Гриценко звернувся до Садового із закликом про об'єднання

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко публічно закликав лідера партії "Самопоміч" про об'єднання.

Про це він заявив в ефірі одного із українських телеканалів.

"Ми приречені на те, щоб об'єднатись. Це єдиний правильний крок. Я запрошую, аби ми стали на одну платформу", - сказав Гриценко.

Він також додав, що отримав мандат на проведення перегов із "Самопоміччю" ще 16 місяців тому. За його словами у двох політичних сил є спільне бачення, як рухатися вперед:

"Я точно знаю із багатьох розмов з Андрієм Івановичем, із іншими представниками "Самопомочі", що у нас спільний біль за те, що відбувається в країні".

Нагадаємо, у травні до "Громадянської позиції" приєдналась політична сила "Альтернатива".

Партії "Народний контроль" Дмитра Добродомова та "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка створять спільну політичну платформу "Народна довіра".

Раніше повідомлялось, що позафракційний народний депутат та екс-глава секретаріату президента часів Віктора Ющенка – Віктор Балога очолить виборчий штаб кандидата в президенти лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

 

13 вересня 2018р.

Теги: Гриценко, Громадянська платформа, Садовий, Самопоміч

Коментарі

Горожанин 2018-09-14 / 22:30:00
Для мене Гриценко частина постколоніальної системи управління . І ми не забовязані когось підтримувати . ( голова фракції "Самопоміч " Березюк .

Степан Крук 2018-09-14 / 14:01:24
Схоже, що це не відмова. Скоріше торги

Степан Крук 2018-09-14 / 14:00:04
Цікаво, погуглю!

Горожанин 2018-09-14 / 13:46:13
Ха- ха .про шо я і казав .
"А чи готовий Гриценко підтримати "Самопоміч " на на
майбутніх виборах ? " - зустрічним питанням відповів Садовий ..

Степан Крук -Вуву 2018-09-14 / 11:49:03
На майбутніх виборах є одна фішка про яку чомусь не говорять. Це електорат Донбаса. Яким чином влада забезпечить виборче право цих громадян? Це має велике значення, бо вибори можуть бути визнаними нелегітимними. Рашенмудаки в першу чергу будуть не тільки кричати, але й визнавати вибори нелегітимними в міжнародних судах. Є ще Крим, бо він НАШ! Але Росія не допустить розгортання виборчих дільниць в Криму, а кримчани на материкову Україну не поїдуть....

Вуву 2018-09-13 / 23:04:38
Видається ще і така версія ... Що грищ за гроші від потроха спробує відтягнути на себе голоси від інших кандидатів ... З тим щоб низький рейтинг вальцмана був на більш рівному рівні... Щоб не сказати вищому .
Колись кучма для цієйі передвиборчойі цілі тримав ,комуністичне опудало" петю симоненка.
Хоча до того часу міг провести парламенську люстрацію і заборонити діяльність кпу. А нннет.
В результуті другий термін виграв кучманойід. А петя с. За вдячність від лисого данілича ... Довго сидів у вр. І дерибанив державні гроші ... Але ...
По важливих питаннях які були потрібні дкучманойіду ... фракція кпу "голосувала так як треба".
І хто тепер про це згадує і про здачу в аренду (криму) тбт військових баз в севастополі ... І скільки бабла він за це отримав від путлєра.?
І многая многая ....????

Степан Крук-Горожанину 2018-09-13 / 20:31:20
На додаток: не забувайте також, що за віком Москаль піде з посади голови ОДА, але головою облради може стати. Враховуючи тенденції посада голови облради буде вагомішою за губернаторську

Степан Крук 2018-09-13 / 20:23:48
Москаль до виборів залишиться.І буде тупо в своєму дусі використовувати адмінресурс на користь Порошенка. Згадайте, як голосували в облраді за голову - фотографували результати голосування кожного депутата на мобілку. Тиск на виборця буде грубий, ментовський! Врахуйте ще й ресурс Блюка, котрий буде також працювати на Пороха. В цьому контексті не поділяю думку активістів-оптимістів, що Андріїва відсторонять від посади, чи закриють в темницю. Андріїв також плідно попрацює на Москаля. Москаль (читайте Порошенко) не залишить обласний центр в період виборчої компанії без ручного лояльного діючій владі мера. Карною справою йому дали зрозуміти, як правильно треба себе вести і кому він зобовязаний за безкарність. На переправі коней не міняють! Якщо трапиться по іншому - нагадайте мені, що я був неправим...Але Балога може добряче попсувати Москалю і Ко плани...

