Псевдоактивісти Ратушняка форсують питання арешту мера Ужгорода. Прокуратура погодила тримання під вартою строком на 2 місяці (ВІДЕО)

Процесуальним прокурором погоджено клопотання про обрання меру Ужгорода Богдану Андріїву запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на два місяці. Клопотання скеровано до Ужгородського міськрайонного суду, повідомила прес-секретар Закарпатської облпрокуратури Марина Безега.

Псевдоактивісти Ратушняка форсують питання арешту мера Ужгорода. Прокуратура погодила тримання під вартою строком на 2 місяці (ВІДЕО)

"Процесуальним прокурором сьогодні погоджено клопотання про обрання меру Ужгорода Богдану Андріїву запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на два місяці. Клопотання скеровано до Ужгородського міськрайонного суду. Можливість внесення застави, а також її розмір розглядатиме суд", - сказала М.Безега.

Відповідне інформаційне тло учора творили псевдоактивісти екс-мера Ужгорода Павло Федака та В'ячеслав Харченко, які разом з правником Олександром Пересоляком, який працює в тісному "контакті" з прокуратурою Закарпатської області, прийшли на зустріч з прокурором Закарпаття Володимиром Гаврилюком. 

Зі слів О.Пересоляка, який оприлюднив згодом відео з цієї зустрічі, йдеться і про вимогу відсторонення Б.Андріїва від посади.

Як повідомляло раніше Закарпаття онлайн, 29 серпня прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк вручив міському голові Ужгорода Богдану Андріїву підозру щодо обставин реконструкції культурно-історичного центру "Совине гніздо". Мера Ужгорода звинувачують за ч.5 ст. 191 (привласнення чи розтрата чужого майна в особливо великих розмірах), а також ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб) та ч. 2 ст. 366 ККУ (службове підроблення).

05 вересня 2018р.

Теги: Андріїв, арешт,

Коментарі

Вуву 2018-09-08 / 05:32:43
Так. Може бути. Якщо гривня на осінь опуститься ... То вартість ремонту "набки" прийдеться переглядати ... А якщо "гроші НЕ ЗНАЙДУТЬСЯ (що цілком вирогідно) ... ТО "НАБКА" БУДЕ НЕ ВИКІНЧЕНОЮ (якщо почнуть йійі "ткзв. ... Ремонт).
Які ще думки (чи пропозиційі) ???

Богдан 2018-09-07 / 08:58:00
Набка подорожчає.Віддавати гроші-лоховство,а вже і так довжен."Общак"зніме своє за мазу,а ще треба до Кийова шось загнати.

Вуву 2018-09-07 / 01:04:21
Вичитав ... що бадяня таки відвалив 440 штук ... Шоби не сидіти в буцигарні.
Які ще тепер можуть бути питання по " ремонту" набки" ... У прихильників цієйі акційі.?

рано радуєтесі 2018-09-06 / 06:53:57
Ходили прокурор з Пересоляком до мольфара, той сказав, що справа ця закінчитьсі для Андріїва поразкою і йому таки доведеться розкошелитисі.

Ужгородець 2018-09-06 / 06:14:50
Прокурор Гаврилюк на дискотеках в "Контрабасі" герой, а як дійшло до роботи - обісравсі.

Вуву 2018-09-06 / 00:02:58
А якби не було ... Шиба яка дала трішину ... Вже не ціла .
Далі ... Це вже справа часу .
Але цікаво ... Ой як цікаво .
І шо то буде далі і хто кого ???

Степан Крук -Вуву 2018-09-05 / 23:59:05
Прокурор не ризикує, бо в цій державі ніхто нізащо не відповідає. Стосовно підозри. Я впевнений у вині Андріїва, але цю вину потрібно довести в суді. Закарпатська прокуратура на це нездатна. Згадай останній випадок із Полтавцевою, як хитрожопо прокуратура допустила фатальну "помилку". Але ж ми то з тобою знаємо, що та "помилка" коштувала Полтавцевій великих грошей...

