Екс-хавбек "Закарпаття" Вайда спростував участь в сепаратистському чемпіонаті

Шандор дізнався про це з мукачівського сайту, який "погнав хвилю"

Екс-хавбек "Закарпаття" Вайда спростував участь в сепаратистському чемпіонаті

Екс-хавбек «Закарпаття», «Нафтовика-Укрнафти» та черкаського «Славутича» Шандор Вайда в інтернеті дізнався, що грав за збірну Karpatalja.

– Розумієте, у мене останніми днями телефон не замовкає, – розповів Шандор. – Я спершу сміявся, але потім почало набридати, що скрізь іде ця неперевірена інформація. Читав її спершу на місцевому сайті Мукачева, потім на всеукраїнських футбольних сайтах. Але так уже все роздулося, що мені стало не по собі.

Колишній футболіст тернопільської «Ниви» Олександр Розман (закарпатський пацан, який теж був у списку, але, як і я, не їздив на цей турнір) мені розповів, що до нього телефонували із СБУ. Навіть в Угорщині, де він знаходився, його шукали. Тому я хотів би спростувати цю інформацію – ні, я не грав за збірну Karpatalja на турнірі ConIFA.

– А як же так склалося, що вас внесли у склад цієї збірної?

– Сам не знаю! У мене навіть таких знайомих у цій збірній, з якими б я постійно спілкувався, нема. Колись, правда, мене запитували люди, які пропонували їхати на цей турнір, але я відмовився. Чому мене туди записали – я так і не зрозумів. Не знаю, яким боком я до цього списку.

Я ж граю за професіональний клуб, на той час, коли ця збірна збиралася, у мене була гра з «Ференцварошем» в угорській Вищій лізі. Сьомого числа я підписав контракт із новим клубом – «Мезйокйовешд», який також виступає у Немзеті Байнокзаг (вища ліга Угорщини). А турнір проходив у Бараві. Як я міг бути одночасно в своєму клубі й Сомалі? Хай піднімуть відео, фото. Це ж легко перевірити. А замість цього на мене погнали хвилю…

– Пробували пояснити, що ви тут ні до чого?

– Людям, які пишуть погані речі, не поясниш. А от Адріан Пуканич мені на досвіді радив розповісти про все в пресі, що я й роблю зараз. Я хочу, щоб люди розуміли – я не займаюся політикою і сепаратизмом. В Україні грав відразу за кілька команд і завжди любитиму рідний край. Ніколи не мав таких проблем.


 

ДО ТЕМИ:

СБУ допитає футболістів, які виграли "сепаратистський" футбольний турнір

soport.ua

12 червня 2018р.

Теги: сепаратист, Вайда

Коментарі

Василь 13.06.2018 / 07:26:28
А антон Бідзіля шо не наш Закарпатець ????? Він під номером 2 в списку

Фк КОНЦГАЗО 13.06.2018 / 07:24:16
Шо ти мелеш нам за Андріана Пуканича який залишився в Донецьку із сімєю після початку війни і прожив там 2 роки і грав в Ращці тоже допитають точно хлопці з СБу як і Бобаля Матвія Меншого який грав за Кримську сепарську команду в період2014-15 років !!!! Ви футболісти просто гондони кончені і любите лем гроші а любові до держави НОЛЬ !!!

ужгородець 12.06.2018 / 11:42:38
Питання, як на мене, в іншому: якщо ти громадянин Угорщини, то тобі не по ..., хто тобі дзвонить з України? - Можеш навіть поскаржитись на це своїм жандармам.
Але, якщо ти громадянин України, то виникає набагато більше питань. Наприклад, подвійному громадянству (СБУ), трудовому контакту (ФФУ, податкова).

Ужгород 12.06.2018 / 09:01:28
Раніше треба було думати.

НОВИНИ: Політика

15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
23:51
/ 1
Український план Орбана. Як угорський лідер хоче використати Україну для перемоги на виборах
19:59
/ 7
угорщина заборонила в'їзд "слузі" з Закарпатської облради Цеберу, який раніше як "діджей з угорщини" їздив у Крим розважати окупантів
01:05
/ 6
У Кам’яниці рубають ліс під новий андезитовий кар’єр компанії Михайла Лаби та оточення нардепа, члена фракції ОП-ЗЖ Фельдмана
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
05:35
/ 3
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 5
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 7
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 12
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
» Всі новини