Горожанин 2018-09-13 / 19:51:55
Хто би ни виграв вибори , Москаль і так і так уже піде . Діло ни в Москалі ... Думаю шо Садовий не піде на подтанцовкі до Гриценка . Щодо Гриценка , як я вижу він взагалі "губа не дура " . У Гриценка і у других опозиціонерів була домовленість , не займатись взаємознищенням .І ця домовленість була офіційно озвучена . На жаль Гриценко як "джентельмен " і офіцер грубо цю домовленість порушив .Сидить на мураєвському каналі і займається тим , чим займався в 2010 році .

Степан Крук -Горожанину 2018-09-13 / 14:06:49
Довожу до Вашого відома, що вже років 12 відійшов від активної громадської роботи і принципово не вхожу в жодну з громадських організацій чи партій. Причина: не хочу щоб моїми щирими стремліннями користувалися амбіційні карєристи. Це щодо присланих мені інструкцій. По сутті: якщо складеться трикутник Гриценко-Балога-Садовий, тоді в Закарпатті БПП та Москалю буде кампец! Це очевидно.

Горожанин 2018-09-13 / 11:48:36
Шо Степан Крук , ни кажу нові методички , кажу нові установки вам скинули ?
Із за таких ( противсіхів ) як Гриценко , в країні по нинішній день капає кровь , і відірвані території ....
Наряду з Яценюком один із визначних прлтивсіхів ....

Вуву 2018-09-13 / 11:48:10
Ну хто під когомусить тепер "лягати" ? Грищ під садового ... чи садовий під грища ?.
Грищ злодій. А садовий нездалий господарник .
Чи це два чоботи пара ?

Степан Крук 2018-09-13 / 10:55:40
Гарна ідея!

НОВИНИ: Різне

06:29
/ 10
Понад 50 громадських організацій занепокоєні позицією Зеленського щодо медичної реформи
06:25
"Совпадениє": Вже третій суд став на сторону Коломойського у справі Приватбанку
16:45
/ 2
OCCRP: Коломойський з Боголюбовим вивели $5,5 млрд із Приватбанку через Кіпр
08:06
/ 8
"Схеми" спіймали Зеленського на брехні про відсутність його поїздок в РФ під час війни
08:44
/ 17
Медведчук розповів, що Путін готовий запропонувати Зеленському за угоду по Донбасу дешевий газ і інвестиції з РФ
08:17
/ 5
Наймаразматичніші "правки" до закону про квоти подавав "Квартал 95" - Сюмар
08:12
Росія заборонила експорт нафти та бензину до України
08:07
/ 1
Зеленський хоче вивчити проект закону про мову і виступає за збереження російської на ТБ
09:58
/ 1
Олігарх Коломойський в разі перемоги Зеленського хоче повернуся в Україну
09:55
Юрист Коломойського-Зеленського,ощо потрапляє під люстрацію, таємно зустрічався з головою КС - "Схеми"
09:35
Чоловік, який намагався підірвати співробітника розвідки, живий і є російським диверсантом
08:42
/ 15
Зеленський одноосібно оголосив про початок розповсюдження квитків на "дебатне" шоу на стадіоні
08:23
/ 2
Суд скасував арешт та розшук українофоба Шарія
21:48
Росія остаточно ізолює свій інтернет
21:25
Рівень схвалення Сталіна серед росіян побив рекорд
09:24
/ 7
Савченко і Рубана випустили з-під варти у залі суду
09:10
18% словаків хочуть більш проросійської зовнішньої політики
05:51
/ 20
Зеленський проігнорував 4 повістки в 2014-2015 роках – Міноборони
19:40
Україна почала експорт газу в напрямку Угорщини
08:31
/ 10
"Схеми": За пару років Зеленський 13 разів літав до міст, де живе Коломойський
08:13
Судді Антикорупційного суду склали присягу (СПИСОК)
08:43
/ 3
Коломойський у суді вимагає повернути йому акції Приватбанку
05:41
/ 102
У Зеленського заявили, що він більше не буде здавати ніяких аналізів
16:46
/ 4
Угорщина викликала посла України через заборону в’їзду лідеру союзу угорців Румунії
08:07
/ 10
Гриценко після зустрічі з Зеленським: "Ні, не готовий"
» Всі новини