"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні

Угорщина у вівторок голосувала проти виділення Україні 1 мільярда євро макрофінансової допомоги.

"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні

Про це свідчать дані голосування Ради ЄС.

Угорщина єдина з 28 країн ЄС, яка не підтримала рішення про фіндопомогу під час голосування в Раді ЄС. Для виділення коштів Україні одностайності не потрібно було, достатньо було двох третин голосів.

Після сьогоднішнього рішення Європейська комісія, консультуючись із Радою ЄС, підготує меморандум про надання фінансової допомоги. Меморандум потребує ратифікації українського парламенту.

Формальне законодавче рішення ЄС не відкриває шлях до негайного надання 1 мільярда євро. Це станеться після виконання умов, які будуть прописані в меморандумі.

Українська правда

26 червня 2018р.

Теги: Угорщина

Коментарі

агресор наш сусід 2019-05-16 / 03:27:44
Угорщина єдина з країн ЄС не поважає Україну

справедливість 2019-01-25 / 13:00:17
Читаю коментарі і дивуюсь які ви "Я вибачаюсь плінтуси". Кому дають кредити однозначно всім українцям та тому що народиться. В Україні все прихватизовано, все чи майже все під бандитським свавіллям. Подивіться навкруги які ціни і все викачують з цього флагматичного українського народу. Кому ми платимо за газ,бензин,електроенергію - правильно бандюкам та паскуді в Києві. Ще потрібно якісь коментарі.Мадяре молодці.В нас грошей багато а господарника який повинен дбати за народні інтереси відсутній.

штик України 2018-11-19 / 18:26:30
Дають жебракам!!!!! милостиню. А ми, що жебраки? Паскуди злодійські і це вкрадуть...

Олександр 2018-10-04 / 11:36:56
Кому зиск із позичених мільярдів валюти.В керманичів давно кишені приготовані простий народ нічого незамітить гучно виберемо нового президента і нардепів дале як у пісні... ВНОВЬ НАЧИНАЕТЬСЯ БОЙ...а народ буде приспівувати...НАШ ПАРОВОЗ ВПЕРЕД ЛЕТИТ В КОМУНЕ ОСТАНОВКА.

оля 2018-08-23 / 22:50:21
нікчеми нічого під час наступної війни -кордон--до дебрецена

Василь 2018-07-01 / 13:48:13
Вони не зрадники, вони завжди були такими.
Від них багато не чекайте.

кіса 2018-06-27 / 17:15:36
пахорьови майже ділять із кредита

Микола 2018-06-27 / 09:39:00
До..04 .09....Кредит будь який якщо і безвідсотковий ,то мілярд який треба буде віддавати тобі ,і який і так подіялть між собою офшоренко з компанією.Україна за 27 років набрала вже 80 мілярдів долларів боргу від цого щось поркащення немає.

Микола 2018-06-27 / 09:27:47
До Бубу...Я не читаю біблію і не вірю в ніяких богів,думай сам головою невже думаєш що з тих тисяч релігій і богів яке людство собі вигадало за декілька тисяч років існування(а може і більше)наша то істинна та правдива?Я так не думаю....

Микола 2018-06-27 / 08:52:48
До Бубу...Я не читаю біблію і не вірю в ніяких богів,думай сам головою невже думаєш що з тих тисяч релігій і богів яке людство собі вигадало за декілька тисяч років існування(а може і більше)наша то істинна та правдива?Я так не думаю....

Вуву миколі 2018-06-27 / 05:13:51
Читай біблію ... "І дано вам буде по вірі вашій" ... (І то не мойі слова).
Бо кого господь любить ... того випробовує .
Почитай притчу про праведного ноя .
Мужик був конкретно все втратив і просив собі смерті ... а що потім сталось ?
Так що ... Роби собі висновки ... Думай .

Миколі 2018-06-27 / 04:09:46
То кредит, але практично безпроцентний. А отже, не шара, але допомога

Деміс 2018-06-27 / 00:42:17
Микола +++ 100 %

Микола 2018-06-27 / 00:31:10
Добре БУБУ що наша доля завидна...

Вуву 2018-06-26 / 23:22:35
Я ще раз кажу що пойізд від мукачева до будапешта ... Це економічго не виправдана дурість .
А побудова шоссе європейського значення ... Це як козирна карта йім в руки для подальшого шантажування укоайіни . Пройде трохи часу спамятаєте мойі слова.
Те що вони живуть з краю європи ... Зовсім не означає що вони психологічно (ментально) є європейці.
Йіхні стосунки з сусідніми крайіними є вкрай нездалими... І в раді єс про це знають.
Майбутнє йіхньойі крайіни і народу ... НЕЗАВИДНЕ.

Микола 2018-06-26 / 22:59:03
То кредит а не допомога

пахарь 2018-06-26 / 22:16:39
мадярони кончені. вони ще за другу світову не відповіли монголи хренові.

НОВИНИ: Політика

09:33
В Ужгороді родина лікарів Пантьо публічно попросила політичного притулку – у зв'язку із загрозою життю та бездіяльністю правоохоронців
14:54
У Берегові "п'яна" автівка вилетіла в кювет
23:16
/ 22
Зеленський звільнив Басарабу з посади голови Рахівської РДА і призначив на його місце Медвідя
17:59
/ 15
Старий скандальний "антимайданівський" експрокурор Мукачева пройшов переатестацію у новий Офіс Генпрокурора
18:02
/ 1
Двоє членів "мукачівської" ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:01
/ 36
Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва
11:19
/ 2
На Виноградівщині офіційно представили нового керівника району
05:50
/ 36
Фінансові афери, фіктивні дипломи та педофілія: найгучніші скандали за участі лідерів Товариства угорської культури Закарпаття
12:17
/ 22
Голова Закарпатської ОДА Бондаренко опинився на останньому місці у рейтингу "губернаторів"
16:54
/ 6
В Ужгороді також окреслили #ЧервоніЛінії для Зеленського
05:57
/ 18
Бондаренко офіційно представив нового голову Ужгородської РДА
15:47
/ 34
Міністерка освіти зустрілася з представниками угорської громади Закарпаття
12:41
/ 5
Закарпатські нардепи увійшли до новоствореної парламентської групи "Довіра"
03:50
/ 8
Посольство України в Угорщині відреагувало на інформацію про "російський" Крим на державному телеканалі країни
03:07
/ 20
Зеленський призначив головою Виноградівської РДА Василя Кіша, а Ужгородської – Вячеслава Дворського
14:51
/ 4
Головою Свалявської РДА призначено Романа Тарабія
10:23
/ 5
Новим очільником Іршавщини став Віктор Товстий
03:43
/ 13
Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським
03:19
/ 11
Глава МЗС Угорщини звинуватив українські спецслужби в, начебто, тиску на угорців Закарпаття
11:47
/ 3
Угорщина не просила в РФ допомоги у захисті меншин в Україні
11:23
У Києві призначено нових керівників митних постів і структурних підрозділів на митниці Закарпаття – журналіст
15:20
/ 17
Росія заявила про прохання Угорщини допомогти "захистити права" нацменшин в Україні
22:01
/ 10
МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини за слова про автономію угорців Закарпаття
01:52
/ 18
Депутати Берегова просять створення на Закарпатті окремого "угорського" повіту
21:26
/ 14
Псевдоактивіста Данацка "зарядили" копати кримінал проти "постмайданного" Щадея
» Всі новини