"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні

Угорщина у вівторок голосувала проти виділення Україні 1 мільярда євро макрофінансової допомоги.

"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні

Про це свідчать дані голосування Ради ЄС.

Угорщина єдина з 28 країн ЄС, яка не підтримала рішення про фіндопомогу під час голосування в Раді ЄС. Для виділення коштів Україні одностайності не потрібно було, достатньо було двох третин голосів.

Після сьогоднішнього рішення Європейська комісія, консультуючись із Радою ЄС, підготує меморандум про надання фінансової допомоги. Меморандум потребує ратифікації українського парламенту.

Формальне законодавче рішення ЄС не відкриває шлях до негайного надання 1 мільярда євро. Це станеться після виконання умов, які будуть прописані в меморандумі.

Українська правда

26 червня 2018р.

Теги: Угорщина

Коментарі

агресор наш сусід 2019-05-16 / 03:27:44
Угорщина єдина з країн ЄС не поважає Україну

справедливість 2019-01-25 / 13:00:17
Читаю коментарі і дивуюсь які ви "Я вибачаюсь плінтуси". Кому дають кредити однозначно всім українцям та тому що народиться. В Україні все прихватизовано, все чи майже все під бандитським свавіллям. Подивіться навкруги які ціни і все викачують з цього флагматичного українського народу. Кому ми платимо за газ,бензин,електроенергію - правильно бандюкам та паскуді в Києві. Ще потрібно якісь коментарі.Мадяре молодці.В нас грошей багато а господарника який повинен дбати за народні інтереси відсутній.

штик України 2018-11-19 / 18:26:30
Дають жебракам!!!!! милостиню. А ми, що жебраки? Паскуди злодійські і це вкрадуть...

Олександр 2018-10-04 / 11:36:56
Кому зиск із позичених мільярдів валюти.В керманичів давно кишені приготовані простий народ нічого незамітить гучно виберемо нового президента і нардепів дале як у пісні... ВНОВЬ НАЧИНАЕТЬСЯ БОЙ...а народ буде приспівувати...НАШ ПАРОВОЗ ВПЕРЕД ЛЕТИТ В КОМУНЕ ОСТАНОВКА.

оля 2018-08-23 / 22:50:21
нікчеми нічого під час наступної війни -кордон--до дебрецена

Василь 2018-07-01 / 13:48:13
Вони не зрадники, вони завжди були такими.
Від них багато не чекайте.

кіса 2018-06-27 / 17:15:36
пахорьови майже ділять із кредита

Микола 2018-06-27 / 09:39:00
До..04 .09....Кредит будь який якщо і безвідсотковий ,то мілярд який треба буде віддавати тобі ,і який і так подіялть між собою офшоренко з компанією.Україна за 27 років набрала вже 80 мілярдів долларів боргу від цого щось поркащення немає.

Микола 2018-06-27 / 09:27:47
До Бубу...Я не читаю біблію і не вірю в ніяких богів,думай сам головою невже думаєш що з тих тисяч релігій і богів яке людство собі вигадало за декілька тисяч років існування(а може і більше)наша то істинна та правдива?Я так не думаю....

Микола 2018-06-27 / 08:52:48
До Бубу...Я не читаю біблію і не вірю в ніяких богів,думай сам головою невже думаєш що з тих тисяч релігій і богів яке людство собі вигадало за декілька тисяч років існування(а може і більше)наша то істинна та правдива?Я так не думаю....

Вуву миколі 2018-06-27 / 05:13:51
Читай біблію ... "І дано вам буде по вірі вашій" ... (І то не мойі слова).
Бо кого господь любить ... того випробовує .
Почитай притчу про праведного ноя .
Мужик був конкретно все втратив і просив собі смерті ... а що потім сталось ?
Так що ... Роби собі висновки ... Думай .

Миколі 2018-06-27 / 04:09:46
То кредит, але практично безпроцентний. А отже, не шара, але допомога

Деміс 2018-06-27 / 00:42:17
Микола +++ 100 %

Микола 2018-06-27 / 00:31:10
Добре БУБУ що наша доля завидна...

