ВІДЕО з моментом смертельної ДТП за участі голови Перечинської РДА В. Олефіра

Відео з камер спостереженб опублікував на власній сторінці в соціальній мережі Фейсбук журналіст Віталій Глагола.

ВІДЕО з моментом смертельної ДТП за участі голови Перечинської РДА В. Олефіра

Так, зі слів В. Глаголи, він вирішив прослідкувати маршрут голови Перечинської райадміністрації, котрий уночі проти суботи, будучи за кермом позашляховика Jeep Cherokee у п'янезному стані збив у Перечині двох місцевих мешканок.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, одна із потерпілих загинула на місці аварії, інша згодом померла в лікарні.

Як повідомив В. Глагола, публікуючи відео з місця ДТП, з'ясувалося, що після ДТП у Ворочеві та за хвилину до наїзду на жінок Віктор Олефір скоїв іще одну ДТП у Перечині - підрізав ВАЗ. "Чи було зіткнення, із відео не видно, але якщо не зачепив, то залишались сантиметри", - коментує журналіст.

Тоді як із моторошного відео фатальної ДТП із подвійним смертельним наслідком видно: джип голови райадміністрації, їдучи дорогою, спочатку врізається у бордюр, після чого його відкидає на двох жінок, що саме йдуть узбіччям.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні Ужгородський міськрайонний суд обрав винуватцю ДТП запобіжнийзахід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. У суді В. Олефір заявив, що усвідомлює наслідки його вчинку і попросив прощення у родичів загиблих.

16 липня 2018р.

Теги: відео, Олефір

Коментарі

перечинець 18.07.2018 / 12:05:23
Грицик - фатальний чоловік, злий, підлий, гнилий. Кажуть, Олефір напився у нього на дєньчику у Ворочеві. Іще Віктор пішов блудом, як звязався із Геленов Немешков. Із свойов бідов Віктор лишився сам, нико го не підтримує даже морально, всі Вишняки, Горвати, Мани, Барники запхали язики у єдной місто і чекавуть. Шкода Вітю, має лише 42 роки, а так собі життя поламав.

Гентеш 18.07.2018 / 09:32:25
Чому ніхто з Журналістів не напише що Вбивця фолефір є кумом і цимбором Грицика Пнтьки даішника колишнього який його по узгодженнюю з кримінальним авторитетом Блюком і поставив в крісло від квоти партіі ВІДРОДЖЕННя !!!! Чому про це всі мовчать про цього Хряка???

Петя 16.07.2018 / 22:56:48
Іване, добре Вася каже.)))

Іван до Васі 16.07.2018 / 21:43:02
Чукавака уже судять, а ти ще ниеш,менти,менти... нафіг ун нужен ментам.

Вася 16.07.2018 / 17:54:31
менти будуть прикривати злочинця

НОВИНИ: Кримінал

17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
» Всі новини