У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі (ФОТО)

14 червня в атріумі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ відбулося офіційне підписання угод із переможцями програми фінансової підтримки розвитку малого бізнесу серед угорців Закарпаття, що її Угорщина започаткувала в 2016 році та реалізовує через благодійний фонд "Закарпатський центр економічного розвитку "Егана Еде".

У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі (ФОТО)

Як інформувало Закарпаття онлайн, останній нещодавно заявив, що СБУ порушила щодо нього кримінальне провадження за підозрою в сепаратизмі.

Тим не менше, лише цьогоріч  кошти на розвиток власного бізнесу отримають 1214 угорськомовних підприємців Закарпаття.

Як повідомив присутній на церемонії державний секретар Міністерства зовнішніх економічних зв’язків та закордонних справ Угорщини Левенте Модьор, в рамках плану Егана вже підписано угод на суму 10 мільярдів форинтів (понад 30 мільйонів євро), а до кінця року ця сума має зрости до 12-13 мільярдів форинтів.

Під кожен проект складається кошторис, який оцінюється експертами. Розмір грантів для кожного підприємця індивідуальний. Заявки подаються по трьох напрямках - в галузях сільського господарства, туризму, а також підприємництва. Цього разу відбулося укладання угод по першому з них.

Зі слів голови благодійного фонду "Закарпатський центр економічного розвитку "Егана Еде", голови ГО "ТУКЗ-КМКС" та народного депутата України Василя Брензовича, завдяки фінансовій підтримці з Угорщини закарпатськими угорцями було відкрито понад 3 тисячі нових підприємств.

15 червня 2018р.

Теги: Еган Еде, Угорщина, сепаратизм

Коментарі

кіса 2018-06-27 / 17:24:00
даааа а зависть велика сила

Ціган 2018-06-17 / 09:50:46
На фотках майже вшидкі сидять з торбами, то для помочі? де будуть давати бо вже форінті скончаються?

Олег, Берегово 2018-06-15 / 21:29:28
Думаю, малося на увазі 3.000 приватних підприємців, які зареєструвалися, аби отримати "підйомні" від цього фонду. І тепер працюють, знаю не одного такого. Більшість брали гранти на розвиток малого бізнесу - купували холодильники в магазини, опалювальні казани для теплиць тощо, один навіть придбав пересувний прилад для чистки каналізаційних труб.
І це на фоні боротьби вітчизняної влади з малим підприємництвом. Коли ставку ЄСВ підняли з 350 до 850 грн/місяць, по країні закрилося близько 50.000 приватних підприємців. А порохоботня ще й раділа - так їм і треба, цим "сплячим". Хай краще на безробіття стають, ніж щось у казну.

"Селові" - наразі ледь не найбільшим платником податків до бюджету Берегова є Закарпатський інститут, який повністю фінансується Угорщиною. З зарплат знімаються податки, і йдуть у бюджет. Отака в нас реальна ситуація. А ви б воліли бачити у Берегові щось типу вимираючого села на Чернигівщині?

Фері 2018-06-15 / 18:36:45
Завдяки Угорщині в Закарпатті відкрилося понад 3000 підприємств?... За 30 млн доларів?... І де ці підприємства?... Можна побачити перелік? І який у цих підприємств прибуток за 2017-2018 роки?...

село 2018-06-15 / 16:39:10
Як багато платників податків, бюджет поповниться !

село 2018-06-15 / 16:37:00
Ми туй, аналізуєме фотографії, йде ідентифікація осіб, висновки пізніше !

Ваво 2018-06-15 / 13:28:48
Сбушні тилові криси тут як тут де грошей можна збити

Няньо 2018-06-15 / 13:05:15
Опять зрада. Де наш СМЕРШ? Там зібрались вшидкі ко вже роками має мадьярське гражданство. Треба би мало безпекашам правди сказати людям та окремим поцам. Чого басейна на Шевченка не заберуть у київських бандюганів? а терплять ту совдєпію?, де мадьярська помоч?

до всіх 2018-06-15 / 10:45:41
Треба радіти та дякувати мадярам што вони надавуть помощь нашим людям. Адже українська влада цього робити не спроможна, бо вона лем думає, як нажитися на власному народові. Собі підняли захмарені зарплати і пензії, а пензіонерам із 1-го юнія поднімуть аж на одну гривню. И то треба мати стаж чоловікам 25 років, а жінкам - 20. Ганьбилибися такоє й писати та цим хвалитися. Совість людську потєряли. Самі отдихають на Мальдівах і на Мальті, а простий люд - копаєся на сонці в огороді і замість води обливаться власним потом. Коли такоє було штоб путьовка в літній табір дітям коштувала 20-25 тисяч гривень. Скажіть будьте добрі, чи може дитина із простої родини оздоровитися? Так што радуймеся тим што нам допомагавуть!Мадяри молодці! Честь їм і хвала што дбавуть про свою націю, свій народ!

село 2018-06-15 / 10:23:56
Мадяре най помагают своїм у себе у Мадярії, а туй не треба робити різницю між народами, сьому даме - бо знає говорити по мадярськи, а другим -не даме, бо не знают по мадярськи. Обкласти їх податками май великими, оби било єднако !

гуцули 2018-06-15 / 09:27:21
Не знаю за русинів, чи як у нас кажуть гайналів, але скажу, тобі Оксано:
Україна визнає гуцулів, бо гуцули себе ідентифікують українцями з карпатським колоритом....

закарпатець 2018-06-15 / 09:23:11
... ще один із "демократичних" прикладів провокативного накручування ситуації в регіоні... Хто контролює цільове призначення коштів? Чи можуть, кошти, бути спрямовані на фінансування протиправних дій? Скільки створено робочих місць? Які реальні відрахування до Держбюджету України від діяльності цих підприємств? Чи відповідає вид діяльності затраченим коштам? Питань більше ніж відповідей...
Сподіваємось, що наші контролюючі органи розберуться з подібними "благо"дійними фондами!!!

Оксана 2018-06-15 / 09:13:29
Так Україна не визнає русинів!!!

Місцевий 2018-06-15 / 07:56:33


Провокації на етнічному ґрунті. Коментар видалено. Адмін


rthtcnehs 2018-06-15 / 07:28:46
Нно айбо ото треба було мерові Берегова звізданути ош земля наша мадярська а держава украінська. А земсля автохтонів-русинів ДЕ

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України