Bloomberg: Рубль став найслабшою валютою на пострадянському просторі, гривня — найсильнішою

Вперше за п'ять років рубль показав в першому півріччі найгіршу динаміку серед 11 валют колишнього СРСР.

Про це пише Bloomberg.

Після удару, отриманого від санкцій і посилення монетарної політики в США, рубль подешевшав більш ніж на 8 відсотків до долара в 2018 році, що більше ніж удвічі перевищує втрати будь-якої іншої валюти в цій групі.

Без санкцій США, введених в квітні, він міг би бути на 4 відсотки міцнішим, кажуть в Банку Росії.

При цьому лідерами рейтингу стали національні валюти України (плюс 7,14%), Грузії (плюс 6,1%) та Молдови (плюс 1,69%).

Росія все частіше приймає на себе весь тягар зміни настроїв інвесторів, в той час як чотири пострадянські валюти показали зростання, потрапивши в топ-10 по динаміці в світі в цьому році.

Все ще тісно пов'язані з Росією через потоки капіталу і міграцію, колишні сателіти мають перевагу, тому що не беруть участі в дорогих геополітичних іграх свого більшого сусіда, пише видання.

Наразі аура ризику навколо Росії перетворила її колишніх супутників у відносно більш безпечні країни, хоча за розміром їх ринки тьмяніють у порівнянні з російським.

Що стосується Казахстану і Білорусі, членів Митного союзу, для яких Росія є головним торговим партнером, то їх валюти відчули на собі наслідки квітневих санкцій США.

У міру того як все більше центробанків регіону наслідують приклад Росії і дозволяють ринку самому визначати обмінний курс, кореляція з рублем стає слабшою.

Висока вартість запозичень також допомагає захистити локальні валюти: реальні процентні ставки в Україні і в Білорусі вищі, ніж в Росії.

02 липня 2018р.

Теги: валюта, гривня, рубль

Коментарі

Вуву 2018-07-04 / 22:06:59
Блумберг співпрацює з ню йоркскою біржою ... Яка фактично займається УЗАКОНЕНОЮ спекуляцією на фондовому ринку акціями цінних паперів .
І 2007 році всі інвестои дуже вірили в індекси довн джовнсона і насдак ... А в 2008 році мильна бульбашка лопнула на ринку нерухомості.
То де тоді був той цілий "такий авторитетний" блумберг ... Що завчасно не попередив про можливі страшні катастрофічні наслідки ...
Грав з ними за одно до останнього по "натягуванню інвесторів".
А потім "раптом" вискочила проблема з "морган стенлі"... Ну і далі пішло пойіхало.
То яким дебілам ви тут цю ху*ню пишите ?

совковоголовим дебілам 2018-07-04 / 18:59:37


"Bloomberg L.P. - один з двох провідних постачальників фінансової інформації для професійних учасників фінансових ринків.

Основна продукція - термінал Bloomberg, за допомогою якого можна отримати доступ до поточних та історичних цін практично на всіх світових біржах і на багатьох позабіржових ринках, в інформаційному агентстві Bloomberg та інших провідних засобах масової інформації, в системі електронної торгівлі біржами та іншими цінними паперами."

Ви собі уявляєте, щоби компанія такого рівня ризикувала своєю репутацією шляхом оприлюднення недостовірної інформації?

Інша річ, якою ціною дається ця міцність гривні і як порохоботи перед виборами інтерпретують відповідну інформацію від агенції


Вуву 2018-07-04 / 15:54:13
І я в тото тоже не вірю
Нішто чим занятися тому цілому блумбергу як вищитувати як "гривня укріпилася"...
Но єсліби она такся укріпила та тогди би ціни на продукти не росли ... а то щитай літо сезон а всьо лем дорожає та дорожчає.
А тоті копійки што добросили пенсіонерам до мінімалки ... То хай би чорти вилами в них покидали в тих управителів ...
Бо ото такоє як бігти за посліднім вагоном пойізда што одйіхав.

Микола 2018-07-04 / 10:22:22
До Закарпатец..І що?Хто такий Блумберг? Американський Постачальник фінансової ігформації чи америкоси не брешуть?Подумай головою якщо БУЛМБЕРГ скаже що небо червони що тоді?

закарпатець 2018-07-04 / 08:17:28


Тану ладно ) Промивання мізків від кого? Від Bloomberg? Ви хоча б самі розумієте, що говорите?


Zoli 2018-07-03 / 19:22:59
Не поверите Я очень рад что есть адекватные люди и все понимают ВУВУ ЧИТАТЕЛЮ МЫКОЛЕ РЕСПЕКТ и думаю что на фейки нормальные люди уже не ведуться

Вуву 2018-07-03 / 16:26:40
Це не абсурд ... Це "прмивання мозгів" ... Щоб народ вірив в те що в нас все добре ... Під чутким керівництвом алкаголіка вальцмана і його бандформуванням бпп(banda petra poroshenka).
Така от передвиборча пісня яка вже почалася.

Микола 2018-07-03 / 12:59:41
Нащу такі казкові рейтинги писати?Гривня яка за 4 роки впала на 300% стала найсильнішою?:))Це абсурд.......

Читатель 2018-07-03 / 11:12:33
И комментарий для Вуву. Прошу прощенья - настало "изобилие". Так, что звиняйте. ))) А если серьезно, я вспомнил настроения общества в августе 91го, перед референдумом. Амбиции зашкаливали даже до того, что "40 часов работы в неделю это много"! И что на питание европейцы тратят больше, чем советские граждане. То есть, представляете, какие настроения в советском обществе были?

Много было подобных настроений, и .... Где это сейчас? А сейчас - сплошное нытьё. О том, чтобы работать меньше 40 часов в неделю, и больше получать - речи уже не идет. Не идет речь в обществе о зарплатах о 1000 евро и более. Не идет речь о много чём. Сплошное нытьё.

Читатель 2018-07-03 / 11:06:03
Статистика по рублю врёт!!! И вообще, нагло так врать зачем???
Посмотреть соотношение гривни к рублю - скоро оно может и 0,5 достигнуть. Было 0,38. Затем чуть упало - 0,37. Теперь опять 0,38.

А к концу года - дальше-больше. Будем иметь 0,5. А может, и больше.

Вуву 2018-07-03 / 00:03:17
Бреше наша статистика ... Як ті під*ри які це витворяють знущання над народом.
Мінімальна пенсія (з 1 липня2018)
1435 гр.
В той час як прожитковий мінімум ... (Х*й знає на чому він вираХУВАНИЙ складає (для працюючих) 1841 гр ... (А для тих хто втратив працездатність) ... 1435 гр.
Питання до міністра реви ...
ЧОГО МІНІМАЛЬНА ПЕНСІЯ І ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ... 1435... МЕНШИЙ ЗА ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ ПРАЦЮЮЧИХ 1835... ?
Вони що нелюди ?
І 2. Дай відповідь
Як розприділити ці 1435гр. Щоб можна було проплатити світло газ воду каналізацію телефон ... Продукти хапчування ... Одяг ... Взуття ... Транспортні послуги ... Купити ліки ???
І на все це повинно вистачити 1435гр. В місяць .
Може гройсманн шось підскаже.
Ps. Тоді коли ви свинячі жирні морди ... за один раз ... лишаєте більше за один візит до ресторану.

НОВИНИ: Різне

22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України