З закарпатського Рахова надходять жахливі кадри наслідків зливи (ФОТО, ВІДЕО)

Жителі Рахова діляться в соціальних мережах вражаючими кадрами затоплених вулиць, "потонулих" авто та стрімких потоків брудної води.

З закарпатського Рахова надходять жахливі кадри наслідків зливи (ФОТО, ВІДЕО)

"Вул. Героїв АТО (Горького). Ось таку страшну силу має вода", - написала Кристина Небела, опублікувавши відповідне відео.

"Рубайте далі ліс, а ще не забудьте пану Шевченку (нардеп, людина олігарха Коломойського - ред. ) зад поцілувати, ті, хто кричить за підтримку проекту "Свидовець". Як йому вдасться протиснути цей проект, то Рахів просто перестане існувати, бо природа це вже не витримає. Одна смерека затримує до 5 кубометрів води, от і робіть висновки", - висловилася з цього приводу Ольга Гаєвська.

Схожої думки щодо масштабного вирубування лісів на Закарпатті і інші коментатори.

"І це тільки початок. Природа вже не витримує нашого зневажливого ставлення щодо неї😢", - вважає Ольга Максимюк.

"Рахів страждає від повені:-(", - такими словами прокоментувала свої також вражаючі відео Світлана Савчук:

"Рахів, вулиця Попенка", - підписала своє відео Галина Папарига.

"Потік по вулиці ВІЛЬШИНСЬКИЙ розмив дорогу", - написав, розмістивши відповідні відео, Василь Небела.

Надходять з Рахова і фото наслідків негоди:

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Рахові наслідок потужної зливи підтоплено близько п’ятдесяти будинків, у воді опинилися кількадесят автомобілів.

18 серпня 2018р.

Теги: Рахів, злива, підтоплення

Коментарі

*** 2018-09-17 / 14:52:43
До О.Д.-СЛАВА НАУЦІ!

крыша 2018-08-21 / 23:24:44
все на что вы способны,это ныть,а взять вилы и заколоть кишка тонка

Роман 2018-08-21 / 13:23:18
А Ліс продовжують рубати!

Степан Крук 2018-08-20 / 15:23:31
У високих кабінетах на площі Народній, гладить Москаль шаровари фестивальні, модні. А у мене хижу змило селевим потоком. Йсе не видить Москаль Гена своїм сліпим оком. Його "шістки" ліс рубають, Вже Карпати лисі. Мафіозі гроші мають, а ми голі босі! Не мине їх суд народний і Господня кара.
Зависає вже над ними правосуддя хмара! Прокуроре, ДАЙ їм грати, Щоб більше не крали. Як відсидять - будуть знати, як з народом грати! ДАЙ! Шіді-ріді. ДАЙ! Шіді-ріді. ДАЙ! ДАЙ!!!

...влад 2018-08-20 / 10:35:58
всі ми, українці, винні в лихові, що трапилось!...бо " наша хата скраю"!!!...а потрібно боронити і берегти природні ресурси,не дозволяти грабувати їх...бо все що маємо на своїй землі повинно належати нам по праву, а натомість все вже приватизовано...тож, робімо висновки!

О.Д. 2018-08-20 / 06:08:07
Насправді це був класичний сель.

Сель — раптовий короткочасний бурхливий паводок на гірських річках, потічках, ущелинах з величезною кількістю наносів, що надає йому характер бруднокамінного потоку.
Селі характеризуються високим вмістом твердого матеріалу, що виникають в гірських районах, де є великі запаси пухкого уламкового матеріалу, під час дощів, при інтенсивному таненні снігу і льоду, а також при прориві озер. Причинами виникнення селевих потоків майже завжди є сильні зливи, інтенсивне танення снігу та льоду... Виникненню їх сприяють і антропогенні фактори: вирубка лісів і деградація ґрунтів на гірських схилах.., що згубно діє на ґрунтово-рослинний покрив.

читач 2018-08-20 / 05:18:27
Всю нанесену людям шкоду треба ліквідовувати за рахунок тих хто вирубуе ліс і їх кришуе.А ще заставити їх з лопатами убирати весь цей нанесений мусор.

