Працівники генконульства Угорщини перефарбували червоно-чорний камінь біля пам'ятника Егану в угорські кольори (ФОТО)

Учора, 26 липня, працівники Генерального консульства Угорщини у м. Ужгород в рамках оголошеного впорядкування території меморіального комплексу Едмунда Егана під Ужгородом перефарбували камінь, зафарбований в чорно-червоні барви, в кольори державного прапора Угорщини.

Працівники генконульства Угорщини перефарбували червоно-чорний камінь біля пам'ятника Егану в угорські кольори (ФОТО)

Раніше представники українських патріотичних організацій на знак протесту проти антиукраїнської політики офіційного Будапешта, який блокує євроатлантичні перспективи України, зафарбували один з двох каменів біля меморіалу, виконаний в угорських  національних кольорах, в кольори революційного прапора українців - червоний і чорний. Інший камінь, що лежить біля підніжжя меморіал, пофарбовано у синю і жовту барви - кольори державного прапора України.

"Шкодуємо, що вандали скоїли свої ганебні дії без елементарного знання історії. Пропонуємо їм пошукати та почитати матеріали, ким був і що зробив для Закарпаття Еган Еде!", – йдеться на сторінці Генерального консульства Угорщини в Ужгороді  в соціальній мережі Фейсбук.

27 липня 2018р.

Теги: Еган, Угорщина, прапор

Коментарі

кіса 2018-07-30 / 18:34:22
біда що сама низка культура це у нас

Володимир 2018-07-30 / 17:07:30
Розмальовувати каміння - це вияв несмаку і низької культури

Вуву 2018-07-30 / 01:19:44
А шкода .

кіса 2018-07-29 / 19:57:00
нє куплю тавртю і буду гордо їздити ха ха

кіса 2018-07-29 / 19:29:50
вуву ви ми годні упувісти удкідь ви

Вуву 2018-07-29 / 19:12:42
"Шкода" ... Це чеський автомобіль який мріє купити кіса . :-))
Тому що він не поганойі якості.

Це я 2018-07-29 / 18:48:22
кіса, а чому шкода?

О.Д. 2018-07-29 / 16:34:47
Я проти всіх цих малювань-розмальовувань. Хоча, слід розуміти, що квітковий камінь в угорських кольорах нікому не заважав, поки офіційний Будапешт раптом не вирішив. що має право втручатися у внутрішню політику сусідньої держави і блокувати європейські та євроатлантичні перспективи України.
Але...
Угорські дипломати часом не переплутали, на території якої країни вони перебувають? І що тут вони гості, а не господарі?

Byby 2018-07-29 / 16:16:57
Це очевидно тому ...що хуни до нас останнім часом дуже дружелюбі ... Особливо йіхнє керівнцтво ... Але і простий нарід теж йіх підтримує (правда не всі).
І ця друже - любність викликає внас (і в мене)таку реакцію .
Природню реакцію.

кіса 2018-07-29 / 09:28:27
знаєте вуву з такими ненависними і недружелюбними людьми як ви країну не побудуєш шкода

Вуву 2018-07-28 / 22:48:27
Колись ...ще зовсім недавно в нас були такі собі "мадярони"- паталогічні сраколизи ...
Так от ... Якщо це ненавість ... То вона теж має право на своє місце в цьому світі.
Але можна сказати іще інакше.
Що сповнена душа власнойі гідності принижуватись не буде. Бо ті наявні проблеми які в крайіні йіх не створив народ ... Але владу яку вони вибрали.
А вибрали і наділили тому що мали довіру і щиро вірили в передвиборчі обіцянки.
P.s.
І взалі микола ... як там добре йідь на х*й в хунію і не є*би нікому мозги.
А живеш тут і зудиш зудиш ... А от в них ... А от в них. Нашо тут живеш ?
Вали звідси.

Микола 2018-07-28 / 21:45:05
До Бубу..Які подачки та гранти ? усього річного дохіду Угорців лише 5 % дотації з ЄС.І не кажіть що у Угорців нема чого повчитися Україні?Увас тільки патологічна ненависть до всого Угорського

Вуву 2018-07-28 / 19:38:18
Кіса ... Все було добре до поки не почалось протиставлння себе таких проєвропейських.
Ну і нехай . хай вони будуть там ... А ми будем тут ...
Але для чого цим хизуватись і виказувати свою зверхність ... В той час як ... "племінне збіговисько" ... в європі серед крайін із найнижчими показниками ... А нас вчать як треба жити. Самі тільки на подачках і грантах від євросоюзу і жили і виживають ... Для цього багато розуму не треба.
Як закінчаться фін. гранти і подачки ... То йіхніми тими форінтами мож буде замість шпалер стіни обклеювати ...навіть в туалеті.
Але так себе несуть ... Як людину перед поносом.

кіса 2018-07-28 / 15:14:12
на фото гарно виглядають Український та Угорський прапори

кіса 2018-07-28 / 15:04:04
до вуву знаєте так порядку небуде ви такі що до шиї у говні але гордо і якщо ви Українець то хуни то якось не пасує по українськи

Вуву 2018-07-28 / 09:43:28
От тому я і написав ... Хай заберуть до чортовойі матері всі ті памятники і решта на *уй нікому не потрібну по*бень ... І вивезуть до себе ... Хоч до орбана в кабінет.
І не дратують наше населення.

Вуву 2018-07-28 / 06:41:33
Хай заберуть хуни той цілий памятник а разом і той камінь .
Тільки хай не дратують народ .
Є лінійі які переходити небезпечно.

Іван 2018-07-27 / 11:03:23
Всюди пхають свої прапори і турулів.

Микола 2018-07-27 / 09:27:03
І що з того?

НОВИНИ: Політика

14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 4
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5