причин проводяться поглиблені перевірки – які інколи тривають кілька годин без видачі протоколу – державних посадових осіб, державних службовців, представників місцевих органів влади, а також журналістів угорської національності при перетині українського державного кордону".

"Оскільки йдеться про неодноразові випадки, товариство вважає це переслідуванням представників угорської інтелінгенції Закарпаття", - наголошується у заяві.

Як стає зрозуміло із заяви, надісланої з електронної адреси секретаріату ГО «ТУКЗ-КМКС», у цьому контексті "народний депутат України Брензович В. І. звернеться із запитом до голови СБУ Василя Грицака надати офіційне роз’яснення щодо ситуації, яка склалася стосовно необгрунтованих перевірок зазначених осіб угорської національності при перетині ними держкордону".

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, Угорщина блокувала рух України в європейські та євроатлантичні структури.

ГО «ТУКЗ-КМКС» є, фактично, фінансованою і керованою офіційним Будапештом організацією.

Як з'ясувало Закарпаття онлайндва будинки під новий офіс угорського товариства в Ужгороді були придбані в 2017-му, ще до підпалу та вибуху.

19 вересня 2018р.

Теги: кордон, угорці, перевірки

Коментарі

ЧеКе 2018-09-24 / 10:52:49
Хай жаліються! Спецслужби і погранці мають робити поглиблений огляд-коли це вважають за ПОТРІБНЕ.Але-ГОЛОВНЕ-НЕ ПОРУШУВАТИ ПРАВА ЛЮБОГО(!) ГРОМАДЯНИНА-незалежно від-громадянства і національності..А угорців-Я ОСОБИСТО дуже ПОВАЖАЮ.маю багато знайомих,добрих.Серйозно кажу-ПОВАЖАЮ!Так шо НЕ ТРЕБА! Перебачте!КОРДОН це НЕ-Ля-ля... МАЄ БУТИ ПОРЯДОК-0ГЛЯД прикордонний як належитьЦІВІЛІЗОВАННО!.Ми зВами в Україні -не десь=шоб кожний вигадував своє..а у нас в..Венгрії так..Ми в УкраїніБЕЗ ОБІД.нарікань всяких-ПОРЯДОК!.Все!

Адмін 2018-09-19 / 19:01:37


Скарг щодо необгрунтованих перевірок на кордоні осіб "угорської національності" не надходило – прикордонники


Вуву 2018-09-19 / 18:48:35
Бринзович тоже "виконує свою роботу" .... Що в сбу ... не розумієте ???

закарпатець 2018-09-19 / 17:18:02
Чергова дурня від Брензовича, жодної проблеми, ДПСУ і СБУ виконують свою роботу, їм зато зарплату платить український народ. Хто поводить себе в рамках чинного законодавства, тому нема чого хвилюватися.
Не зрозуміло чому так зайорзав товарищ Брензович?

Іван 2018-09-19 / 10:36:06
П'яту колону потрібно
ПОГЛИБЛЕНО перевіряти і фіксувати всіх її членів.

Степан Крук 2018-09-19 / 09:22:18

Посвідчення члена КМКС не є дипломатичним паспортом! Раз СБУ та погранці проводять поглиблені огляди, значить мають на це всі підстави і це не означає, що "святих корів" КМКС переслідують. З іншого боку, якщо громадянина (на його погляд) оглядають незаконно, то він може звернутися до суду. КМКС повинна конкретизувати, де, коли і кого "незаконно" поглиблено оглядали, бо в противному випадку заява КМКС схожа на пустопорожню провокацію. Що вже точно, то "зеленого коридору" для членів КМКС не буде. І нічого займатися політичними провокаціями ...

вказівник 2018-09-19 / 09:16:08
Най щастить/Нєх*й шастать

Вуву 2018-09-19 / 08:39:54
Ну за стільки років вони привикли що кордону взагалі не було а при перетині стояв наряд куплиних кишинькових прикордонників які пропускали по телефонних дзвінках "контрабас" і вночі і вдень десь на кордоні для приколу хтось поставив фіртку.
Ну так нічого туди сюди через кордон шастати .
ILLdick_a oroska ... он завжди занята як не одним то другим ... і так само бринзович .
То автономію пробивають ... То лисого болвана на відкриття якойі курки підривають ... То як не фестиваль повидла то фестиваль свиней ... коней І так цілий рік.
А тих що йім робити нічого то хай шманають ... Контрабандісти немиті.
Так тому ласловійові і поясніть і хай закриє свій писок.

пішохід 2018-09-19 / 08:34:22

Україна нарешті зрозуміла, що ВСІ її громадяни мають ВІЛЬНО володіти укр. мовою, з боями, але розбомбила приватні мадярські "кордони" на власній території, притисла на своїх КПП тільки мадярські "запуски" машин, почала знаходити мадярські паспорти у власних громадян...
Україна стає державою, а не прохідним двором.
Думаю, що тепер настала черга частини громадян України, представників нац. меншин, нарешті визначитись, з ким вони і чиїх ЗАКОНІВ, насамперед, вони мають ПОВНІСТЮ дотримуватись.

сорри 2018-09-19 / 08:30:00
А що хотіли ці підстилки путінського васала Орбана? Щоби їх цілували в гузиці в той час, коли вони працюють на ворога України?
Більшість угорців Закарпаття, не задіяних у колаборанстві, не відчувають на собі ніякого особливого ставлення. Тому ці воплі і соплі - пусте.
Любіть Україну і буде вам щастя.

{{{ 2018-09-19 / 08:12:24
Нічого особливого-ну шо що комусь не любиться-роводять заходи-для укріплення державності,но без порушення прав громадян.В чому порушення.Роблять правильно,це давня практика -на то вони і є ці органи...

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая