Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником

Ярослав Галас відповідатиме за гуманітарний блок.

Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником

Як і прогнозувало Закарпаття онлайн, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Ярослав Галас обійняв посаду заступника голови Закарпатської ОДА.

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі обладміністрації, Геннадій Москаль підписав розпорядження про призначення на посаду заступника голови облдержадміністрації Ярослава Галаса. Новий заступник голови ОДА курируватиме гуманітарний блок.

Довідка

Ярослав Васильович Галас народився 1971 року в м. Іршава Закарпатської області. У 1988 р. закінчив Ужгородську математичну школу-інтернат, а в 1993 р. – філологічний факультет Ужгородського державного університету. Кандидат філологічних наук зі спеціальності українська мова. Тривалий час працював власним кореспондентом всеукраїнських видань по Закарпатській області. Із жовтня 2014-го по липень 2015-го – директор департаменту масових комунікацій Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. До теперішнього призначення, із серпня 2015 року, очолював департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації. Одружений, виховує двох синів.

10 липня 2018р.

Теги: прес-секретар, заступник, Ярослав Галас

Коментарі

Byby 2018-07-12 / 06:44:47
Судячи з млявойі реакційі ... Народ змін на краще не бажає.

Вуву 2018-07-11 / 17:01:39
Значить плани маскаля треба зривати ... Якщо хочемо дійсно змін на краще.

Тарас 2018-07-11 / 15:20:09
Галас- це однозначна креатура Москаля ! Він його виховує понад 15 років. Наразі грядуть вибори ! Хто буде в.о. Голови ОДА. ????? Хто закрутить виборчий процес. ??? Хто буде відповідати за. Махінації на виборах??? Слава Галас ! Москаль хоче депутатство ВР . або голову ради ОДА

іван 2018-07-11 / 13:54:46
Декларації в нього як у бізнесмена, а не журналіста чи чиновника, вже і діти мають десятки тисяч доларів і це лише те що написав, а ще скільки ???

Степан Крук 2018-07-11 / 11:20:33
Ярослав був гарним громадянином та журналістом. Але став ланцюговим псом ланцюгової собаки. Жаль!

Вуву 2018-07-11 / 09:15:23
Значить можна подати свій голос щоб в ода схаменулись .
Бо те що робить маскаль вийшло за всі рамки здорового глузду ... Щоб притягнути собі зама який не проходив люстраційі ... щодо наявнойі кількості нерухомості і майна ... і перевірки законності шляхів йіх набуття.!?
(І друге) Без обговорення ... Щодо призначення цієйі кандидатури (із сумнівною репутацією) ... на сесій ода.
Можливо з таких "дрібниць - дурниць" повинні починатись зміни в боротьбі з корупцією .
Відкритий розгляд кандидатури в цій справі є запобіжний захід ... Щоб звести на ... НЄТ ... всі ці "маскальскі междусобойі".

Іван 2018-07-11 / 08:54:35
Корупція, злочинність, проституція і т.д.-
реалії нашого життя. Від них не можна позбавитися повністю, їх можна лише зменшити і до досить низького рівня, що буде іллюзія, ніби їх нема.

Вуву 2018-07-11 / 08:51:06
Ні ти не помилився ... І корупція і проституція в ссср були ... Ці явища є і тепер .
Але викорінити йіх можна ... При чому без особливих зусиль... Просто це інша тема дискусійі.

Іван 2018-07-11 / 08:50:49
Зараз розслідують діяльність
Михайла Платіні.
Вважається, що чемпіонат світу з футболу росія отримала за гроші

Іван 2018-07-11 / 08:48:00
Знаєте, за яку ідею воювали японці під час другої світової війни?
ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ.
Ось Вам ідея змінити життя на краще.

Іван 2018-07-11 / 08:45:37
Так, я помилився, В СРСР ні корупції ні проституції ні секса не було.

Іван 2018-07-11 / 08:44:26
Так, я помилився, В СРСР ны корупцыъ ны проституцыъ ны секса не було.

Вуву 2018-07-11 / 08:22:37
Викорінити корупцію і проституцію можливо цілком і повністю ... Інша справа що після можуть початись інші речі про які я писати не хочу.

До івана 2018-07-11 / 07:51:39
А ніхто і не ідеалізує ... Але якщо так сприймати буття ... То в чому тоді повинен бути прогрес в житті ... тільки в технічних винаходах ???
Чи всетаки прогрес починається ... з ідейі ... змінити життя на краще ... І зміни свого світосприйняття ?
(Удосконалення свого інтелекту і світогляду).?

