Суд в Ужгороді розгляне клопотання про відсторонення мера Андріїва від виконання обов'язків

Дата й час судового засідання наразі невідомі.

Суд в Ужгороді розгляне клопотання про відсторонення мера Андріїва від виконання обов'язків

Як повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду, до суду надійшло клопотання правоохоронців щодо відсторонення Ужгородського міського голови від посади. 

Вочевидь, з відповідним клопотанням прокуратура звернулася у межах кримінального провадження щодо службового підроблення й розтрати 6,5 млн грн під час реконструкції пам'ятки архітектури "Совине гніздо".

За підсумком попереднього засідання, суд обрав для Богдана Андріїва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, визначивши суму застави у розмірі 440 тис грн. 

Як згодом уточнили у міськрайонному суді, розгляд клопотання про відсторонення мера Ужгорода від здійснення посадових обов`язків відбудеться 19 вересня, о 14:00.

17 вересня 2018р.

Теги: відсторонення, посада, обов'язки

Коментарі

Вуву до адвоката 2018-09-19 / 18:00:08
Це ваша робота і ви хотіли бути адвокатом ... Чого тепер нарікаєте ?
Сидіти ... Чекати ... "Дуже важка робота" ... а всеж таки не лопатою махати.
А не подобається то йдіть на асфальтобетонний чи карєр.
А як спробуєте то тоді напишите ...а наразі нема яого ... скиглити.
І ... У вас адвокатів теж мабуть є адвокатська гільдія ... Так і працюйте щоб не було такого бардаку в судах.
Виставляйте вимоги щодо дотримання процесуального графіку і йіх дотримання . Good luck.

*** 2018-09-18 / 15:09:53
До адвоката.Пане, адвокат, при всій повазі. Є речі ,які реально вирішуються за 5-хвилин,згідно ДБН,проектів,Конституції! А ви розтягуєте справи на роки!

ужгородець 2018-09-17 / 23:35:55
Щедейка, коли принимав грошову оцінку землі Ужгорода в 2014 р то приписав півтора мільнона грн на ремонт вулиць ,а типирь усі підприємці в три рази булше платять за оренду землі. Але нико нехоче откривати кримінал.

Адвокат до Вуву 2018-09-17 / 23:00:45
Який ви розумний...може підете в адвокати? То зрозумієте як то - зайти в суд о 09.30, а вийти в 15.45. Бо суддя то зайнятий, то в нарадчу, а то біжить слухати справу "резонансні бо там активісти-громадськість...і пофіг, що старша жінка чи молода мама просидить з адвокатом весь день в суді...головне що справу резонансну розглянуть вчасно

Тарас 2018-09-17 / 22:10:15
Ваше ім’я

Знов Щедейка оберуть секретарем та. В.О голови і почнуться деребан , як у 2014 році . За 8 місяців влади він на хапав стільки грошей, що нікому не снилось. Колишній мер не встигав блокувати проекти гаражів на центральних площах та вулицях , зупиняти дії його злочинної роботи. Доречі саме він підставив владу підписавши доповнення до угоди по " Совиному гнізду" вже не маючи на це право бо був знятий з ціеі посади

Цімбора 2018-09-17 / 20:17:59
Богдане, скупий двічі платить. Унимай із жониного штримфля бабло і глядайся, бо пізнно буде.

Вуву 2018-09-17 / 20:09:08
Якщо адвокат не зявився на судове засідання ... То тут законодавчо все чітко повинно бути прописано і розписано ... Яку відповідальніст і адміністративну кару він понесе за зрив судового засідання.
Тоді адвокати будуть приходити вчасно ... так треба ... Бо коли питання буде стояти про позбавлення адвокатськойі діяльності .... !$€!
А до того часу це є базарний балаган ... Коли адвокат зриває ціле судове засідання і при цьому не несе ніякойі ні адміністративнойі ні кримінальнойі відповідальності. Це БАРДАК В СУДОВІЙ СИСТЕМІ.
На такого (кожного) адвоката повинен заводитиськкомпютерний кийс (файл) ... Куди повинні заноситись такі або інші (чи подібні) правопорушення пожитєво.
І вони (адвокати) повинні перед початком своєйі а.діяльності підписати меморандум що вони обізнані і поінформовані щодо свойіф а.функцій і обовязків ... І беруть на себе всю юр.відповідальність і зобовязання працювати без зловживпнь.

