На набережній Незалежності в Ужгороді змонтували загороджувальний паркан і пригнали грейдер (ФОТО, ВІДЕО)

Про таке повідомляють активісти, що намагаються захистити набережну Незалежності в Ужгороді від злочинної реконструкції, а липову алею - від імовірного знищення внаслідок будівельних робіт.

На набережній Незалежності в Ужгороді змонтували загороджувальний паркан і пригнали грейдер (ФОТО, ВІДЕО)

На набережній Незалежності сьогодні зранку з'явився загороджувальний паркан, змонтований зі щитів. Фото з місця подій оприлюднюють у соціальних мережах активісти, що намагаються захистити набережну від проштовхуваного тиском міською владою "ремонту".

Крім того, на набережну знову, вочевидь, силами підрядника, пригнали грейдер. Тут же складована бруківка, якою мають намір мостити набережну Незалежності.

Разом із тим, інформовані про можливий силовий сценарій початку будівельних робіт на набережній, сюди прибули активісти, що намагаються унеможливити її "реконструкцію" із "освоєнням" бюджетних коштів. 

10 вересня 2018р.

Теги: щити, паркан, грейдер, набережна

Коментарі

Вуйко 2018-09-11 / 10:43:23
П.....си!

пмж 2018-09-10 / 23:03:29

до дістали!!!

Хлопче, що вже мало биків-охоронців з Краснодонців, треба ще тітушок 500 гривневих підтягнути? Чи мукачівська братва з "Антаріса" Блюка має свою шістку Бодю приїхати підтримувати?
Ти цих мордоворотів "шановними ужгородцями" називаєш?)))

ДІСТАЛИ!!! 2018-09-10 / 22:34:55
Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін

пмж 2018-09-10 / 19:15:12

Читателю

Мужик, если ты"не в курсе", то ступай себе дальше по постам этого сайта, где ты хоть что-то понимаешь...
Смысл комментировать то, где ты ничего путного сказать не можешь?
Кроме хрень, типа "засучите рукава"... вместо Андреева ЗА ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ДЕНЬГИ? Которая подходит под любой пост об этом барыге, который СЕГОДНЯ уже находится под залогом в суде за растрату бюджетных средств.

Я не активист, и нахожусь за тысячу км от Ужгорода. Но я искренне поддерживаю эту акцию, которая мешает разрушать родной мне город далеким от чести и совести заперевальным базарным барыгам. У которых к тому же "крыша" вообще из Мукачева.

Для "титушки" 2018-09-10 / 19:13:07
В криминале петушиный окрас это красный! А черный и темносиний воровской . Так что подвяжи метлу.

??? 2018-09-10 / 19:00:22
Читатель, а що саме мають робити активісти, "засукавши рукава"?

І чим мають займатися такі, як ви, "пасивісти", окрім ображати інших?

Читатель 2018-09-10 / 18:33:11
Прошу простить - я не в курсе всего, но кроме тупого воя от "активистов", никакого толку! Простите, активисты пукают громко, пукают... А что толку, от их пуканья???? Кто-то из них засучил рукава, и взялся "делать, как надо"?

Круку 2018-09-10 / 17:35:16
Чому активісти мають звертатися з позовом? У нас є прокуратура, яка справно отримує зарплатню з наших податків.

Титушка 2018-09-10 / 15:01:53
Почему у Боршовского рубашка в такой петушиный раскрас?

констатація 2018-09-10 / 14:59:04
Все обмежилося вихлопом у Фейсбуку. Диванні бійці-ліберасти не златні до активних дій.

Степан Крук 2018-09-10 / 14:40:36
Поважаю думку активістів. Але, якщо вони вважають свою позицію вірною, а реконструкцію набережно незаконною то чому б не звернутися із цивільним позовом до суду і в судовому порядку припинити цей ремонт? Тим паче, що серед них є й юристи...

Олександр 2018-09-10 / 14:00:18
Хочу звернутись до людей, які приїхали жити в Ужгород з інших регіонів України. Не звертайте увагу на проросійсько-комуністичних виблюдків, які вдають із себе заклятих закарпатців, русинів, і розказують кому куда їхати, що робити і як говорити, ображаючи інші області України, цим самим воюючи проти українського народу, оскільки роблять розбрат. Тут порада одна, просто бийте у чоло і робіть каліку. Може стати таке, що після того, як Ви дали такому бику у чоло, він стане краще мислити, то Ви просто мізки йому поправили ;-)

Ivan 2018-09-10 / 13:35:26


Видалено низку коментарів, написаних з однієї ай-пі адреси під різними ніками з метою створення ілюзії широкої підтримки "реконструкції"


земляку 2018-09-10 / 13:29:00
В Конюхові, звідки приїхав Андріїв, взагалі не має вигрібних ям, там до лісу бігають по великому. Тому їх називають "срайликами"

Ужгородка 2018-09-10 / 13:26:43
Потрібно щоб прокурор Гаврилюк одягнувся у генеральську форму і пробігся по набці тримаючи над головою карний кодекс, вимагаючи іменем закону припинити ці роботи. Може хоч тоді Андріїв і його робітники злякаються прокурора.

земляк 2018-09-10 / 13:13:27
Дивні, однак - ужгородці...

В "європейському" місті десятки надважливих проблем, які потребують нагального вирішення. Цікаво, чи знають активісти й інші небайдужі жителі "другого Парижу", скільки земляків ще продовжують ходити у вигрібні ями?

Далі, більше. Сміттєзвалище вже скоро "накриє" міське кладовище "Барвінок", а про, наприклад чи не головний атрибут цивілізації - крематорій... ніхто навіть не піднімає питання.

Ще таке. До яких пір столиця найзахіднішої області "унікального" Закарпаття, яке межує аж із 4-ма країнами Євросоюзу, виливатиме власні фекалії вкупі з дощовою каналізацією... в річку?

Іветта 2018-09-10 / 13:12:59
Люди! Що робиться? Міський голова нехтує думкою містян, потрібно на набережній зберетись і перешкодити цьому зухвальству.

Степан Крук 2018-09-10 / 13:11:21
З 13.00 до 14.00 к.ч. - обідня перерва. На "набці" також. Приємного всім апетиту! А після обіду яка робота?

Степан Крук - прокурору 2018-09-10 / 13:07:37
Знімуть прокурора, посиплеться набережна???

Йончі 2018-09-10 / 13:06:06
Це не прокурор, а ЛОХ, даже Андріїв поклав на нього з прибором. плював Андріїв на підозри недопрокурора. Позор прокуратурі!

НОВИНИ: Соціо

15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
» Всі новини