Вуву 2018-06-26 / 23:22:35
Я ще раз кажу що пойізд від мукачева до будапешта ... Це економічго не виправдана дурість .
А побудова шоссе європейського значення ... Це як козирна карта йім в руки для подальшого шантажування укоайіни . Пройде трохи часу спамятаєте мойі слова.
Те що вони живуть з краю європи ... Зовсім не означає що вони психологічно (ментально) є європейці.
Йіхні стосунки з сусідніми крайіними є вкрай нездалими... І в раді єс про це знають.
Майбутнє йіхньойі крайіни і народу ... НЕЗАВИДНЕ.

Микола 2018-06-26 / 22:59:03
То кредит а не допомога

пахарь 2018-06-26 / 22:16:39
мадярони кончені. вони ще за другу світову не відповіли монголи хренові.

НОВИНИ: Політика

11:02
/ 9
Зеленський призначив керувати Ужгородською РДА Радіона Кіштулинця
10:02
/ 10
"Він дійсно начитаний!" – екзаменаторка про адвокатський іспит нардепа Киви на Закарпатті
05:36
/ 12
Упійманий на вимаганні та отриманні хабара "слуга" Попелич продовжує працювати на посаді голови Воловецької ОТГ
11:12
/ 1
Закарпаття відвідає комітет ВР із питань інтеграції України до ЄС разом із Консультативною місією ЄС в Україні
02:04
До Дня Ужгорода відбувся концерт естрадно-духового оркестру Закарпатської обласної філармонії
09:15
/ 9
В Ужгороді біля пам’ятного знаку борцям за Волю України зірвали червоно-чорний стяг
18:04
/ 22
Кримінальну справу щодо мера Ужгорода Андріїва стосовно розтрати 6,5 млн грн закрили через термін давності
10:10
/ 2
Уряд у зв'язку із висловленям недовіри звільнив голову Берегівської РДА і призначив нового керівника Ужгородської РДА
05:23
/ 20
В Ужгороді "батько" закарпатського сепаратизму планує презентувати свою книжку, перевидану у сепаратистському видавництві
01:32
/ 1
Перемовини Сійярто та Лаврова у Будапешті: що далі очікувати Україні від головного союзника Росії в ЄС
04:38
/ 15
Угорщина заборонила в’їзд на свою територію слідчій групі СБУ, яка веде справу Брензовича
15:12
/ 32
Священики Закарпаття та Львівщини просять нового нунція вирішити питання єдності УГКЦ
02:08
Три серпневі дні Ужгорода
19:31
/ 9
Сійярто поскаржився міністру Путіна, начебто Україна порушує багато угод щодо угорців Закарпаття
04:18
/ 1
Здобуття Незалежності. Закарпаття
02:05
/ 5
Як євродепутат Андрея Бочкор стала головним рупором угорської пропаганди на Закарпатті
03:45
/ 7
У Москві помер замовник підпалу офісу КМКС в Ужгороді
16:51
/ 3
Затриманого на Закарпатті активіста з Китаю, який утік від переслідувань, залишать в Україні
01:11
Захисника уйгурів з Китаю, якого повернули в Україну зі Словаччини, попросив визнати його біженцем
11:56
/ 6
У закарпатському Чопі затримали захисника уйгурів, що втік із комуністичного Китаю під загрозою смерті
16:48
/ 8
Про Балогу, Москаля, Медведчука та політичну історію Закарпаття
19:46
/ 9
Берегівська райрада більшістю голосів висловила недовіру "ріднозакарпатському" голові РДА Вантюху
16:28
/ 19
На Закарпатті владні "ляльководи" тримають посаду першого заступника голови облради для звинуваченого в держзраді Брензовича
21:42
/ 10
Питання щодо звільнення голови Закарпатської ОДА Полоскова знято до осені
18:36
/ 12
Новим заступником голови Закарпатської облради обрали екс-регіонала Василя Іванча з "За майбутнє"