Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич

Міністерство освіти і науки України планує провести консультації з угорською громадою України стосовно проекту закону "Про загальну середню освіту" в частині мови навчання.

Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич

Про це повідомила сьогодні на брифінгу міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, передає УНН. 

"Скоріше всього вони відбудуться у першій половині липня. Ми ще не можемо сказати точну дату, але це буде повідомлено на сайті Міністерства освіти", - сказала Л.Гриневич, відповідаючи на запитання про те, коли відбудуться консультації з угорською громадою України.

Міністр уточнила, що консультації мають відбутися з представниками угорської громади з приводу проекту закону "Про загальну середню освіту", зокрема, статті щодо мови навчання. 

"Зокрема, для тих меншин, які мають мови Європейського Союзу, це модель 60/40, коли до кінця навчання у школі вони повинні не менше ніж 60% від навчального плану навчатися державною мовою і 40% може бути мовою національної меншини", - сказала вона.

"Таким чином, ми хочемо обговорити цю статтю, обговорити проект закону "Про загальну середню освіту", який оприлюднений для громадського обговорення", - резюмувала Гриневич.

05 липня 2018р.

Теги: переговори, освіта, угорці, громада, Гриневич

Коментарі

Вуву 05.07.2018 / 17:33:08
Ліля ... Те що хочете ви ... Це все добре.
Справа в тім шо цього не хоче хунська громада ... Яка не хоче слухати ні керівництво ні органи влади нашой крайіни ... Але сусідньойі (а саме йіхнього фюрера орбана і сіяртова).
От в цьому і вся проблема.
Що вони як громадяни нашойі крайіни виконують рішення і настанови крайіни яка за парканом ... Але добре йіх фінансує і проплачує ... (інакше кажучи "купляє").
Наші очільники (злодійі і бариги) таких преференцій для них робити не будуть (бо самі хочуть красти далі)...
В той час як хуни кажуть ... Що за все треба платити.
Хочете мати нашу лояльність ... Платіть ... Тільки платити треба ще більше ніж ті що платять з будапешта.
Хочете мати йіхні голоси на виборах ... Платіть.
Як казали древні ... Є час розкидати каміння а є час збирати.
ТЕПЕР ПРИЙШОВ ЧАС КОЛИ БАНДИТИ МУСЯТЬ РОЗКИДАТИ ТО "КАМІННЯ" ЯКЕ В НАРОДУ НАКРАЛИ ЗА 27 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.
Бо самі народ до того навчили.
А хуни мають тепер хорошу нагоду правити добру ціну щоби не продешивити.
А освітній закон і вся та піна ... То тільки привід ... Щоб дон педро "пошолопав" свойі офшорні рахунки"" ... Бо навірно думав що розумніший за всіх і вся.
АННН НННЄЄЄТ.

НОВИНИ: Політика

01:24
/ 8
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 4
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
00:38
/ 1
Прокуратура оскаржила рішення Ужгородського міськрайсуду щодо м'якого запобіжного заходу затриманому на хабарі голові Жденіївської селищної ради Култану
21:48
/ 14
Начальниця Держгеокадастру Закарпаття отримала у подарунок ще 800 тис. грн
14:51
/ 2
Депутата селищної ради на Берегівщині викрили на кремлівській пропаганді Фото новина
17:08
/ 9
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 8
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
/ 5
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
00:06
/ 3
Голову Жденіївської селищної ради Василя Култана затримали на хабарі у 100 000 грн Фото новина
23:51
/ 23
САП та НАБУ викрили депутата Закарпатської облради Антала на організації "схеми" переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
00:14
/ 3
угорщина заявила про виявлення двох українських "шпигунів", один з яких – "слуга" із Закарпатської облради Цебер
23:51
/ 5
Український план Орбана. Як угорський лідер хоче використати Україну для перемоги на виборах
19:59
/ 8
угорщина заборонила в'їзд "слузі" з Закарпатської облради Цеберу, який раніше як "діджей з угорщини" їздив у Крим розважати окупантів
01:05
/ 7
У Кам’яниці рубають ліс під новий андезитовий кар’єр компанії Михайла Лаби та оточення нардепа, члена фракції ОП-ЗЖ Фельдмана
05:35
/ 3
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 5
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 7
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
» Всі новини