Прокуратура оскаржуватиме вирок суду у справі вбивства В.Копчею місцевого вчителя у Великому Березному

Прокуратура оскаржуватиме вирок суду у справі вбивства В.Копчею місцевого вчителя у Великому Березному

Прокуратура Закарпатської області не згідна з вироком Мукачівського  міськрайонного суду від 4 липня 2018  р., яким мешканця смт. Великий Березний, обвинуваченого у вбивстві з хуліганських  мотивів (п.7 ч.2 ст. 115 КК України), визнано винним у хуліганстві, вчиненому із застосування вогнепальної зброї (ч.4 ст. 296 КК України), та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у грудні 2011 році, в смт. Великий Березний з хуліганських мотивів було вбито місцевого вчителя. У скоєнні даного злочину обґрунтовано обвинувачується місцевий мешканець, який тривалий час переховувався від слідства.

Процесуальний прокурор, у судовому засіданні, просив суд врахувати всі надані докази, визнати обвинуваченого винним у вбивстві з хуліганських  мотивів та призначити покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Відтак, прокуратура області оскаржуватиме вирок суду у зв’язку із невідповідністю висновків суду фактичним обставинам справи та через м’якість призначеного покарання, після отримання повного тексту, проголошеного сьогодні в суді вироку суду, повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

04 липня 2018р.

Теги: вбивство, Копча, оскарження

Коментарі

Робот 2018-07-28 / 22:57:42
Щоб ви розуміли, один бандит пішов а інші почали ділити сфери впливу. Наш район прикордонна зона, тому весь кримінал буде боротись за головування у ньому. Думаю не слід нагадувати хто є ставленником Москаля в Березному.
Ремарка
Голова Вел.рай.адм. надав характеристику Копчі, цитую " скар чи дорікань до нього, як ДЕПУТАТА немає". Це не є позитивна оцінка, як пишуть деякі вівці, а просто ділова відповідь

Березний 2018-07-06 / 00:18:17
То гешова жона, так тяжко читає і працює? та вна мільйонерка і щи ів якісь гроші треба від вбивці, не вірю, щось тут не то, а може вже повний піпец влади в краіні???

Вуву 2018-07-05 / 17:06:47
Судячи з вироку ... Вони "клали" на той верховний суд ... Бо там теж свойі люди "іще кращі".
І все це відбувається після таких "ДОВГООЧІКУВАНИХ РЕФОРМ".
Так що можете і не писати ... Шкода часу і папіря.

дід 2018-07-05 / 16:29:40
Та не проклинайте ви суддів, то гріх.
Папір в руки і пишіть у Вищу раду правосуддя. Судді бояться цього органу як чорт ладана.

Василь 2018-07-05 / 10:15:40
Як суд може враховувати характеристику надану нинішнім головою,якщо злочинець був в депутатах десь в 2004 р.?Який з нього депутат зі словарним запасом меншим ніж у Еллочки-людоїдки,з освітою тракториста,сесії та комісії не відвідував.Депутатство йому зробив тодішній голова Файта -його ж подєльнік по криміналу,щоб прикривати від правоохоронців.На той час депутати ще мали якусь недоторканість.Депутатство копчі це приниження та деградація самого інституту державного управління.

Копча 2018-07-05 / 09:46:03
Таке рішення суду по Копчі піднімає комплекс питань і не тільки до самих учасників процесу. Жаль що в статті не представлене відео де суддя зачитує характеристику котру надав для вбивці нинішній голова Великоберезнянської районної ради. Але бажаючі можуть ознайомитися з нею у Фейсбуці на сторінці В Грегора.

Люда 2018-07-05 / 09:31:36
Будьте ви прокляті, таарі у мантіях. Ви ще більші подонки ніж Копча

Василь 2018-07-05 / 07:33:56
Я бажаю щоб в родинах цих виродків у мантіях колись так само від рук таких ублюдків як Копча сталися такі самі біди з їх родичами !!! БУДЕ НЕ ЖАЛЬ !!!

Вуву 2018-07-05 / 00:50:13
А так і буде ... Пару коктелів молотова у вікна закинуть і пойідуть ... І ніхто нічого випитувати не буде.
Бо і нішто .
Но якщо верховний суд таке покриває ... То напевно що народ буде діяти ...
"В МІРУ СВОЙІХ МОЖЛИВОСТЕЙ".

Шарикофф 2018-07-05 / 00:04:42
Ці бляді в мантіях кличуть третій майдан. По старій слов'янській традиції-дотричі? Тільки вони забувають , що цей майдан може носити локальний характер. Це коли до них додому прийдуть і спитають за все, за спосіб життя, за машини, дома, квартири, відпочинок і т.д. А ця жопа в мантії тупа до ужаса, вона навіть читати не може.

Нік 2018-07-04 / 23:34:31
Суд рішає всьо. Особенно згідно рішень європецського справедливого суду який да за умисне убійвство 1,5 роки тюрми злодіям рецедівістам!!!

сидор 2018-07-04 / 21:37:22
Скоро увидимеся каменцові бики. Я чекаву дуже зустричи з вами секуни.

Василю 2018-07-04 / 20:39:02
Не ний собако на твоїх руках Василю кров!Через тебе гандоне сталася біда!Бійся ще божого суду!

Василь 2018-07-04 / 20:30:33
Хлопці-прокурори це плювок Вам в обличчя,це плювок в обличчя всім жителям В.Березного,Українській Феміді.Нелюдь вбила,застрелила з власної зброї!!! невинну людину.Свідомо!!!Поїхав додому ,взяв той карабін і ганявся за жертвою вулицями селища поки не наздогнав і застрелив як якусь скотину,зробивши,кілька пострілів. І це хуліганство?Яким чином скотам в мантіях вдалось так викрутити справу ?Нелюдь зруйнувала життя молодій сім"ї,двом маленьким діточкам,батько жертви невдовзі помер від горя і ще ,ще ,ще багато горя багатьом людям.Хлопці-прокурори робіть щось!

Степан Крук 2018-07-04 / 20:06:53
Цього потрібно було очікувати!

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн