Bloomberg: Рубль став найслабшою валютою на пострадянському просторі, гривня — найсильнішою

Вперше за п'ять років рубль показав в першому півріччі найгіршу динаміку серед 11 валют колишнього СРСР.

Про це пише Bloomberg.

Після удару, отриманого від санкцій і посилення монетарної політики в США, рубль подешевшав більш ніж на 8 відсотків до долара в 2018 році, що більше ніж удвічі перевищує втрати будь-якої іншої валюти в цій групі.

Без санкцій США, введених в квітні, він міг би бути на 4 відсотки міцнішим, кажуть в Банку Росії.

При цьому лідерами рейтингу стали національні валюти України (плюс 7,14%), Грузії (плюс 6,1%) та Молдови (плюс 1,69%).

Росія все частіше приймає на себе весь тягар зміни настроїв інвесторів, в той час як чотири пострадянські валюти показали зростання, потрапивши в топ-10 по динаміці в світі в цьому році.

Все ще тісно пов'язані з Росією через потоки капіталу і міграцію, колишні сателіти мають перевагу, тому що не беруть участі в дорогих геополітичних іграх свого більшого сусіда, пише видання.

Наразі аура ризику навколо Росії перетворила її колишніх супутників у відносно більш безпечні країни, хоча за розміром їх ринки тьмяніють у порівнянні з російським.

Що стосується Казахстану і Білорусі, членів Митного союзу, для яких Росія є головним торговим партнером, то їх валюти відчули на собі наслідки квітневих санкцій США.

У міру того як все більше центробанків регіону наслідують приклад Росії і дозволяють ринку самому визначати обмінний курс, кореляція з рублем стає слабшою.

Висока вартість запозичень також допомагає захистити локальні валюти: реальні процентні ставки в Україні і в Білорусі вищі, ніж в Росії.

02 липня 2018р.

Теги: валюта, гривня, рубль

Коментарі

Вуву 2018-07-04 / 22:06:59
Блумберг співпрацює з ню йоркскою біржою ... Яка фактично займається УЗАКОНЕНОЮ спекуляцією на фондовому ринку акціями цінних паперів .
І 2007 році всі інвестои дуже вірили в індекси довн джовнсона і насдак ... А в 2008 році мильна бульбашка лопнула на ринку нерухомості.
То де тоді був той цілий "такий авторитетний" блумберг ... Що завчасно не попередив про можливі страшні катастрофічні наслідки ...
Грав з ними за одно до останнього по "натягуванню інвесторів".
А потім "раптом" вискочила проблема з "морган стенлі"... Ну і далі пішло пойіхало.
То яким дебілам ви тут цю ху*ню пишите ?

совковоголовим дебілам 2018-07-04 / 18:59:37


"Bloomberg L.P. - один з двох провідних постачальників фінансової інформації для професійних учасників фінансових ринків.

Основна продукція - термінал Bloomberg, за допомогою якого можна отримати доступ до поточних та історичних цін практично на всіх світових біржах і на багатьох позабіржових ринках, в інформаційному агентстві Bloomberg та інших провідних засобах масової інформації, в системі електронної торгівлі біржами та іншими цінними паперами."

Ви собі уявляєте, щоби компанія такого рівня ризикувала своєю репутацією шляхом оприлюднення недостовірної інформації?

Інша річ, якою ціною дається ця міцність гривні і як порохоботи перед виборами інтерпретують відповідну інформацію від агенції


Вуву 2018-07-04 / 15:54:13
І я в тото тоже не вірю
Нішто чим занятися тому цілому блумбергу як вищитувати як "гривня укріпилася"...
Но єсліби она такся укріпила та тогди би ціни на продукти не росли ... а то щитай літо сезон а всьо лем дорожає та дорожчає.
А тоті копійки што добросили пенсіонерам до мінімалки ... То хай би чорти вилами в них покидали в тих управителів ...
Бо ото такоє як бігти за посліднім вагоном пойізда што одйіхав.

Микола 2018-07-04 / 10:22:22
До Закарпатец..І що?Хто такий Блумберг? Американський Постачальник фінансової ігформації чи америкоси не брешуть?Подумай головою якщо БУЛМБЕРГ скаже що небо червони що тоді?

закарпатець 2018-07-04 / 08:17:28


Тану ладно ) Промивання мізків від кого? Від Bloomberg? Ви хоча б самі розумієте, що говорите?


Zoli 2018-07-03 / 19:22:59
Не поверите Я очень рад что есть адекватные люди и все понимают ВУВУ ЧИТАТЕЛЮ МЫКОЛЕ РЕСПЕКТ и думаю что на фейки нормальные люди уже не ведуться

Вуву 2018-07-03 / 16:26:40
Це не абсурд ... Це "прмивання мозгів" ... Щоб народ вірив в те що в нас все добре ... Під чутким керівництвом алкаголіка вальцмана і його бандформуванням бпп(banda petra poroshenka).
Така от передвиборча пісня яка вже почалася.

