Гриценко звернувся до Садового із закликом про об'єднання

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко публічно закликав лідера партії "Самопоміч" про об'єднання.

Про це він заявив в ефірі одного із українських телеканалів.

"Ми приречені на те, щоб об'єднатись. Це єдиний правильний крок. Я запрошую, аби ми стали на одну платформу", - сказав Гриценко.

Він також додав, що отримав мандат на проведення перегов із "Самопоміччю" ще 16 місяців тому. За його словами у двох політичних сил є спільне бачення, як рухатися вперед:

"Я точно знаю із багатьох розмов з Андрієм Івановичем, із іншими представниками "Самопомочі", що у нас спільний біль за те, що відбувається в країні".

Нагадаємо, у травні до "Громадянської позиції" приєдналась політична сила "Альтернатива".

Партії "Народний контроль" Дмитра Добродомова та "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка створять спільну політичну платформу "Народна довіра".

Раніше повідомлялось, що позафракційний народний депутат та екс-глава секретаріату президента часів Віктора Ющенка – Віктор Балога очолить виборчий штаб кандидата в президенти лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

 

13 вересня 2018р.

Теги: Гриценко, Громадянська платформа, Садовий, Самопоміч

Коментарі

Горожанин 2018-09-14 / 22:30:00
Для мене Гриценко частина постколоніальної системи управління . І ми не забовязані когось підтримувати . ( голова фракції "Самопоміч " Березюк .

Степан Крук 2018-09-14 / 14:01:24
Схоже, що це не відмова. Скоріше торги

Степан Крук 2018-09-14 / 14:00:04
Цікаво, погуглю!

Горожанин 2018-09-14 / 13:46:13
Ха- ха .про шо я і казав .
"А чи готовий Гриценко підтримати "Самопоміч " на на
майбутніх виборах ? " - зустрічним питанням відповів Садовий ..

Степан Крук -Вуву 2018-09-14 / 11:49:03
На майбутніх виборах є одна фішка про яку чомусь не говорять. Це електорат Донбаса. Яким чином влада забезпечить виборче право цих громадян? Це має велике значення, бо вибори можуть бути визнаними нелегітимними. Рашенмудаки в першу чергу будуть не тільки кричати, але й визнавати вибори нелегітимними в міжнародних судах. Є ще Крим, бо він НАШ! Але Росія не допустить розгортання виборчих дільниць в Криму, а кримчани на материкову Україну не поїдуть....

Вуву 2018-09-13 / 23:04:38
Видається ще і така версія ... Що грищ за гроші від потроха спробує відтягнути на себе голоси від інших кандидатів ... З тим щоб низький рейтинг вальцмана був на більш рівному рівні... Щоб не сказати вищому .
Колись кучма для цієйі передвиборчойі цілі тримав ,комуністичне опудало" петю симоненка.
Хоча до того часу міг провести парламенську люстрацію і заборонити діяльність кпу. А нннет.
В результуті другий термін виграв кучманойід. А петя с. За вдячність від лисого данілича ... Довго сидів у вр. І дерибанив державні гроші ... Але ...
По важливих питаннях які були потрібні дкучманойіду ... фракція кпу "голосувала так як треба".
І хто тепер про це згадує і про здачу в аренду (криму) тбт військових баз в севастополі ... І скільки бабла він за це отримав від путлєра.?
І многая многая ....????

Степан Крук-Горожанину 2018-09-13 / 20:31:20
На додаток: не забувайте також, що за віком Москаль піде з посади голови ОДА, але головою облради може стати. Враховуючи тенденції посада голови облради буде вагомішою за губернаторську

Степан Крук 2018-09-13 / 20:23:48
Москаль до виборів залишиться.І буде тупо в своєму дусі використовувати адмінресурс на користь Порошенка. Згадайте, як голосували в облраді за голову - фотографували результати голосування кожного депутата на мобілку. Тиск на виборця буде грубий, ментовський! Врахуйте ще й ресурс Блюка, котрий буде також працювати на Пороха. В цьому контексті не поділяю думку активістів-оптимістів, що Андріїва відсторонять від посади, чи закриють в темницю. Андріїв також плідно попрацює на Москаля. Москаль (читайте Порошенко) не залишить обласний центр в період виборчої компанії без ручного лояльного діючій владі мера. Карною справою йому дали зрозуміти, як правильно треба себе вести і кому він зобовязаний за безкарність. На переправі коней не міняють! Якщо трапиться по іншому - нагадайте мені, що я був неправим...Але Балога може добряче попсувати Москалю і Ко плани...