ріпка 2018-09-17 / 20:05:44
Богдан попросив Олежика, щоб той порішав з Олежиком
Придачук...Варіант безпрограшний(((

І.Волошин 2018-09-17 / 19:54:40
Хочеться обняти того прокурора Гаврилюка і поплакати з ним.

Вуву до судді 2018-09-17 / 19:51:45
Ооооо який ти розумний ... Твою мать.
А як один з двох адвокатів андрійіва не зявився на судове засідання то його закривають і переносять на інший термін.
І це при тому що другий адвокат є присутнім. Що це за така х*йня ?
Чого таких адвокатів адміністративно не карають ... Чого не позбавляють ліцензійі щодо йіх діяльності ... Коли вони без поважних причин роблять саботаж судового засіддання і в такий спосіб йіх зривають ... Переносять на інші терміни і затягують сам судовий процес і його кінцеве рішення.
Чому адвокатська практика ... така безкарна і законодавчо може так маніпулювати проведенням судових засідань (процесів) ???
Ps.
Особливо така практика є поширеною і вже ... "стала НОРМОЮ" ... в тих ситуаціях коли судять тих хто накрав мільйони і більше .
А тих хто вкрав велосипед судять швидко і легко.

СОНЯ 2018-09-17 / 19:43:12
Шкода цих діточок з прокуратури і себе мучать, і людей мучать, а результатів не має.

Олександр 2018-09-17 / 19:11:17
З такою прокуратурою як у Закарпатті, Андріїв може спокійно спати і ходити на роботу.

ужгородець 2018-09-17 / 19:00:33

Ось вже і челядь дякує на прощання.
Давай, Бодя, заповзай туди звідки виповз...
Краснодонців - Сторожниця - твій маршрут. Поки що.
А там побачимо...
Вже є у тебе один цімбор С.Крук, який на ЗО пообіцяв тобі носити сухарі. Хоча...
Краще сам собі, про всяк випадок, вдома посуши.

Іван 2018-09-17 / 18:59:02
Покурор не подав навіть апеляцію на смішну для Андріїва заставу 440 тис.грн., це все клоунада для піпла

Иван 2018-09-17 / 18:53:25
Не судите и судими не будете хто дав вам право

Иван 2018-09-17 / 18:51:45
Самый лучший мер ужгорода спасибо Богдан за реконструкцію города

Володя 2018-09-17 / 17:42:40
ст. 65
5. Особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.

Так, что у суда нету вариантов, кроме, как отстранить. Вопрос, надолго ли. Можна на неделю, а можно и на месяц, а можно и на два.

ужгородець 2018-09-17 / 17:38:18

Хоч би краєм вуха почути "стогни" адвокатів Андріїва у цьому судовому засіданні, як без Боді Ужгород занепаде і все зупинитися...(((

Суддя 2018-09-17 / 16:30:34
Прокурор доводить в суді вину, а не слідчий. Слідчий збирає докази та всі дії погоджує з прокурором.
Відсторонення від посади здійснюється на підставі ухвали суду терміном не більше 2-х місяців.

... 2018-09-17 / 16:22:11
Скільки років цим слідчим треба щоб розслідувати цю справу? Гадаю, що можна відсторонювати від посади, але на чіткий термін. Якщо слідство не доведе вини такої особи, санкції до слідчих мають бути жорсткими, як фінансові так і позбавлення волі

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18