"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні

Угорщина у вівторок голосувала проти виділення Україні 1 мільярда євро макрофінансової допомоги.

"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні

Про це свідчать дані голосування Ради ЄС.

Угорщина єдина з 28 країн ЄС, яка не підтримала рішення про фіндопомогу під час голосування в Раді ЄС. Для виділення коштів Україні одностайності не потрібно було, достатньо було двох третин голосів.

Після сьогоднішнього рішення Європейська комісія, консультуючись із Радою ЄС, підготує меморандум про надання фінансової допомоги. Меморандум потребує ратифікації українського парламенту.

Формальне законодавче рішення ЄС не відкриває шлях до негайного надання 1 мільярда євро. Це станеться після виконання умов, які будуть прописані в меморандумі.

Українська правда

26 червня 2018р.

Теги: Угорщина

Коментарі

агресор наш сусід 2019-05-16 / 03:27:44
Угорщина єдина з країн ЄС не поважає Україну

справедливість 2019-01-25 / 13:00:17
Читаю коментарі і дивуюсь які ви "Я вибачаюсь плінтуси". Кому дають кредити однозначно всім українцям та тому що народиться. В Україні все прихватизовано, все чи майже все під бандитським свавіллям. Подивіться навкруги які ціни і все викачують з цього флагматичного українського народу. Кому ми платимо за газ,бензин,електроенергію - правильно бандюкам та паскуді в Києві. Ще потрібно якісь коментарі.Мадяре молодці.В нас грошей багато а господарника який повинен дбати за народні інтереси відсутній.

штик України 2018-11-19 / 18:26:30
Дають жебракам!!!!! милостиню. А ми, що жебраки? Паскуди злодійські і це вкрадуть...

Олександр 2018-10-04 / 11:36:56
Кому зиск із позичених мільярдів валюти.В керманичів давно кишені приготовані простий народ нічого незамітить гучно виберемо нового президента і нардепів дале як у пісні... ВНОВЬ НАЧИНАЕТЬСЯ БОЙ...а народ буде приспівувати...НАШ ПАРОВОЗ ВПЕРЕД ЛЕТИТ В КОМУНЕ ОСТАНОВКА.

оля 2018-08-23 / 22:50:21
нікчеми нічого під час наступної війни -кордон--до дебрецена

Василь 2018-07-01 / 13:48:13
Вони не зрадники, вони завжди були такими.
Від них багато не чекайте.

кіса 2018-06-27 / 17:15:36
пахорьови майже ділять із кредита

Микола 2018-06-27 / 09:39:00
До..04 .09....Кредит будь який якщо і безвідсотковий ,то мілярд який треба буде віддавати тобі ,і який і так подіялть між собою офшоренко з компанією.Україна за 27 років набрала вже 80 мілярдів долларів боргу від цого щось поркащення немає.

Микола 2018-06-27 / 09:27:47
До Бубу...Я не читаю біблію і не вірю в ніяких богів,думай сам головою невже думаєш що з тих тисяч релігій і богів яке людство собі вигадало за декілька тисяч років існування(а може і більше)наша то істинна та правдива?Я так не думаю....

Микола 2018-06-27 / 08:52:48
До Бубу...Я не читаю біблію і не вірю в ніяких богів,думай сам головою невже думаєш що з тих тисяч релігій і богів яке людство собі вигадало за декілька тисяч років існування(а може і більше)наша то істинна та правдива?Я так не думаю....

Вуву миколі 2018-06-27 / 05:13:51
Читай біблію ... "І дано вам буде по вірі вашій" ... (І то не мойі слова).
Бо кого господь любить ... того випробовує .
Почитай притчу про праведного ноя .
Мужик був конкретно все втратив і просив собі смерті ... а що потім сталось ?
Так що ... Роби собі висновки ... Думай .

Миколі 2018-06-27 / 04:09:46
То кредит, але практично безпроцентний. А отже, не шара, але допомога

Деміс 2018-06-27 / 00:42:17
Микола +++ 100 %

Микола 2018-06-27 / 00:31:10
Добре БУБУ що наша доля завидна...

Вуву 2018-06-26 / 23:22:35
Я ще раз кажу що пойізд від мукачева до будапешта ... Це економічго не виправдана дурість .
А побудова шоссе європейського значення ... Це як козирна карта йім в руки для подальшого шантажування укоайіни . Пройде трохи часу спамятаєте мойі слова.
Те що вони живуть з краю європи ... Зовсім не означає що вони психологічно (ментально) є європейці.
Йіхні стосунки з сусідніми крайіними є вкрай нездалими... І в раді єс про це знають.
Майбутнє йіхньойі крайіни і народу ... НЕЗАВИДНЕ.

Микола 2018-06-26 / 22:59:03
То кредит а не допомога

пахарь 2018-06-26 / 22:16:39
мадярони кончені. вони ще за другу світову не відповіли монголи хренові.

НОВИНИ: Політика

14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 4
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5