На Х партконференції Кеменяша вдруге обрали головою закарпатської "Батьківщини"

У суботу, 2 лютого, в актовому залі заводу "Турбогаз" відбулася X звітно-виборча конференція Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина».

Олександр Кеменяш
Олександр Кеменяш

Загалом на конференцію було обрано 79 делегатів, з яких 75 зареєструвалися й були присутні в залі.

У своєму звіті голова організації Олександр Кеменяш звернув увагу на те, що за звітний період пройшло значне очищення лав партійних організацій. Первинні, районні та міські організації посилили внутріпартійну роботу, змогли досягти росту авторитету і підтримки даної політичної сили серед закарпатців. Зокрема на позачергових виборах до Верховної Ради Блок Юлії Тимошенко в нашій області набрав 28,85 % голосів виборців. При цьому приростивши кількість своїх прихильників, порівняно з попередніми виборами, на 24 509 осіб.

В результаті дострокових парламентських виборів «Блок Юлії Тимошенко» став основою коаліції демократичних сил у Верховній Раді України та Уряду на чолі з Юлією Тимошенко. Попри перехід партії від опозиції до правлячої, в Закарпатській області відчутних змін не сталося: БЮТ фактично й надалі залишається опозиційною силою, зокрема в обласній раді продовжує існувати «широка» коаліція.

О. Кеменяш також наголосив, що в теперішніх умовах значно підвищується роль і відповідальність партійних організацій за дії органів влади на місцях, а тому закликав посилити партійний контроль за діяльністю депутатських фракцій БЮТ в місцевих радах. Забезпечити відтворення програми Уряду в планах роботи партійних організацій та фракцій на місцевому рівні. Керівник організації акцентував увагу на тому, що програма Уряду «Український прорив» має стати основою місцевих програм розвитку і діяльності органів влади на місцях.

Також перед делегатами прозвітували голова Контрольно-ревізійної комісії Михайло Качур та керівник фракції Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській обласній раді Андрій Сербайло.

Після виступів делегати переобрали керівні органи обласної парторганізації. Головою Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» одноголосно обрали Олександра Кеменяша. Також обрали бюро організації в складі 19 осіб.

На першому засіданні бюро заступниками голови організації було обрано Андрія Сербайла та Антона Ліврінца.

Також було обрано Контрольно-ревізійну комісію в складі семи осіб.

На першому засіданні комісії головою КРК обрали Михайла Качура.

Наприкінці роботи конференції обрали 5 делегатів на Всеукраїнську конференцію та ухвалили Постанову, у якій роботу керівництва обласної організації за звітний період визнали задовільною, а також намітили найважливіші напрямки діяльності організації на поточний рік.

Прес-служба Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській області
03 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

Партієць 07.02.2008 / 11:03:00
Жаливі. А в якій первинній партійній організації ти стоїш на обліку, і коли останній раз заходив в партійний офіс?

сергей 07.02.2008 / 09:06:00
Это лицо у него от зависти?

2 олл 06.02.2008 / 13:43:00
Єнто всё ат завісті челавеческой :D

сергей 06.02.2008 / 08:33:00
С таким фейсом точно можно всех политических конкурентов распугать

Трактор 05.02.2008 / 22:31:00
Пи-Си.

Я в смислйе фаміліі.

Трактор 05.02.2008 / 22:30:00
Каменйаш ета масон.

Камуфляжник :) 04.02.2008 / 22:57:00
Могли бы, конечно, лидера и посимпатичнее найти. А то такая разительная противоположность к самой Юлии Владимировне. Но как денежный мешок ничего, похож:)

Трактор 04.02.2008 / 18:35:00
Всйе вибари на 10 партканфйерйенціі прашлі ісклйучітйельна в умйе у Юлькі. Астальнийе сагласілісь, шта так і била.

Зомбі! Аднім словам.

Мак 04.02.2008 / 10:40:00
Ура!

Микола Жалива 03.02.2008 / 21:13:00
Я в цій партіїбільше 2-х років а про вибори


чую вперше бардак треба з такою партією розлучатися !!!!!ХТО КОГО ВИБИРАВ І ЯК НЕЗНАЮ!!!

Трактор 03.02.2008 / 18:15:00
А пачйему не в кукальнам тйеатрйе, как всйегда?


Там жйе удобна партійцам!

Небайдужий свалявець 03.02.2008 / 15:48:00
Це все добре, але... — Чи не соромне мінеральному "барону" Закарпаття, нардепу України і вже вдруге голові закарпатської "Батьківщини" уникати зустрічі (для вирішення гострих редакційних проблем) із журналістським колективом газети "Трембіта", головним спонсором якої він є?

НОВИНИ: Політика

18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
» Всі новини