Горожанин 2018-09-13 / 19:51:55
Хто би ни виграв вибори , Москаль і так і так уже піде . Діло ни в Москалі ... Думаю шо Садовий не піде на подтанцовкі до Гриценка . Щодо Гриценка , як я вижу він взагалі "губа не дура " . У Гриценка і у других опозиціонерів була домовленість , не займатись взаємознищенням .І ця домовленість була офіційно озвучена . На жаль Гриценко як "джентельмен " і офіцер грубо цю домовленість порушив .Сидить на мураєвському каналі і займається тим , чим займався в 2010 році .

Степан Крук -Горожанину 2018-09-13 / 14:06:49
Довожу до Вашого відома, що вже років 12 відійшов від активної громадської роботи і принципово не вхожу в жодну з громадських організацій чи партій. Причина: не хочу щоб моїми щирими стремліннями користувалися амбіційні карєристи. Це щодо присланих мені інструкцій. По сутті: якщо складеться трикутник Гриценко-Балога-Садовий, тоді в Закарпатті БПП та Москалю буде кампец! Це очевидно.

Горожанин 2018-09-13 / 11:48:36
Шо Степан Крук , ни кажу нові методички , кажу нові установки вам скинули ?
Із за таких ( противсіхів ) як Гриценко , в країні по нинішній день капає кровь , і відірвані території ....
Наряду з Яценюком один із визначних прлтивсіхів ....

Вуву 2018-09-13 / 11:48:10
Ну хто під когомусить тепер "лягати" ? Грищ під садового ... чи садовий під грища ?.
Грищ злодій. А садовий нездалий господарник .
Чи це два чоботи пара ?

Степан Крук 2018-09-13 / 10:55:40
Гарна ідея!

НОВИНИ: Різне

22:30
/ 5
"Закарпатський соловейко" Іван Попович потрапив у жахливу ДТП, співак у тяжкому стані в лікарні
21:24
Трамп підписав указ про посилення дотримання режиму санкцій проти РФ
21:21
Рада затвердила новий склад ЦВК
21:17
ВР розпустила ЦВК
13:23
/ 6
ВР зробила крок до закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО
19:55
/ 6
На Львівщині до повної деокупації території України заборонили весь російськомовний культурний продукт
17:28
Міністр оборони Великобританії відвідав українських військових на передовій
16:16
/ 2
Указ про припинення договору про дружбу з Росією набув чинності
19:02
/ 2
Уряд погодив з МВФ підвищення ціни на газ — Коболєв
10:48
/ 2
Екзархи Вселенського патріарха працюють "над уже вирішеним питанням – щоб процес надання автокефалії УПЦ розпочався"
10:23
/ 5
Вершбоу: новий статус України в НАТО заблокували не лише угорці
11:13
У НАТО не бачать можливості синхронізації України і Грузії на шляху до Альянсу
09:40
На Азовському морі створюють базу ВМС України
09:21
/ 3
У Путіна "телевізійно" зупинили Кирила і синод РПЦ від розриву з Константинополем
12:06
/ 22
Кирил зібрав синод РПЦ і припиняє згадувати патріарха Варфоломія під час богослужіння
11:52
/ 1
Україна та ЄС підписали угоду на мільярд євро кредиту
19:00
/ 4
Угорщина вважає голосування в Європарламенті недійсним, готує оскарження
18:09
США готові допомогти Києву озброєнням у зв'язку із агресією РФ у Азовському морі
14:54
Європарламент підтримав введення санкцій ЄС проти Угорщини
06:16
/ 9
Запровадження санкцій ЄС проти Угорщини неминуче - доповідач Європарламенту
17:51
/ 9
РПЦ погрожує розірвати відносини з Константинополем, якщо УПЦ отримає автокефалію
02:38
/ 1
В УПЦ МП назвали "грубим порушенням" призначення Вселенським патріархом екзархів в Україні
20:04
/ 8
Підготовка до автокефалії: Вселенський патріархат зробив два призначення в Києві
08:14
Надання Томосу незворотнє, але Кремль задіяв потужні важелі спротиву – АП
10:15
/ 2
В Україні немає політика, якому б довіряли громадяни
» Всі новини