Нік 2018-08-19 / 21:59:01
Нема що додати

форестер 2018-08-19 / 20:18:39
Рубайте ліс - наліво і направо
Щоби на горах не росла й трава.
Купили ви своєї влади "право",
Тепер продали наше майбуття

Вуйко 2018-08-19 / 16:46:39
От вам i розплата за лiс! Рубайте далi! Рiку Уж можна перейти не замочивши ноги! В.березний i Перечин рубайте лic далi! Cимочко i Мацкаль не розумiють нич у законах природы! Поточки повисихали а коли дощ то повенi! Коли ви уже нажретесь тих грошей!!!

Бог наказав 2018-08-19 / 15:01:28
Гуцулики-гуцули продовжуйте ліс рубати!!! Будемо до вас на екскурсію приїжати як у венецію

Синяк 2018-08-19 / 00:21:04
А що в нас набагато гірша ситуація з безпредєльною вирубкою лісу, ліс є уже лиш вдоль доріг, для виду, все далі рубають ізверги з Мукачівського лісгоспу під нуль, бо мають файну кришу в Києві і на місці. Але рано чи пізно люди в них спитають з вилами в руках або є ще божий СУД.

еко-ложка 2018-08-18 / 16:53:32
Бо там починається Тиса.Те, щосталося вчора, є наслідком вирубування лісів на Рахівщині. Вирубайте ще ліси на Свидовці і вода рано чи пізно знесе Рахів і села в долині Тиси.
Про це попереджали екологи. Тепер вас попередив сам Бог

555 2018-08-18 / 13:35:49
А при чому тут Свидовець?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:01
Намагаючись самостійно загасити пожежу в будинку дядька на Іршавщині, отримав опіки його племінник
09:58
/ 3
В Ужгороді невідомий "замінував" машинобудівний завод
18:05
/ 6
В Ужгороді водійка "Фольксвагена", проігнорувавши вимогу дорожнього знаку, спричинила ДТП
17:31
/ 2
Сніговий покрив пошкодив дах їдальні в школі на Іршавщині
13:27
На пожежі в Берегові врятували літнього чоловіка, що не міг самотужки покинути палаюче приміщення
12:20
Через снігопади на Закарпатті повністю знеструмлено 16 населених пунктів, а в Ужгороді дерево впало на авто
10:41
На Закарпатті горів автомобільний трейлер, вантажівка MAN, й на Тячівщині у гаражі згорів Daewoo Lanos
10:30
Родина із 4-ох людей потрапила до лікарні з отруєнням чадним газом, а у Мукачеві від вчадіння порятували підлітка
18:56
/ 1
ФОТОФАКТ. В Ужгороді "Жигулі" опинилися в кюветі
22:18
У Горонді на Мукачівщині горіла сушарка пилорами
03:00
/ 1
У Мукачеві через ялинкові гірлянди ледь не згоріла квартира
21:35
Киянин, якого шукали в Карпатах 4 доби, розповів про свої поневіряння
18:07
Під час пожежі на Рахівщині отримав опіки власник житлового будинку
15:29
Упродовж останніх двох днів на пожежах на Закарпатті загинуло троє людей
13:17
Подружжя зі Свалявщини, що гостювало у знайомих на Виноградівщині, потрапило до лікарні з отруєнням чадним газом
11:51
/ 1
ФОТОФАКТ. На транспортному мосту в Ужгороді сталася ДТП
10:37
Знайдений у горах Закарпаття лижник перебуває в реанімації з обмороженнями рук і ніг
09:19
/ 4
Лижника, що зник у горах Закарпаття на Різдво, знайшли у мисливському будиночку за 15 кілометрів від місця катання
05:07
Лижника, якого шукали в Карпатах з 6 січня, знайшли і доправили до лікарні
20:45
/ 2
Лижник, якого шукають вже п'яту добу, добрався до будиночка лісників і зателефонував
13:14
/ 6
Для пошуку лижника, котрий кілька днів тому заблукав у горах Закарпаття, залучено гвинтокрил
09:12
На Закарпатті усю ніч шукали лижника, котрий іще 6 січня заблукав на Міжгірщині
11:30