Іван 2018-07-11 / 07:32:40
Не ідеалізуйте захід.
Там також є корупція , і в великих масштабах.
Корупція -це як проституція. Її викорінити неможливо.

констатація 2018-07-11 / 01:43:07


Хтось думає, що це кар'єрне зростання, хоча насправді це - моральне падіння


Дідові 2018-07-11 / 00:01:38
Дідо, це ти сам собі суперечиш. Бо не зважаючи на призначення без обговорення (хоча це не факт. Там кандидати проходять непублічну,але ретельну перевірку), якщо в цих міністрів виявлять корупційні доходи, вони підуть з посади, або й сядуть.
У нас, на жаль, не так.

Дідо 2018-07-10 / 21:48:42
Вуву, не вихваляй забугорні кадрові підходи, я навіть не знаю хто такий Галас, але ти сам собі заперечуєш, наводячи приклад Англії. Так там за попередні сутки призначили аж двох міністрів, без жодної скурпульозної перевірки та громадського обговорення. А якщо влада вивела голову ОДА та його заступників з переліку числа держслужбовців, то й творять що хотять.

Вуву 2018-07-10 / 19:37:02
Що прикметно ... Один злодій і кримігальник і заступник так само .
Сам старий пень лисий і зам лисий ...
Ми що ... в якомусь зазеркаллі ... чи. Закарпатська ОДА ... це "крайіна чудес".???
Наші ... "зарубіжні парнери" ... ніяк не можуть зрозуміти що якісь там украйінські "реформи" мають візуально зовнішній характер.
В той час як корупція на місцях "повальні вгутрішні ознаки".

Як так щоби якийсь криміналізований барига ... Навіть без обговорення кандидатури на сесійі ода ... "втихаря" ... призначав собі в заступники неменшого злодія як він сам ???
Це що ... Нові принципи розвитку "кримінальнойі демократійі" ???

Вуву 2018-07-10 / 19:24:58
Це на цих "гуманітарних" посадах він так НАГРІБ сотні соток землі ... Тисячі гривнів і $ і нерухомості ???

Тільки в украйіні злодій і барига може призначити свойім заступником такого як він або собі подібного.
Да маскалюга ???
В англійі ... Чи і бельгійі ... Такі междусобойі ... НЕ ПРОХОДЯТЬ.
Там спочатку кандидатура виставляється на обговорення (по нашому ода) ... Де скрупульозно реревіряється вся біографія і віхи життя кандидата на посаду зама.
І якщо все в порядку ... То тільки тоді надається допуск цієйі кандидатури на голосування ... (а кандидатур може і повинно бути декілька).
І тільки після цього затверджується претендент ...
А інакше подолати КОРУПЦІЮ ... ми ніколи не зможемо. Да галасе ???
Слава украйіні !

НОВИНИ: Політика

15:59
В Ужгороді відкрили благодійну виставку-продаж "Мистецтво перемоги"
03:22
/ 12
Тищенко вважає, що завдяки йому угорська КМКС стала провладною і пропрезидентською
17:05
/ 12
Головред закарпатського інтернет-видання пропагував "рускій мір" та виправдовував збройну агресію рф проти України – СБУ
11:08
Глава Єврокомісії дорікнула орбану за його расистські висловлювання
00:24
/ 12
Вигнати Угорщину з ЄС? Позбавити вето? Як Захід може відповісти на заяви та дії орбана
08:54
/ 16
Угорщина обрала ізоляцію. Все про нову ідеологію Орбана, яку порівнюють з нацизмом
06:11
/ 13
Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році
04:56
/ 7
Тищенка через скандальність достроково зняли з керівництва Закарпатською облорганізацією "Слуги народу"
11:03
/ 18
На Закарпатті – новий керівник обласного У СБУ: Євген Борзілов (ДОПОВНЕНО)
08:47
/ 7
"Гнана" УПЦ МП освятила на Закарпатті новий храм
08:37
/ 16
В Угорщині "підготовлені сценарії воєнних надзвичайних ситуацій", "щоб врятувати і захистити 150 000 угорців, що живуть на Закарпатті" – Сійярто
13:25
/ 7
Портнов виїхав з України через пункт пропуску "Тиса" на Закарпатті – "Схеми"
03:25
/ 55
Замість звільненого Казака прокуратуру Закарпаття очолить Говоруха
18:44
/ 36
Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради
03:20
/ 40
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 3
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 2
Суд заборонив партію ОПЗЖ
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 2
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 8
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт