На Закарпатті в рамках кримінального провадження перевіряють інформацію щодо незаконної рубки лісу на Тячівщині

Для перевірки інформації слідчим відділом Дубівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконної порубки лісу в Усть – Чорнянському лісництві ДП «Мокрянське ЛМГ» (ч. 1 ст. 246 КК України).

На Закарпатті в рамках кримінального провадження перевіряють інформацію щодо незаконної рубки лісу на Тячівщині

Як повідомляло Закарпаття онлайн, в Усть-Чорній на Тячівщині селяни не пустили журналістів у ліс для зйомки телепрограми. Пізніше з'ясувалося, що журналісти, яким у селі Усть-Чорна Тячівського району Закарпатської області місцеві жителі не дозволили пройти на територію лісу для зйомок, є співробітниками проекту «Стоп корупції»

Попри опір місцевих, згодом журналістам та екологам таки вдалося питрапити на лісосіку: частині групи — вночі, а іншій — вдень у супроводі Національної поліції. Й були шоковані від побачного, зрозумівши, чому місцеві намагалися не допустити до місця сторонніх. Як ідеться у повідомленні за підсумком візиту на лісосіку, масштаб суцільних вирубок тут вражає: попри “період тиші”, із 7:00 до 12:00 невідомі особи зрубали близько сотні дерев. 

Тим часом, як повідомили сьогодні у прес-службі прокуратури Закарпатської області, до правоохоронців звернулась медійник регіонального телеканалу, яка повідомила, що 12 червня 2018 року, мешканці смт. Усть – Чорна, Тячівського району, перешкоджали їм з оператором пройти до лісу для зйомки матеріалів з виконання редакційного завдання.

Крім того, як йшлось в повідомленнях преси, незважаючи на те, що в цей період суцільно-санітарна вирубка лісу заборонена, Усть – Чорнянським лісництвом ДП «Мокрянське ЛМГ» видані дозволи на таку вирубку.

Відтак, у рамках даного кримінального провадження правоохоронці перевірять інформацію ЗМІ, щодо незаконної порубки лісу на Тячівщині.

Довідка

Наразі, під процесуальним керівництвом Тячівської місцевої прокуратури, триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому щодо перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч.1 ст.171 КК України).

 

 

16 червня 2018р.

Теги: перевірка, інформація, рубка

Коментарі

пукі 21.06.2018 / 09:01:08
А що може сказати залу..па з вухами , коли отримує від марги 3 дол.з куба спиляної деревини . Для справки на закарпаті вирубується 1 млн. кубометрів в рік і тепер порахуйте , дідо 3 лями баксів має з управління лісвого господарства .

Мурга 19.06.2018 / 07:19:11
Я долю даю кожен місяць

Степан Крук 16.06.2018 / 14:23:12
Повністю згідний з попереднім коментарем! За два дні до перевірки москалюга вирішив "вдарити" на випередження та вказати "правильний" напрям перевіряючим: ніякої незаконно вирубки нема, а є лише конфлікт інтересів між колишніми та нинішніми лісівниками. З цією гнидою буцигарня плаче! Доживемо до виборів президента!

Покурор 16.06.2018 / 11:06:59
Всі ці незаконні рубки кришує Москаль. За ним давно буцегарня плаче. Москаля на нари!

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини