Мера Ужгорода суд постановив взяти під варту, визначивши розмір застави у 440 тис грн

Щойно міському голові Ужгорода Богдану Андріїву було обрано запобіжний захід.

Мера Ужгорода суд постановив взяти під варту, визначивши розмір застави у 440 тис грн

Очільник обласного центру Закарпаття підозрюється у вчиненні ряду злочинів, а саме Привласнення, розтрата або заволодіння майном шляхом зловживання службовою особою службовим становищем (частина 2 статті 191 Кримінального кодексу України) та службове підроблення (частина 5 статті 191 ККУ).

Присутній на судовому засіданні підозрюваний причетність до вчиненого заперечив. Сторона захисту зазначила, що підозра, пред’явлена прокуратурою, є необґрунтованою, а ризики уникнення покарання за вчинене – відсутні. В свою чергу, прокурор просив суд обрати для підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зазначимо, що визначення розміру застави є обов’язковою умовою при обранні такого запобіжного заходу.

Зрештою, заслухавши доводи сторін, слідчий суддя обрав підозрюваному – меру міста Ужгород – запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у 440 тисяч  гривень, повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Довідка

Обрання запобіжного заходу це процесуальна дія, яка вчинюється слідчим суддею під час досудового розслідування, з метою запобігання спробам підозрюваного переховуватися від слідства та суду, знищення доказів, незаконного впливу на свідків кримінального правопорушення тощо.

При розгляді слідчим суддею такого клопотання не вирішується питання щодо винуватості особи й призначення покарання.

 

06 вересня 2018р.

Теги: варта, застава, Богдан Андріїв

Коментарі

Коля 2018-09-07 / 19:17:43


Микола Не будь болваном,я мав на увазі красивий як ПРАГА а ти зрівнив *** з палцем!


Лаура 2018-09-07 / 07:07:32
Підбором кадрів займається ДОЛАР. Професіоналізм, порядність і патріотизм безсилі перед ним...

пенсіонер 2018-09-07 / 06:36:12
Таке враження що в Закарпатті мери та голови РДА одні злочинці.
То може вже пора і Москаля попитати за якісний підбір голів адміністрацій, це ж його креатура.
Такого раніше не було та й мери так не крали і хоть щось робили.
Робіть ужгородці висновки перед виборами.

Лаура 2018-09-06 / 23:31:26
ГАНЬБА НА ЦІЛИЙ СВІТ ДЛЯ УЖГОРОДА!!!

Пенсіо 2018-09-06 / 21:20:31
Прокуратура ще ЖОДНОГО корупціонера чи хабарника не довела до реальноі міри покарання. Так що нема чого нервувати меру

Микола 2018-09-06 / 20:44:10
Якщо ти рівняешь Ужгород з Прагою ,по грошах , то зайди до спеців уяви що таке Прага ! Станьте мером та зроби Ужгород 5 міліониксом! Зрозуміло , що ти ображений та ходиш позаду усіх.

Коля 2018-09-06 / 20:28:37
Зробили великий ХУ.всі!!!
Злодії!
Сажати всіх!а не одного бо крали всі!стільки шо Ужгород би був як Прага як би не крали чорти галімі!

Тарас 2018-09-06 / 19:33:24
Деякі тут взялися за Рату та Погорелова ! Чому тому що вони не робили суєти а справлялись з обов'язками . Які кримінальні справи ? Де ? Скільки вони зробили в місті знають старожили, а ви молода роса, вовка смаженого не бачили! Андрііви це злодії вкрали АТП, землю від АТП на Краснодонців , закрили державні перевезення , самі заробляли .що вони зробили для водоканалу, теплокомунєнерго,стадіонами, парками - нічого ! Але це для Вас ! Яку дорогу нову зробити, де провели водопровода , нову каналізацію ????? Очисні ? Де побудували , школу , дитячий содок ? А ні де ! Покривати новий асфальт на існуючий - це не краса , а де лівньова каналізація ? Відкати !якщоб вибори відбулися сьогодні мер був би однозначно ужгородець ,на довершена хочу спитати у молоді - хто вклав у шашці Довженко ? Не знаєте - Ратушняк ! Хто побудував Боздошскій міст ? Ратушняк- Погорелов ! Не буду принижувати Вас у незнанні . Красити , білити, покривати зроблене з відкатами у 50 відсотків не може ужгородець ! Не йдіть на поводу у гнилісті ! Люблю вас ужгородці !