Вуву 2018-09-05 / 23:40:50
Я фантазую трохи на перед.
А якщо вже після вручення ПІДОЗРИ анрійіву ... Справу " засушать" ... То чи не ризикує в такому разі сам прокурор ... Бо однозначно що за такі ПІДОЗРИ ... ПОХВАЛЬНІ ГРАМОТИ НЕ ВИПИСУЮТЬ ... І ПО ГОЛОВІ НЕ ГЛАДЯТЬ.
АЛЕ В ГОЛОВУ ДАТИ МОЖУТЬ КОНКРЕТНО.

КОП 2018-09-05 / 20:34:53
Певно СБУ вже всіх сепарів в області половила і агентів Кремля, що має часу з прокурорами гроші з мерії виколачувати.

Круку 2018-09-05 / 20:32:40
У прокуратурі нікому розслідувати тому СБУ всі грошові справи розслідує для прокурорів ну і відповідно діляться. Всі хочуть заробити, а ще на такому жирному коті як Андріїв і поготів. Хоча такі справи має поліція розслідувати. Певно поліціянти не хочуть за прокурорами шмарклі підтерати.

Степан Крук - Правнику 2018-09-05 / 20:30:13
Не томіть душу! Оприлюднюйте....

Правник 2018-09-05 / 20:18:47
Згодом оприлюднимо фотокопію тої підозри, що прокурор намагався вручити міському голові. Хай громадськість почитає ті перли і оцінить фантазії нетверезого прокурора. Про орфографію мова не йде.

Степан Крук 2018-09-05 / 20:17:25
В ЗМІ пройшла інформація, що справу розстежує СБУ. Отже від якості розслідування буде все залежати. А прокуратура повинна тільки підтримати звинувачення... Що бісить?! Хіба це посадові обовязки СБУ??? СБУ повинна забезпечувати державний сувернітет та безпеку....

пенсіонер 2018-09-05 / 20:02:33
Навіть при великому бажанні прокурор цю справу не передасть до суду, нікому у прокуратурі такі справи розкручувати і в суд передавати. Там один мажорняк сидить в кріслах і касири. Прокурор почав свою каденцію з торгівлі посадами, а коли справа дійшла до виконання обовязків, вся прокуратура дружно, голосно пукнула. Одна назва від прокуратури залишилася.

Степан Крук -Тарасові 2018-09-05 / 19:51:52
Прошу уточнення - Пересоляк Генпрокурор усіх Горян, чи лише мікрорайону "совхоз"?

Степан Крук -Сміх 2018-09-05 / 19:49:10
І це не сміх! Вісаріонович був правим - кадри вирішують все! Некомпетентність долбокоників при владі, в судах і прокуратурі, на всх щаблях влади аж зашкалює. Це трагедія!Тому зневага громадян до тієї шушери є повністю виправданою

Тарас 2018-09-05 / 19:45:02
Пане Гаврилюк Молодець ! Таку дрянь вислухати - треба терпіння ! Хто прийшов ? П',яниці або психопати ! Деякі серед них і " кумівські" ! Але діалог супер - Пересоляк - мер,наименьше Генеральний прокурор у Горянах.

сміх 2018-09-05 / 19:38:36
на відео шоу двох акторів недопрокурора з недопересоляком. Для масовки кілька бичків Ратушняка і дві стогривневі бабушки для антуражу. Огидно чим займається прокуратура, у той час як на Сході гинуть молоді люди.

до ужгородець 2018-09-05 / 15:53:10 2018-09-05 / 19:28:47
Про що Ви пишете, яку справу прокуратура по Андріїву скерувала до суду? Справа по Андріїву буде в суді тоді, коли і по "Короні", "Будинку Фунданича" та решті важливих для ужгородців справ. Прокурор залучив псевдоактивіста недопересоляка і набиває ціну справі.

агент 007 2018-09-05 / 18:19:36
Давайте садити всіх хто працює в Україні . Слава Путіну.А може в цьому і є сенс гібридної війни.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