Микола 2018-07-03 / 12:59:41
Нащу такі казкові рейтинги писати?Гривня яка за 4 роки впала на 300% стала найсильнішою?:))Це абсурд.......

Читатель 2018-07-03 / 11:12:33
И комментарий для Вуву. Прошу прощенья - настало "изобилие". Так, что звиняйте. ))) А если серьезно, я вспомнил настроения общества в августе 91го, перед референдумом. Амбиции зашкаливали даже до того, что "40 часов работы в неделю это много"! И что на питание европейцы тратят больше, чем советские граждане. То есть, представляете, какие настроения в советском обществе были?

Много было подобных настроений, и .... Где это сейчас? А сейчас - сплошное нытьё. О том, чтобы работать меньше 40 часов в неделю, и больше получать - речи уже не идет. Не идет речь в обществе о зарплатах о 1000 евро и более. Не идет речь о много чём. Сплошное нытьё.

Читатель 2018-07-03 / 11:06:03
Статистика по рублю врёт!!! И вообще, нагло так врать зачем???
Посмотреть соотношение гривни к рублю - скоро оно может и 0,5 достигнуть. Было 0,38. Затем чуть упало - 0,37. Теперь опять 0,38.

А к концу года - дальше-больше. Будем иметь 0,5. А может, и больше.

Вуву 2018-07-03 / 00:03:17
Бреше наша статистика ... Як ті під*ри які це витворяють знущання над народом.
Мінімальна пенсія (з 1 липня2018)
1435 гр.
В той час як прожитковий мінімум ... (Х*й знає на чому він вираХУВАНИЙ складає (для працюючих) 1841 гр ... (А для тих хто втратив працездатність) ... 1435 гр.
Питання до міністра реви ...
ЧОГО МІНІМАЛЬНА ПЕНСІЯ І ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ... 1435... МЕНШИЙ ЗА ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ ПРАЦЮЮЧИХ 1835... ?
Вони що нелюди ?
І 2. Дай відповідь
Як розприділити ці 1435гр. Щоб можна було проплатити світло газ воду каналізацію телефон ... Продукти хапчування ... Одяг ... Взуття ... Транспортні послуги ... Купити ліки ???
І на все це повинно вистачити 1435гр. В місяць .
Може гройсманн шось підскаже.
Ps. Тоді коли ви свинячі жирні морди ... за один раз ... лишаєте більше за один візит до ресторану.

НОВИНИ: Різне

04:57
ВР попередньо прийняла закон, що забороняє колекторам залякувати боржників
04:46
/ 1
Трудові мігранти переказали до України 9,7 мільярдів доларів — НБУ
03:21
/ 2
Кабмін подав у парламент закон про неповернення Приватбанку Коломойському
16:21
Київстар та 1+1 media запускають спільний сервіс "Київстар ТБ"
05:19
Неповернення Приватбанку, тарифи та реформи — які умови для траншу від МВФ
05:45
/ 16
КОМЮНІКЕ ПАРИЗЬКОГО САМІТУ. ПОВНИЙ ТЕКСТ
05:41
Обмін "всіх на всіх", розведення ще в трьох пунктах - Зеленський
05:35
/ 1
Нормандський саміт домовився про готовність до виборів на Донбасі вже за 4 місяці
05:32
Україна і Росія не домовилися про нові газові контракти – Нафтогаз
05:26
Суд залишив у Києві проспекти Бандери і Шухевича
05:22
/ 1
WADA заборонило Росії брати участь в Олімпіадах і чемпіонатах світу 4 роки
11:01
Коли потрібно звертатися до проктолога
23:55
/ 3
Україна та МВФ домовилися про нову програму на $5,5 млрд
04:09
/ 4
ПЦУ створила для Філарета окрему місію
03:58
НАТО вважає Росію загрозою євроатлантичній безпеці – лондонська декларація
04:41
ВР скасувала державну монополію на виробництво спирту
04:39
Три фракції окреслили "червоні лінії" для Зеленського на переговорах у Нормандському форматі
14:31
Київстар привітав свого мільйонного абонента домашнього інтернету
03:00
/ 13
Помічника митрополита УПЦ МП затримали на пошті при отриманні наркотиків
02:51
/ 8
В Українськй армії більше не буде прапорщиків і полків
16:12
«Домашній Інтернет» від Київстар підключили вже 1 мільйон українців
04:26
/ 2
59% українців проголосували б проти продажу землі на референдумі
04:23
/ 6
Рейтинг Зеленського стрімко впав до 52%
15:37
Київстар спростив підключення послуги «Віртуальна мобільна АТС»