1937 2018-09-06 / 19:30:40
А почему мер Чопа до сих пор на свободе вместе со своим подельником Русиным. Ечсли уж Андреева отправили за решётку. то этих тоже надо окучивать туда же. СПРАВЕДЛИВОСТЬ ДОЛЖНА ВОСТОРЖЕСТВОВАТЬ!!!

ужгородець 2018-09-06 / 17:49:40

Колі

А якщо Бодя ще і Блюка здасть, то Ужгород взагалі лишиться без ігрових апаратів та значно зменшиться наркоти...

Коля 2018-09-06 / 17:48:30
Сталіна хочаб на один місяць вернути!
Плакала би і земля під їхніми ногами!
Тварі!
Як сажати Андрііва та тоді Всіх поголовно!
Ледида,рата,погорелов,ващука всіх злодіїв!
А Пороха казнити підарастичного шоколадного зайця!

ужгородець 2018-09-06 / 17:43:06

Колі

Рата з Погорєловим крали, коли Україні башляла Росія. Зараз Україні башляє Америка з Європою. Різницю відчуваєш?
Порох з Москалем із великим задоволенням не чіпали би Бодю, але МВФ бабла більше не дасть, якщо когось із "жирних" не закриють... Боротьба з корупцією, на жаль, почалася з Боді...

Але є надія, що він, співпрацюючи із слідством, здасть і Рату, і Погорєлова, і Ващука, і Ледиду, і т.д., хто грабував Ужгород, скуповуючи все за копійки.
Бодя з "Відра", не з БПП... Так що, і вовки будуть ситі, і вівці цілі. Поки що...

Свiй 2018-09-06 / 17:42:23
10000% правда!!!!!!

Коля 2018-09-06 / 17:41:32
Рата сидить?чи може Погорелов?
Як взялися за одного та вже треба всіх сажати,підняти архіви хто шо зробив і де діли державні гроші!наші гроші!!!Тварі всі до одного!Прокурор як брав гроші так і буде брати і не буде покараний ні один з них!

Вуйко 2018-09-06 / 17:41:18
Придуркуватi ужгородцi! Андрiiв зробив для вас бiльше

чим базарошi ратушняк i погорiлов! Хочете так так вам i треба!!!!!

Коля 2018-09-06 / 17:32:57
Да,супер все!но скажіть хоч один хто більше зробив як Андріїв для Ужгорода?
Рата,Погорелов?хто?крали всі і будуть красти всі і Андріїв крав і буде красти но хочь шось зробив для цього города!така в нас держава всі крадуть а людям пофіг,а зараз якійсь дібіл придумав вєбати Богдана і всі на нього.бо він вкрав,вкрав но зробив шось!а ці вкрали і забили болт в народ!!!

Степан Крук 2018-09-06 / 17:16:54
Не спішіть - вина Андріїва не доведена в судовому порядку. А рішення про відсторонення від посади нема, бо на цей час він є арештованим, одже відстороненим. Якщо вийде під заставу, тоді таке рішення може бути прийняте.

ужгородець 2018-09-06 / 16:50:34

Те, що за Андріїва внесуть заставу і не відсторонять від мерства, у мене, наприклад, нема жодного сумніву.
Цікаво інше, про що може на виконкомі чи на сесіях розчісувати громадянин, який ВЖЕ ОФІЦІЙНО В СУДІ підозрюється у привласненні, розтраті або заволодінні майном шляхом зловживання?
Яка ПОРЯДНА людина подасть йому хоча би руку?
Не кажучи вже про виконання будь-яких його розпоряджень, як мера?
Фартушок, Гомонай - ви ж не останні юристи в області, і розумієте, що таке невиконання злочинних наказів?
Ну, і скільки тепер залишиться тих підписантів під скандальним "мерським" проектом "липової алеї"?)))

Тончи 2018-09-06 / 16:25:15
Невже ви думаете, що у АндрIiвих нема 500 тисяч !А хто буде виконувати обов’язки! ???

Василь 2018-09-06 / 16:22:01