У Мукачеві "замінували" ресторан, де "тусувалися" соціалісти Кожари (ФОТО)

У Мукачеві невідомі повідомили про замінування готельно-ресторанного комплексу "Фердинанд", де у цей час відбувалась регіональна установча конференція політичної партії "Соціаліст".

У Мукачеві "замінували" ресторан, де "тусувалися" соціалісти Кожари (ФОТО)

Захід був анонсований на 12.00, а інформація про замінування надійшла з о 12.08.

Поки на периметрі вишукували вибухівку, голова Ради адвокатів Закарпаття і, віднедавна, очільник закарпатських "соціалістів" Олексій Фазекош оголосив перерву. Але згодом він повідомив, що, оскільки конференцію намагаються зірвати, її будуть проводити на вулиці.

На місці події працюють представники поліції та експерти, які оглядають будівлю готельно-ресторанного комплексу, а також пожежники та медики.

Головою партії "Соціалісти" є колишній член Партiï регiонiв  і очльник МЗС в часи президентства Віктора Януковича Леонід Кожара. Він особисто прибув на конференцію до Мукачева.

 

21 липня 2018р.

Теги: соціалісти, Фазекош, Кожара, замінування

Коментарі

Василь 2018-07-24 / 09:44:22
Шкіряка знаю, Кожару-не знаю.
То ко?

пенсіонер 2018-07-23 / 20:58:20

Не журіться ви за старого Бенцу... Льоша з ним адвокатськими ксівами для порядних пінзіяшів на 10 таких полян наперед вже розрахувався)))

Дюсій-бачій 2018-07-23 / 06:50:57
А що каже газда "Фердинанта", колишній прокурор області Бенца Ю.Ю., він таку Поляну накрив, хто му тепер збитки відшкодує?

вуву 2018-07-22 / 08:59:57
Стьопа ... Слухай ...
Ти случайно не запутався у товащіх .?
А то так много ... Што можна еслі не ошибнутись ... То нарватись (на не товаріщів) ... Штоби потому іншаки товаріщі виручали . но лєнін про ото нич не уповів .
Правда по історійі знаєм ош як плохо оно для нього кончилося.

Петька Немеш 2018-07-21 / 23:48:34
Льоша шо ти чудиш брателло ???? Як ти посмів мене не запросити на зїзд Соцпартіі яку я дуже дюблю хьчасів Сашка Мороза

Степан Крук 2018-07-21 / 22:32:40
Правільно говоріт товаріщ Вуву! І ето архіважно і архінужно!Нєт врєменному правітєльству!Дорогіє товаріщі! К сожалєнію в нашем обществе єсть такіє товаріщі,дорогіє товаріщі,коториє нам вовсє нє товаріщі, дорогіє товаріщі! Такім товаріщам, дорогіє товаріщі, нє место в нашем обществе, дорогіє товаріщі!

Вуву 2018-07-21 / 21:43:29
Інших думок нема ... Питання хто буде знищувати ?
P.s. хоча соціалісти (певною мірою) є представлені в скандинавських крайінах ... Але найпотужніше в швеційі і німеччині.
Правда йіхні ідейі є втілені в життя і тому в них така сильна соціальна захищеність населення.
А тут це просто "болтологія" як засіб для певних осіб "пропхати себе" в нашу ВР. Як депутата ... Щоб потім самі знаєте що .

Степан Крук 2018-07-21 / 19:58:05
Товаріщі! Партія Кожари-Лошари по сутті своєй єсть опортуністіческая партія, которая нічево общего нє імеєт с ідеаламі мірового пролетаріата! Ето партія врєдітєлей которая должна бить унічтожена! Ілі у каво-то єсть другоє мнєніє?!

...... 2018-07-21 / 19:40:08
Се мукачево детка, фазикоша в мавзолей покладуть до леніна

не розуміюся в світі 2018-07-21 / 19:35:20
кильо е партій соціалісту, Каплін, Ківа, Мороз,Кожара, кадий мае свою партію соціалісту, я окуеваю

Степан Крук 2018-07-21 / 18:50:57
В спілці адвокатів Закарпаття треба піднімати червоний стяг, а правосуддя вершити з допомогою клепача і серпа!

Степан Крук 2018-07-21 / 18:47:10
Товаріщ Фазекош навіть не постарався підігнати Кожарі броньвика! І той виступає не з броні, а з порогу харчевні, як справжній лошара. Та йсе відвертий троцкізм!Світова соціалістична революція під загрозою...

комуняка 2018-07-21 / 15:21:49
Зобралися прйдисвіти в машликах, які доять фурт простий нарід!

Очевидець 2018-07-21 / 14:32:21
Та то сам Фазикош все і зробив. Побачив шо нікому не цікава його «комуністична» маячня і вирішив отаким чином спровокувати націоналістів і привернути на себе увагу

..... 2018-07-21 / 14:03:24
Галімий піар Фазекоша - гет того старого шизофреніка скосило)

мункач 2018-07-21 / 13:55:22


Хтось штучно роздуває малозначущу подію. І силовики беруть в цьому роздуванні участь


НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5