Ужгородські "нашоукраїнці" звинуватили БЮТ у брехні заради піару

Події довкола Ужгородської міськради сколихнули Ужгород. Увага мешканців міста і області прикута до ситуації, яка значною мірою визначатиме розвиток обласного центру Закарпаття на ближчі роки. Тому поведінка кожного з ужгородських політиків і політичних сил, які вони представляють, у ці дні має бути особливо зваженою і відповідальною.

Ужгородські "нашоукраїнці" звинуватили БЮТ у брехні заради піару

В цьому контексті Ужгородська організація партії "Наша Україна", фракція "Наша Україна" в Ужгородській міськраді висловлюють обурення з приводу дій і висловлювань деяких політиків, що представляють в Ужгороді Блок Юлії Тимошенко – політичне об'єднання, яке на загальноукраїнському рівні позиціонує себе як союзника "Нашої України".

Зокрема, вчора ужгородська організація партії "Батьківщина" в авральному порядку поширила в ЗМІ так би мовити "уточнений" прес-реліз за наслідками прес-конференції свого керівника пана Василя Гнатківа. В цілому текст цієї інформації є очевидною спробою пом'якшити попередні різкі висловлювання пана Гнатківа, який заявив про намір БЮТу найближчим часом ініціювати референдум про зняття з посади міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка, діяльність якого він назвав «антиужгордською».

Відмовлятися чи ні від власних слів і намірів – це, очевидно, справа самого БЮТу. Але використовувати в якості самореклами очевидну брехню мало б бути не до лиця відповідальним політикам.

Зокрема повною брехнею і нісенітницею є наступні слова, поширені в прес-релізі, відповідно до яких міська оранізація БЮТ висловила своє "несприйняття дій фракції "Наша Україна" в міській раді, котрі спрямовані на підтримку більшості під головуванням С. Ратушняка і непрозорий розподіл комунальної власності і земельних ділянок".

У зв’язку з цим "Наша Україна" хоче нагадати пану Гнатківу і очолюваній ним організації, що саме "нашоукраїнці" Ужгорода були і залишаються далі ініціаторами і прихильниками створення в Ужгородській міськраді демократичної коаліції. Підготовлений нами проект коаліційної угоди, а також Меморандум прозорості дій ужгородської влади вже два роки залишаються без відповіді з боку фракції БЮТ у міськраді. І саме фракція БЮТ стала учасником неформальної провладної більшості в міськраді, прямо підтримуючи діяльність, яку тепер називає "антиужгородською".

Позиція "Нашої України" в питанні щодо прозорого розподілу земельних і майнових ресурсів Ужгорода була неодноразово публічно задекларована і підтверджена діями в міськраді, чого не скажеш про позицію БЮТу, представники якого очолюють бюджетну та земельну комісії міськради, а також Управління майнової політики.

І саме у фракції БЮТ, а не в "Нашої України" виникли проблеми з участю її представників у непрозорому розподілі земельних ресурсів, за що обласне керівництво БЮТу змушене було навіть показово виключити з партійних рядів більшу частину своїх депутатів міськради.

Існує народна мудрість: "Неправдою світ перейдеш, та назад не повернешся". Ужгородська "Наша Україна" радить авторам вищезазначеної заяви хоч інколи прислухатися до народу, а не лише прикриватися авторитетом своєї лідерки Юлії Тимошенко для реалізації власних меркантильних інтересів.

Ужгородська міська організація партії "Наша Україна"
08 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

Вуйко 2008-02-14 / 16:58:00
Всі ви одним миром мазані.

я 2008-02-14 / 10:03:00
Рата з Сербайлом злодії, що разом розкрадали ужгородську землю, а тепер хочуть це скрити!

Вуйко 2008-02-13 / 13:24:00
Попіаритися БЮТ-івці і люблять і вміють. На партайгеноссе орієнтуються.

