На набережній Незалежності в Ужгороді сьогодні тривало протистояння влади і громадськості (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні влада обласного центру Закарпаття за посередництвом підрядника-монополіста ТОВ "КБК" спробувала розпочати роботи з реконструкції набережної Незалежності.

На набережній Незалежності в Ужгороді сьогодні тривало протистояння влади і громадськості (ФОТО, ВІДЕО)

Попри запевнення міського голови Богдана Андріїва, що роботи вестимуться виключно вручну, набережною курсував грейдер, який зламав гілку однієї з лип, а при встановленні дерев'яної огорожі працівники просто розкололи і викинули андезитовий бордюр, який їм заважав.

"Активісти викликали поліцію, проводяться слідчі дії. Заступник міського голови В.Гомонай намагається заспокоїти людей, переконуючи, що жодних порушень не має і паркан тимчасово буде знятий", - інформує правозахисник Віталій Грегор, який опублікував у Фейсбуку світлини та відео з місця конфлікту влади та громадськості Ужгорода.

На захист набережної стали навіть школярі, які з власної ініціативи написали і закріпили на огорожі відповідний плакат.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, учора активісти отримали інформацію, що влада Ужгорода готується до силового сценарію початку реконструкції набережної Незалежності.

А в історичному ареалі Ужгорода таки завершили скандальну реконструкцію з добудовою двох поверхів.

10 вересня 2018р.

Теги: набережна, реконструкція, Гомонай

Коментарі

Конюх 2018-09-11 / 15:52:12
Бордюри старі камяні саме цікаве в цій історії.Хто вміе ворушити мозком,той зрозуміє(ревставрацій зуд)нашої влади ,фіксуйте все знадобиться після зміни влади.....

Вуву 2018-09-11 / 07:46:08
Цікаво а як живуть батьки мера "конюха".?
В яких умовах ... чим володіють ?
Ну так ... Просто хочеться знати ???

Пенсіонеру 2018-09-11 / 07:42:45
От власне . Що карпатська січ ні тоді нічого не зробила і зараз нічого не робить. А могла б . Вийти і підтримати і не обовязково кричалками.

пенсіонерові 2018-09-11 / 07:23:51
Неборе, яке бабло? Там прокурорський швондер Пересоляк був рівно як глядач на одному мітингу. І більше його не було видно - ні на початку, ні в процесі. Нема там нічийого інтересу. Його бачиш лиш ти зі своєю схибленою уявою.

пенсіонер 2018-09-11 / 06:50:45
Причім тут патріотизм, де б'ються за бабло, де повинні втрутитися правоохоронні органи та суд?
Що Карпатська січ обирала ужгородцям мера? Коли продавалися за 200-500 гривень, не бачили кого обирають?
А тепер завили, то не закінчив, це почав.
Не вмішуйтеся панове в господарську діяльність, не ваше це.
Рата через Пересоляка спровокував ситуацію, і тепер містяни зайняті темою, що в першу чергу ремонтувати, Набережну чи Капушанську. Все місто треба ремонтувати, бо перетворили в свинарник.
Андріїва, якщо докажуть, що злодій, обов'язково на нари, а з ним і тих, що поховалися в нього за спиною - Волошиних, Бровдіїв та інших.

Вуву 2018-09-11 / 05:13:41
Господи прости ... Але чому ... Чому карпатська січ стойіть осторонь.?
Чому не виказують свою громадянську чи свідомо патріотичну позицію.
Називайте це як завгодно .
Аууууу Деяк !!!

Дід Панас 2018-09-11 / 01:22:26
http://************.com/2018/09/10/aktivisti-nazvali-top-korupcijnix-vitrat-miskogo-golovi-uzhgoroda/
Активісти назвали топ корупційних витрат міського голови Ужгорода

Дід Панас 2018-09-11 / 01:19:47
Тому, кого ДІСТАЛИ!!!

Саме такі як ти і дістали! Ремонт набережної тобі потрібен? Набережна тобі кричить?? А ти по місту пройдись! Місто тобі не кричить – доремонтуйте мене! Шумна тобі не кричить? Петефі тобі не кричить? Капушанська с Можайкою тобі не кричать? Тобі цих недоробок замало? Тобі ще і набережну потрібно в такому стані як Шумна? Пройдись пішки посеред Шумної, від повороту на Електрозаводську до воріт ФМК і подивись, яких на встановлених бордюрах кусків не хватає! Бордюри встановлені так, що ці куски знаходяться якби знизу і коли дорогу заасфальтують, то їх якби і не буде видно. Але ж вони є і вони є уже зараз! А що з ними буде через 5-10-15-20 років? Знову будеш кричати - відремонтуйте мене?! Чи зразу кошти меру перерахуємо, бо йому коштів за перевезення замало?
Пропонуєш прийти? Прийди. І тобі із задоволенням плюнуть в твою замовну пику!

Микола 2018-09-10 / 23:59:40
три тижні стоїть скандал а великий юрист Гомонай ще дупля не ріже в правових нюансах ремонту.

Zero the Hero 2018-09-10 / 23:49:01
Гомоннай Василь Васильович - молодець !!!!!

Вуву 2018-09-10 / 21:49:52
Тому що нижче ... Перед тим як на когось плюватись ... Треба добре подумати.
Бо люди які проти такойі деструкціі (тбт. "Ремонту") вже навчені гірким досвідом поритваних вулиць і тротуарів ... Понищених памяток історійі і культурнойі спадщини міста і області.
Так далі бути не може.!

Віталій 2018-09-10 / 21:49:01
‼️Битва за набережну Незалежності в Ужгороді продовжилась. Влада VS громадськість - 0:1.
#SaveNabka #SaveUzhhorod

Вуву 2018-09-10 / 21:43:01
Нажаль ... Але наразі в нашій державі ПОВНИЙ БАРДАК І БЕЗЗАКОННЯ.
Таке враження наче ніяких законів ... для бариг що у владних кабінетах ... Просто не існує.

ДІСТАЛИ!!! 2018-09-10 / 21:43:01
Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін

Ivan 2018-09-10 / 20:59:33
Троли проплачени комунистычни активисты

прокурВор 2018-09-10 / 20:36:41
Не пилуйте так. Ще торгуємося. На ціні з Богданом Євстахієвичем ще не зійшлися

Слідчий відділ 2018-09-10 / 20:28:24
Прокурор Закарпатської області клопотання про відсторонення Б. Андріїва буде подано до суду? Чи будете і далі гратися з ним і з нами : подам - не подам

Прокурор 2018-09-10 / 20:20:05
Є якийсь закон у цій державі, чи ні?

НОВИНИ: Соціо

23:58
/ 2
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 7
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
» Всі новини