"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні

Угорщина у вівторок голосувала проти виділення Україні 1 мільярда євро макрофінансової допомоги.

"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні

Про це свідчать дані голосування Ради ЄС.

Угорщина єдина з 28 країн ЄС, яка не підтримала рішення про фіндопомогу під час голосування в Раді ЄС. Для виділення коштів Україні одностайності не потрібно було, достатньо було двох третин голосів.

Після сьогоднішнього рішення Європейська комісія, консультуючись із Радою ЄС, підготує меморандум про надання фінансової допомоги. Меморандум потребує ратифікації українського парламенту.

Формальне законодавче рішення ЄС не відкриває шлях до негайного надання 1 мільярда євро. Це станеться після виконання умов, які будуть прописані в меморандумі.

Українська правда

26 червня 2018р.

Теги: Угорщина

Коментарі

агресор наш сусід 2019-05-16 / 03:27:44
Угорщина єдина з країн ЄС не поважає Україну

справедливість 2019-01-25 / 13:00:17
Читаю коментарі і дивуюсь які ви "Я вибачаюсь плінтуси". Кому дають кредити однозначно всім українцям та тому що народиться. В Україні все прихватизовано, все чи майже все під бандитським свавіллям. Подивіться навкруги які ціни і все викачують з цього флагматичного українського народу. Кому ми платимо за газ,бензин,електроенергію - правильно бандюкам та паскуді в Києві. Ще потрібно якісь коментарі.Мадяре молодці.В нас грошей багато а господарника який повинен дбати за народні інтереси відсутній.

штик України 2018-11-19 / 18:26:30
Дають жебракам!!!!! милостиню. А ми, що жебраки? Паскуди злодійські і це вкрадуть...

Олександр 2018-10-04 / 11:36:56
Кому зиск із позичених мільярдів валюти.В керманичів давно кишені приготовані простий народ нічого незамітить гучно виберемо нового президента і нардепів дале як у пісні... ВНОВЬ НАЧИНАЕТЬСЯ БОЙ...а народ буде приспівувати...НАШ ПАРОВОЗ ВПЕРЕД ЛЕТИТ В КОМУНЕ ОСТАНОВКА.

оля 2018-08-23 / 22:50:21
нікчеми нічого під час наступної війни -кордон--до дебрецена

Василь 2018-07-01 / 13:48:13
Вони не зрадники, вони завжди були такими.
Від них багато не чекайте.

кіса 2018-06-27 / 17:15:36
пахорьови майже ділять із кредита

Микола 2018-06-27 / 09:39:00
До..04 .09....Кредит будь який якщо і безвідсотковий ,то мілярд який треба буде віддавати тобі ,і який і так подіялть між собою офшоренко з компанією.Україна за 27 років набрала вже 80 мілярдів долларів боргу від цого щось поркащення немає.

Микола 2018-06-27 / 09:27:47
До Бубу...Я не читаю біблію і не вірю в ніяких богів,думай сам головою невже думаєш що з тих тисяч релігій і богів яке людство собі вигадало за декілька тисяч років існування(а може і більше)наша то істинна та правдива?Я так не думаю....

Микола 2018-06-27 / 08:52:48
До Бубу...Я не читаю біблію і не вірю в ніяких богів,думай сам головою невже думаєш що з тих тисяч релігій і богів яке людство собі вигадало за декілька тисяч років існування(а може і більше)наша то істинна та правдива?Я так не думаю....

Вуву миколі 2018-06-27 / 05:13:51
Читай біблію ... "І дано вам буде по вірі вашій" ... (І то не мойі слова).
Бо кого господь любить ... того випробовує .
Почитай притчу про праведного ноя .
Мужик був конкретно все втратив і просив собі смерті ... а що потім сталось ?
Так що ... Роби собі висновки ... Думай .

Миколі 2018-06-27 / 04:09:46
То кредит, але практично безпроцентний. А отже, не шара, але допомога

Деміс 2018-06-27 / 00:42:17
Микола +++ 100 %

Микола 2018-06-27 / 00:31:10
Добре БУБУ що наша доля завидна...

Вуву 2018-06-26 / 23:22:35
Я ще раз кажу що пойізд від мукачева до будапешта ... Це економічго не виправдана дурість .
А побудова шоссе європейського значення ... Це як козирна карта йім в руки для подальшого шантажування укоайіни . Пройде трохи часу спамятаєте мойі слова.
Те що вони живуть з краю європи ... Зовсім не означає що вони психологічно (ментально) є європейці.
Йіхні стосунки з сусідніми крайіними є вкрай нездалими... І в раді єс про це знають.
Майбутнє йіхньойі крайіни і народу ... НЕЗАВИДНЕ.

Микола 2018-06-26 / 22:59:03
То кредит а не допомога

пахарь 2018-06-26 / 22:16:39
мадярони кончені. вони ще за другу світову не відповіли монголи хренові.

НОВИНИ: Політика

14:57
/ 2
Зеленський звільнив Петрушку з посади очільника Берегівської РДА
14:31
/ 1
Рішення місцевих рад щодо регіональних мов на Закарпатті скасовано — Кремінь
00:02
/ 6
Кому війна з Росією, а їм – премії від Росії
02:00
/ 2
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 8
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 54
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
/ 1
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
01:19
/ 19
СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)
02:15
/ 13
Закарпаття: "гібридні" спекуляції на угорцях
03:50
/ 9
Угорського ексдепутата, якого впіймали з контрабандою на кордоні в Закарпатті, виключили з партії
00:11
/ 2
У Виноградові перша сесія міськради відбулася з вигуками "Ганьба!"
» Всі новини