сергей 2008-02-12 / 17:51:00
Бютовские шавки Любка и Шекета, и ратушняковские - Подебрий и Федченко засрали уже весь нет

ВДВ 2008-02-12 / 15:23:00
Камуфляжник :). Ти коли дивишся в зеркало, то бачиш orange . На лице класичний випадок роздвоєння особистості, але дуже важкий і запущений. Хоча ні. Роздвоєння особистості можливе, якщо така особистість є, а якщо її немає -то немає і чому роздвоюватись. Прикрий випадок, нічим не можу допомогти друже.

Камуфляжник :) 2008-02-11 / 15:21:00
orange, вы зря пропускаете другие интересные моменты этого интервью:
Вопрос: Як Ви ставитеся до заяви Ужгородської «Батьківщини» про збір підписів для проведення референдуму про недовіру Ужгородському міському голові Сергію Ратушняку? (Павло Федака, фракція БЮТ в Ужгородській міськраді, "Трибуна")Ответ: – Це чистої води провокація.... Ганебно виглядає заява самозванця, барвівського холуя і прислужника, людини, яка собачої будки не вчинила в своєму житті...

orange 2008-02-11 / 11:31:00
"Пане Гнатків і іже з ним, ... Фракція БЮТ в Ужгородській міській раді підтримувала і буде підтримувати міського голову, які б провокації проти нього не чинилися за вашої участі."(Павло Федака, фракція БЮТ в Ужгородській міськраді, "Трибуна")


Ну що пане Гнатків, хто в більшості і землю дерибанив, "НУ", чи, все-таки, БЮТ?:)

Трактор 2008-02-11 / 09:34:00
Да-а-а-а-уж!

Важді мйестнава разліва да лічнава автарітйета ЮВТ савйершйенна нйе датйагівайут.

Мйелката!

Камуфляжник :) 2008-02-11 / 00:20:00
Нейтральний Дапошливи, "результати минулорічних виборів до ВР України" говорят исключительно о личном рейтинге ЮВТ, слегка подпорченном в Ужгороде жадностью местных бютовцев. Вот так:)

Дапошливи 2008-02-10 / 23:49:00
Камуфляжник :) . Друже! Як я бачу, так ви дійсно нишпорка. Ваша не скромна персона встигає в усі закоулки інтернету. Хоббі "вільної" людини, нічого не скажеш. Найкрасномовнішше про авторитет БЮТу в Ужгородві говорять результати минулорічних виборів до ВР України. Крапка.

Нейтральний 2008-02-10 / 23:26:00
Камуфляжник:), шось від тебе заказухою воняє...:)

капітан Жеґлов 2008-02-09 / 13:56:00
Бютівські злодії разом з ратою розворували півужгорода. тому тепер і прикривають головного злодія своїм голосуванням під мерією. там на площі було видно всю ратовську злодійську більшість

Камуфляжник :) 2008-02-09 / 12:29:00
Я не могу знать всё. Кроме того, меня всё и все и не интересуют. Интересны с точки зрения происходящих процессов исключительно ключевые персоны и их поведение, влияющее на эти процессы. В контексте той ситуации, которая сейчас сложилась в городе, могу указать только на крайне глупое (извините за резкость) поведение ужгородского БЮТ, лидера которого - Гнаткива - похоже просто понесло. Если бы весь ужгородский БЮТ, в том числе и Сербайло, не был, как я уже говорил, по уши вымаран в ужгородской земле, поведение Гнаткива, возможно, и было бы политически оправдано. Не думаю, что, скажем, НУ владеет меньшей информацией по земельным вопросам в горсовете, чем владею я, простой смертный, не вхожий "в святая святых" ужгородской власти. Могу только себе представить, что может случиться, если "нашеукраинцев", в ответ на провокативное поведение Гнаткива в отношении НУ, вдруг информативно понесёт. Вот будет весело!:)


Весело будет даже в том случае, если какой-то сопливый, неумны и неугомонный бютовец, решивший в целях саморекламы и рекламы БЮТа на Репортёре попользоваться моим ником и моим авторитетом, не остановится.

