У Мукачеві "замінували" ресторан, де "тусувалися" соціалісти Кожари (ФОТО)

У Мукачеві невідомі повідомили про замінування готельно-ресторанного комплексу "Фердинанд", де у цей час відбувалась регіональна установча конференція політичної партії "Соціаліст".

У Мукачеві "замінували" ресторан, де "тусувалися" соціалісти Кожари (ФОТО)

Захід був анонсований на 12.00, а інформація про замінування надійшла з о 12.08.

Поки на периметрі вишукували вибухівку, голова Ради адвокатів Закарпаття і, віднедавна, очільник закарпатських "соціалістів" Олексій Фазекош оголосив перерву. Але згодом він повідомив, що, оскільки конференцію намагаються зірвати, її будуть проводити на вулиці.

На місці події працюють представники поліції та експерти, які оглядають будівлю готельно-ресторанного комплексу, а також пожежники та медики.

Головою партії "Соціалісти" є колишній член Партiï регiонiв  і очльник МЗС в часи президентства Віктора Януковича Леонід Кожара. Він особисто прибув на конференцію до Мукачева.

 

21 липня 2018р.

Теги: соціалісти, Фазекош, Кожара, замінування

Коментарі

Василь 2018-07-24 / 09:44:22
Шкіряка знаю, Кожару-не знаю.
То ко?

пенсіонер 2018-07-23 / 20:58:20

Не журіться ви за старого Бенцу... Льоша з ним адвокатськими ксівами для порядних пінзіяшів на 10 таких полян наперед вже розрахувався)))

Дюсій-бачій 2018-07-23 / 06:50:57
А що каже газда "Фердинанта", колишній прокурор області Бенца Ю.Ю., він таку Поляну накрив, хто му тепер збитки відшкодує?

вуву 2018-07-22 / 08:59:57
Стьопа ... Слухай ...
Ти случайно не запутався у товащіх .?
А то так много ... Што можна еслі не ошибнутись ... То нарватись (на не товаріщів) ... Штоби потому іншаки товаріщі виручали . но лєнін про ото нич не уповів .
Правда по історійі знаєм ош як плохо оно для нього кончилося.

Петька Немеш 2018-07-21 / 23:48:34
Льоша шо ти чудиш брателло ???? Як ти посмів мене не запросити на зїзд Соцпартіі яку я дуже дюблю хьчасів Сашка Мороза

Степан Крук 2018-07-21 / 22:32:40
Правільно говоріт товаріщ Вуву! І ето архіважно і архінужно!Нєт врєменному правітєльству!Дорогіє товаріщі! К сожалєнію в нашем обществе єсть такіє товаріщі,дорогіє товаріщі,коториє нам вовсє нє товаріщі, дорогіє товаріщі! Такім товаріщам, дорогіє товаріщі, нє место в нашем обществе, дорогіє товаріщі!

Вуву 2018-07-21 / 21:43:29
Інших думок нема ... Питання хто буде знищувати ?
P.s. хоча соціалісти (певною мірою) є представлені в скандинавських крайінах ... Але найпотужніше в швеційі і німеччині.
Правда йіхні ідейі є втілені в життя і тому в них така сильна соціальна захищеність населення.
А тут це просто "болтологія" як засіб для певних осіб "пропхати себе" в нашу ВР. Як депутата ... Щоб потім самі знаєте що .

Степан Крук 2018-07-21 / 19:58:05
Товаріщі! Партія Кожари-Лошари по сутті своєй єсть опортуністіческая партія, которая нічево общего нє імеєт с ідеаламі мірового пролетаріата! Ето партія врєдітєлей которая должна бить унічтожена! Ілі у каво-то єсть другоє мнєніє?!

...... 2018-07-21 / 19:40:08
Се мукачево детка, фазикоша в мавзолей покладуть до леніна

не розуміюся в світі 2018-07-21 / 19:35:20
кильо е партій соціалісту, Каплін, Ківа, Мороз,Кожара, кадий мае свою партію соціалісту, я окуеваю

Степан Крук 2018-07-21 / 18:50:57
В спілці адвокатів Закарпаття треба піднімати червоний стяг, а правосуддя вершити з допомогою клепача і серпа!

Степан Крук 2018-07-21 / 18:47:10
Товаріщ Фазекош навіть не постарався підігнати Кожарі броньвика! І той виступає не з броні, а з порогу харчевні, як справжній лошара. Та йсе відвертий троцкізм!Світова соціалістична революція під загрозою...

комуняка 2018-07-21 / 15:21:49
Зобралися прйдисвіти в машликах, які доять фурт простий нарід!

Очевидець 2018-07-21 / 14:32:21
Та то сам Фазикош все і зробив. Побачив шо нікому не цікава його «комуністична» маячня і вирішив отаким чином спровокувати націоналістів і привернути на себе увагу

..... 2018-07-21 / 14:03:24
Галімий піар Фазекоша - гет того старого шизофреніка скосило)

мункач 2018-07-21 / 13:55:22


Хтось штучно роздуває малозначущу подію. І силовики беруть в цьому роздуванні участь


НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