Могу и я вразнос пойти. Адресно по БЮТу, по Сербайло, по ещё некоторым персоналиям...

Надо?:)

Колобок 2008-02-08 / 23:15:00
Класна тьолка ця ЮВТ! А от БЮТ це, вибачте, партія, чи фанклуб Юлії Тимошенко?

Нишпорка 2008-02-08 / 23:15:00
Обізнаному камуфляжнику.

Так може скажеш хто із нинішних міських "революційних" депутатів або членів їхніх родин не прихопив земельки за останні роки. Напевно. один-єдиний Диба, оскільки з Ратой в них давня взаємна "симпатія"...


А як щодо списків? Може таки оприлюднити офіційну чергу і прізвища тих, хто отримав землю "волею його величності Рати"? Так хто з Вас панове депутати найбільш помаранчевий? Де ваша обіцяна демократія і прозорість?

orange 2008-02-08 / 20:19:00
БЮТ одним ротом кричить що Рата вор, а інші бютовці йдуть під мерію голосувати за його маразматичні заяви. Чому?


Всі, хто голосував за заяву Рати під мерією і є членами його більшості, і дерибаншиками. БЮТ голосував? Голосував. НУ голосувала? Наскільки я знаю ні. Вот і відповідь для мислячих

Камуфляжник :) 2008-02-08 / 19:46:00
Нишпорка, ты чего так взбудоражился? Никто ж не говорит что ты не прав. Если есть факты, так давай. И чем больше, тем интереснее. И по всем. Я вот только думаю, что пример одной Курнат (даже если это правда) вряд ли обязательно бросит тень на всех остальных "нашеукраинцев". К тому же я, например, точно знаю, где находятся участки принципиального лидера БЮТ Андрюши Сербайла, оформленные на подставных лиц. Но, наверное, чуток повременю с засветкой. Пусть сначала глупый Гнаткив выговорится, а потом уже в ход можно будет пускать тяжёлую артиллерию.

Нишпорка 2008-02-08 / 19:16:00
Ха! Та ви що? НСНУ недоторкана? І землю депутати не брали???! І під Рату не лягали? А за які такі "звершення" пані Ольга Курнат (КУН-конгрес українських націоналістів)для свого сина виборола під час свого міського депутатства шматочок земельки дл ясвого синка-студента Ярослава? Невже чоловік, що працює в Англії недостатньо забезпечує родину? Тільки не треба про чисті руки!!! Набридло. Знаю людей які вже по кілька років сумлінно очікують своєї черги, але дерибан від Рати ролять всі міські депутати. Ціна патріотизму в ужгородському варіанті - "шаровий" шматочок земельки у кілька соток... Хто опублікує список претендентів на отримання земельних ділянок в Ужгороді? І скільки з них отримується поза чергою?

бонди 2008-02-08 / 17:43:00
А психіатричну експертизу Гнатків проходив?

сергей 2008-02-08 / 15:28:00
Качественное заявление. Не то что Гнаткивский сумбур

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 11
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:56
На час карантину місцеві ради на Закарпатті запроваджують засідання у режимі онлайн
14:21
В Україні 97 випадків захворювання на коронавірус
13:55
/ 3
У Мукачеві для медичних працівників запустили спецрейси
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
14:20
/ 4
Аваков анонсував жорсткіші обмеження, наполягає на "повному карантині"
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
05:07
/ 19
В Ужгороді Нацкорпус і ветерани палили фаєри під стінами ГУ НП
20:22
/ 5
У депутата з Широкого "засвітилися" акції мільярдних компаній (ДЕКЛАРАЦІЯ)
16:03
/ 28
ТОП-5 фейків угорської пропаганди про "утиски" нацменшин в Україні (ДОКУМЕНТ)
04:33
/ 19
"Русинка" Путіна: Тетяна Поп
04:47
/ 8
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
» Всі новини